» »

Fotoknjiga

Fotoknjiga

Teya ::

Pri katerem ponudniku kupiti oziroma izdelati z njegovim programom fotoknjigo?

kuglvinkl ::

Sam sem poizkusil pred leti pri DigiFot. Čist v nezavest nisem padu, ene 3.5 od 5. dam oceno. Predvsem SW je mau butast, samo na drugi strani pa ponujajo template za Indesign, če ga obvladaš.

Print sam je bil kar OK, ni pa to Fotoformat kvaliteta.

Me pa srbi Blurb. LR ima namreč modul za izvoz.
Your focus determines your reallity

TehDucky ::

Brat je dal pred kratkim delat 4 fotoknjige, velikosti 30x30cm. Ima okoli 40-60 strani (ne vem točno, vsaka knjiga malo drugače), je pač polno naprintano vseh 30x30cm. Je spravil okoli 500 slik v eno knjigo, pride okoli 1cm debela, mogoče še malo več.

Cena je kar visoka, pride okoli 100€ na fotoknjigo, je pa tisk zelo kvaliteten, papir je tudi super, platnice so pa izredno trde. (Kako majo druge firme, žal ne vem, nisem še nobene prej v roki držal :)

Program pa je narejen tko, da ti jih sam vrže po vrstnem redu ali pa če hočeš jih vrže zmešano. Potem ko jih maš v vrstnem redu, jih pa lahko povečuješ, da daš eno na celo stran, al pa da jih da 4/6 na eno stran, lahko daš panoramo čez 2 strani.

Sam ponudnik je mislim da iz slovaške je pa tako, da če te slučajno zanima mi pošlji ZS, pa lahko povprašam za ime te firme, ki se ukvarja s tem. Je pa res taka stvar to, da ko maš enkrat ostane za vedno in je (vsaj meni) fino, da se naredi kvalitetno.

TehDucky ::

Nevermind, sem najdu zadevo in se imenuje CEWE, še spletna stran = http://www.cewe-fotoknjiga.si/ Uhm, pač XL varjanto je vzel brat. Ja cena je 40€ za osnovno fotoknjigo z 26 stranmi, doplačilo za 8 strani je pa 6€. Ko sem povprašal je imela ena fotoknjiga ubistvu kar 154 strani, ostale pa okoli 100.

skyline ::

Zadnjič sem dal delat k Digifotu eno poročno knjigo. Občutki zelo podobni kot pravi kuglvinkl, pri kvaliteti printa je še precej rezerve. Ampak za ta denar je OK.
Od SLO ponudnikov so očitno edini, ki jim lahko direktno pošlješ PDF iz InDesigna.

Blurb izgleda fino (tut ponujajo INDD plugin), bom naslednjič probal. Zanimiv je še Floricolor s Portugalske, ampak ne poslujejo s fizičnimi osebami, je treba naročit prek nekoga s firmo.

mailer ::

Test fotoknjig so naredili v reviji Monitor lani konec leta in tudi na ZPS portalu se najde plačljiv članek.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

krtekslo ::

Mene pa zanima, če je slučajno kdo že izdelal in kupil fotoknjigo s programom Photobuch Designer 2.0? Zadovoljni z izdelavo in izgledom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krtekslo ()

skyline ::

Tole je dost frišno na slovenskem trgu, IMO je cena precej zmerna glede na namen.

http://www.kalaalbums.com/

Jazzie ::

Izkušnje s Hofer foto storitvami? Sem namestila program, da bi naročila foto album, ampak ga ne morem zagnati:
 hf

hf



A je možno, da program še vedno ni kompatibilen z W8 (ni namreč naštet)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Jazzie ()

skyline ::

Kratek review knjige iz Kala Albums - noro lepa knjiga, ampak cena je le toliko visoka, da me še vedno matrajo druge alternative (Floricolor/Blurb).
Nisem še čisto ziher, da bom redna stranka, sta pa customer support in končni izdelek res na nivoju.

http://mihahorvat.com/wedding-book-eder...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Digitalni tisk - kdo je dober?

Oddelek: Sedem umetnosti
51195 (919) sesobebo
»

Samsungov najprostornejši SSD s 15 TB že naprodaj (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
9523760 (19343) sodnicaN
»

Bi rajši profi slike ali vam zadošča DM, Hofer...

Oddelek: Loža
4910653 (9056) jype
»

napaka na boot disku - win7 se ne zbootajo - je to konec?

Oddelek: Operacijski sistemi
122396 (2148) lopov
»

Razvijanje digitalnih fotk - picasa etc

Oddelek: Loža
202275 (1738) Pyr0Beast

Več podobnih tem