» »

Prenos podatkov, kateri paket - Android

Prenos podatkov, kateri paket - Android

B0rg ::

Pri katerem operaterju se sedaj najbolj ugodno pride skozi glede prenosa podatkov. Iščem ugoden paket s približno 1GB prometa na mesec, klici in SMSi pa čimcenejši. Če bi slučajno kdaj presegel kvoto pa želim da to ne udari preveč po mojem žepu.
  • spremenil: Mavrik ()

Hayabusa ::

MacGyver141 ::

bob 4 cente + 1gb (5€)

CallMeAl ::

Sam uporabljam Tušmobilov Free20, ki vsebuje neomejen prenos podatkov za 20 EUR na mesec (18 EUR, če se vežeš za 2 leti in ne vzameš novega telefona). Edini haklc je, da neomejen prenos velja le v Tušmobilovem omrežju, kar zna biti problem kje na podeželju.

jusv ::

Bob je kr problem, ker ni mms-ov vključenih, pa realno gledano omrežje trenutno najslabše od trojice največjih. Free20 je ok, jaz osebno nimam težav, sem dosti po Sloveniji in dela, je pa res da če greš v kak zakotni kraj je pol to problem. Ampak bodimo realni, sej tud prej k sm biu na mobitelu so ble tam z prenosom in internetom težave oz. je tko počas vse skupaj delalo da ni blo smisla. Odvisno zakaj in kako rabiš internet :) Sem pa videl da majo sedaj pri TMju na pakete free akcijo, 2x free!
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

hojnikb ::

CallMeAl je izjavil:

Sam uporabljam Tušmobilov Free20, ki vsebuje neomejen prenos podatkov za 20 EUR na mesec (18 EUR, če se vežeš za 2 leti in ne vzameš novega telefona). Edini haklc je, da neomejen prenos velja le v Tušmobilovem omrežju, kar zna biti problem kje na podeželju.

kar seveda ni res. 2GB maš prenosa, potem se pa stvar zmanjša na unusable hitrost. Hardly neomejeno..
#brezpodpisa

Assass1n ::

2x free dej več povej moram glih podaljšat. Vzel bom free 20 -10% na naročnino in je 18€. Prej sm imel pa 15€ #podražal nemal
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

111111111111 ::

hojnikb je izjavil:

kar seveda ni res. 2GB maš prenosa, potem se pa stvar zmanjša na unusable hitrost. Hardly neomejeno..


To je odvisno od paketa, ki si ga kupil. Imenuje se pravična poraba. Če imaš neomejeno, je zgornja meja prenosov 20GB, ko to presežeš ti omejijo hitrost. Pri ostalih paketih se pa prilagodi, glede na zakupljene količine.

Zgodovina sprememb…

Nejcos ::

Pri bobu mi MMSov ne računajo zakaj ne vem, na specifikacijah piše enostavno zraven 0. Ne vem zakaj bi BOB imel slabo omrežje??? BOB uporablja simobilovo omrežje. Jaz se nahajam od Šmarjeških Toplic pa do Ljubljane in brez težav deluje 3g. Imam pa paket mini bob- 7 € 200 min v vsa omrežja in pa paket 1GB za 5 €, mesečno me pride 12€. Če presežeš 1GB ti pa avtomatsko doda še 1GB in plačaš še nadaljnih 5€. Bolj ugodno kot to ne gre edino če potrebuješ podatke za downloadat filme.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tušmobil neomejeni mingl (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13635835 (30686) Bobr123
»

Izbira paketa - najboljša opcija

Oddelek: Mobilne tehnologije
379643 (8734) EdoK
»

TUŠMOBIL - paketi FREE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18544106 (32836) OChack
»

Tušmobil paketi vs. Mobitel (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5811599 (8953) Lonsarg
»

Nakup telefona in izbira paketa

Oddelek: Mobilne tehnologije
171499 (1217) Mare3

Več podobnih tem