» »

Težave z Slo-tech login-om

Težave z Slo-tech login-om

Jerry000 ::

Imam problem...namreč ko vtipkam uporabniško ime in geslo se mi okvirček obarva rdeče (brez kakšnega errorja) in se ne morem loginat. Uporabniško ime in geslo je 100% pravilno, dal sem celo reset gesla ampak me še vedno ni spustil. 2x sem že pisal na slo-tech podporo (zelo slaba podpora) vendar sem že 2 tedna brez odgovora. Sedaj sem pa za foro kliknil na ikonco (zraven login forme so ikonce od gmaila, yxahoo maila, FB, itd.) in se mi je uspelo prijaviti. Ampak si ne želim tako loginat, rad bi z up. imenom ter geslom in ne z emailom. A so kakšne napake na slo-tech glede logina?

Prosim za pomoč. Je mogoče kakšna možnost da bi spremenil email?

Goran's Blog ::

Si poskusil z drugim brskalnkom? (vem brezvezno vprašanje)

Jerry000 ::

um...žal nisem ker na tem PC imam samo FF. Sem pa isto probal se loginat z telefonom (nexus 4) kjer imam androida ter chrome brskalnik...nič bolje :(

PacificBlue ::

Obklukaj možnost "zapomni si moje ime" ko vtipkas up. ime in geslo, pa probi če deluje.
I’m out.
:3

DosDominator ::

Kot je reku PacificBlue, obklukaj možnost "zapomni si me", pa bi morala stvar delovati. Par dni nazaj so bli isti problemi, pa so pol nekako zrihtali, do danes očitno. :)) Čeprov jst sm se normalno prijavu zdle,a lahko da že deluje.

Jerry000 ::

nevem zakaj bi to pomagalo "zapomni si me", če se pa še loginat ne morem u uporabniškim imenom. Napaka ni iz moje strani, primer: naprimer v ponedeljek sem se loginal z uporabniškim imenom in geslom tako kot vsak dan normalno, v torek ni šlo več...nisem se mogel vpisati, brez napake, brez opozorila, brez vsega...samo okvirček kjer se loginaš se je obarval rdeče...slo-tech podpora pa ne odpisuje...

Ampak ja, sem probal zapomni si me in ne pomaga

Seljak ::

Nobenih težav ni z logiranjem.

Jerry000 ::

Zate ne, pri meni pa so, zato pišem sem za pomoč ker mi slo-tech support ne odgovarja 2 tedna že -.-

Valentin ::

Da nimaš pritisnjeno Caps Lock ?

Jerry000 ::

Sem ze napisal, napaka ni iz moje strani saj sem 3x preveril uporabnisko ime in geslo, poleg tega pa, vsak dan obiskujem ta forum ze par let...

Jerry000 ::

Kam se lahko obrnem za pomoč? Ker tole je res nadležno da se morem z emailom vpisovat (ker ni ne primarni ne sekundarni email)

Phantomeye ::

Težava še vedno ni rešena. 'Zapomni si me' ne deluje (deluje pa prijava preko FB-ja, vsaj meni.). Support meni tudi še ni odpisal...

Jerry000 ::

Nevem zakaj sploh majo support če ne znajo niti odpisat >:(((

Jerry000 ::

Če me pa kaj razpizdi je pa to k je že 3 tedne in še vedno nič odgovora od supporta >:( zakaj ga sploh majo? Brišejo pa usak dan poste ki niso primerni, da bi pa se podpora zmigala odpisovat to pa ne. Sm mislu da je slo-tech bol resnen forum...pa vidm da ni...maš probleme z stranjo pa se jim gladko jebe zate

eric_cartman ::

Jerry jst sm imel 1 teden nazaj isti problem. Naredil sem reset gesla, tako da so mi na mail poslali novega (možnost pozabil sem geslo).

Loginal sem se z novim geslom nato pa ga spet nadomestil s starim geslom. Zdaj mi dela. To je to kar sem naredil jst.

Lp

Jerry000 ::

eric_cartman je izjavil:

Jerry jst sm imel 1 teden nazaj isti problem. Naredil sem reset gesla, tako da so mi na mail poslali novega (možnost pozabil sem geslo).

Loginal sem se z novim geslom nato pa ga spet nadomestil s starim geslom. Zdaj mi dela. To je to kar sem naredil jst.

Lp



Že naredil to pred 2 tedni...nič ni pomagalo, isto se mi naredi kot sem opisal :(



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj Google vsiljuje shranjevanje prijav?

Oddelek: Omrežja in internet
213590 (2797) AnotherMe
»

Slo-tech in problem z prijavo

Oddelek: Slo-Tech
7802 (635) Jerry000
»

Težava s prijavljanjem na slo.tech

Oddelek: Omrežja in internet
201553 (1089) Barbarpapa2
»

Firefox težavice

Oddelek: Pomoč in nasveti
5973 (940) alexz
»

gmail up.ime

Oddelek: Pomoč in nasveti
81809 (1508) ann

Več podobnih tem