» »

amd

amd

svejk ::

matr sem si nalozu c&c in igi 2 na mojo masino amd t1000, abit palta in kaj se zgodi dobim diapozitive. torej kaj mi preostane; po 2 letih nakup plate in proca.
vidim da je tuki gor cel kup razgledanih fantov in me zanima kero plato in proc se splaca vzet, da se tudi da zadevo kej navit. malce sem gledal tam okrog 1700+, pa upam, da bo vsaj za kake 2 leti dober tak proc, hudica :)

exe ::

po moje ni kriva hitrost računala, ki je za povprečnega gejmerja še preveč, odvisno je samo, ktero grfično kartico maš gor

lp S
Both Nietzche and God are dead.

jest10 ::

Grafično imaš pa?? Rama koliko??
Po moje imaš ti v računalniku zelo švoh komponente ali pa zelo zasmeten sistem.
Ker jaz z TB1000 in radeonom 9000pro še nisem našeu igre ki mi nebi delala normalno, če ne drugače pa na medium grafiki. :D

svejk ::

a bit kt7a, 256mb rama, sam je navaden ker plata se nima za ddr ram slotov, geforce 2 mx 400, 64mb, to je to

jest10 ::

Zamenjej grafično.
Če ti je pa škoda denarja pa vsaj dokupi rame, zamenjaj gonilnike grafične in plate, če nimaš vklopi dma, na novo naloži sistem, v biosu naštimaj agresivnejše timinge za ram itd. Pa še malo navi procesor in grafično

svejk ::

jest 10 pise: Zamenjej grafično.

katero graficno predlagas.
gonilniki so zadnji od nvidie, od plate jih pa res se nisem nikol nalozil, ker jih xp kar sam, bios nadgrajen.

jest 10 pise: biosu naštimaj agresivnejše timinge za ram

ja kje se pa to nastavi hudica?


jest 10 pise: Pa še malo navi procesor in grafično

proc sem probal navit ampak sem frekvenso dal na 133mhz pa se ni vec zagnal. do kam je pa optimum navijanja tb 1000, graficne pa niti ne znam navit, kje hudica se pa navije to.


pac do sedaj nisem bil kak hud igralec igric, ampak unreal 2 me je prevzela, da sem jo obrnil, sedaj bi pa rad stestiral kot sem rekel igi 2 in cc ampak diasi so kriza :)

jest10 ::

Ti naloži originalne gonilnike za plato, ozeroma najbolje bo da greš na domačo stran in potegneš dol najnovejše za svojo plato. Ker verjetno je ravno v tem problem. Pa poglej za dma.
Frekvenco na procesorju dviguj postopoma in ne kar naenkrat. Pa malo dvigni napetost na procesorju. 1200MHz bi morau doseči brez večjih težav.
Grafično navijaj z riva tunerjem.
Za rame poglej v biosu če imaš opcijo turbo timings. Če nimaš moraš pa ročno nastaviti. To je cas, cas to ras itd. Poglej v navodila od plate

monster-x ::

če boš kupval novo grafo si omisli kak r 9k pro za ta sistem; za kaj močnejšega je sistem prešvoh... razn če boš kupil tud nov proc pa plato

jest10 ::

Plate ni treba nujno menjati. Nadgradi se bios pa gre tudi novejši procesor gor.
Čeprav bi bilo vseeno bolja nabaviti novo plato že zaradi rama in splošne večje hitrosti.
Ampak naj vsaj prvo proba iz sedanjega sistema stisniti čim več.
Že ob navitju in poštimanju biosa in gonilnikou bo kar nekaj razlike.
Če pa bo zamenjau grafično bo pa kot noč in dan. Vsaj pri meni je bilo: iz gf2 mx200 na radeon900pro.

boštjan ::

čudno UNREAL 2 si lahko špilo,ostalo pa ne.ker unreal slovi kot ena najbolj požrešnih igerc.

Dead_Eye ::

vsekakor si raje kupi novo grafično kot proc., kak radeon 9000 pro...
The one and only

svejk ::

torej na novo postavil xp, je in dobil sledec rezultat.
3d mark 2001 se: 2500
dodal vse driverje za abitko 2493,
nato navil z riva tunerjem na 220/180(maximum): 2724


no ramov ne znam navit,
zanima me pa se kako navijes sam proc v biosu, ter zakaj se smotrno dvigati napetost, ter do katere vrednosti...

jest10 ::

Dviguješ frekvenco FSB dokler je sistem še stabilen. Če pa procesor odkleneš se da spreminjati tudi množilnik.
Napetost se dvigne za povečanje stabilnosti navitega sistema. Z dobrim hlajenjem bi jo za kake 0,5V samo raje manj. Pa pri navijanju pazi na temperaturo procesorja. Ne sme čez 60stopinj.

svejk ::

in kako odklenes fsb, kar bi pomenil mnozilnik al kako


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sempron 2200+ @1.8Ghz (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
946047 (4246) Veron
»

Radeon 9500 in čudna slika (črtna koda)

Oddelek: Strojna oprema
421997 (1348) mi_c_ho
»

Nakup PCI grafične kartice (GF FX5200, Radeon9200 ali GF4 MX440)

Oddelek: Kaj kupiti
241327 (958) JustOne
»

navijanje radeona9000pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
754549 (3766) c3R4R
»

radeon 9000pro benchmarking

Oddelek: Navijanje
281700 (1274) _Dejan_

Več podobnih tem