» »

Kako popraviti - Error: No game disc found! Please insert The sims 3 Late Night game disk before proceeding.

Kako popraviti - Error: No game disc found! Please insert The sims 3 Late Night game disk before proceeding.

--MiRaLdInJo ::

Imam težavo z Sims 3 Late night. Normalni Sims 3 mi delajo brez problema. Tudi Island Paradise.

Ko pa inštaliram Late Night mi stalno javlja:

Error: No game disc found! Please insert The sims 3 late night game disk before proceeding.

Kaj je narobe?

GamerBoy ::

Jah bo treba krekat ne ? :))
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

MIHAc27 ::

Vstavi ORIGINALNI CD od Sims 3 Late night... pa do delalo.

Če je original povej, pa bomo iskali naprej rešitev.

--MiRaLdInJo ::

GamerBoy je izjavil:

Jah bo treba krekat ne ? :))


Mam original igro in dodatek.

MIHAc27 je izjavil:

Vstavi ORIGINALNI CD od Sims 3 Late night... pa do delalo.

Če je original povej, pa bomo iskali naprej rešitev.


Cd je vstavljen.

Sem pogooglal pa ima dosti ljudi z tem probleme pa nobene pametne rešitve -_-

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Verjetno najlažja rešitev za to rešit, je najdet krek na netu. Res da je to najmanj "legalno" ampak najmanj jajcanja imaš.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Izi ::

EA-jeva zaščita na fizičnih diskih je zanič in na večini modernih računalnikov ne deluje.
Rešitve sta samo 2:
- (legalna) Svojo fizično verzijo igro na plošči spremeniš v digitalno verzijo. Instalirati moraš Origin, in potem preko njega s serijsko številko iz plošče lahko ZASTONJ downloadaš digitalno verzijo igre.
- (vprašljivo) vse skupaj pošlješ k vragu in uporabiš crack, ki ob zagonu preskoči preverjanje plošče. Igra se zažene hitreje, tudi deluje včasih hitreje, pa še plošče ne rabiš da se glasno vrti v optični enoti.

ahac ::

Ni Late Night starejši expansion kot Island Paradise? V tem primeru bi moral Late Night inštalirat prej in potem vedno laufati Island Paradise. Če si v zadnjem expansionu imaš itak dostop do vseh stvari iz prejšnjih.

Najboljša rešitev je pa verjetno res Origin.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

--MiRaLdInJo ::

Prav jezi me, ko imam original igro pa nedela. Z travnika mi je vedno vse delovalo original SImsi pa nočejo 8-O
Sem že tudi z cracki probal pa mi še vedno isto napiše.
Če ima kakšen travnikar delujoč crack naj mi prosim pošlje link na ZS.

connel ::

Če se prav spomnim je hec v pravilnem zaporedju dodatkov. Prvi mora biti najstarejši, zadnji najnovejši pa bi moralo delat.

tomaz- ::

ja, madona, kakšno zaporedje?' Torej, če kupim najprej original SIMS 3, potem pa takoj SIMS3 island paradise, šele nato si izberem SIMS3 PETS, bi moral vse najprej odinštalirat in po vrsti inštalirat, al kako?? Kakšna logika pa je to???

ahac ::

tomaz- je izjavil:

ja, madona, kakšno zaporedje?' Torej, če kupim najprej original SIMS 3, potem pa takoj SIMS3 island paradise, šele nato si izberem SIMS3 PETS, bi moral vse najprej odinštalirat in po vrsti inštalirat, al kako?? Kakšna logika pa je to???

Ne vem, če je treba, ampak je pa menda boljše, da se jih inštalira po vrsti. Mogoče zato, ker vsak expansion zahteva določeno verzijo igre in lahko pride do problemov, če inštaliraš starejši expansion v novejšo igro.

Silverwing:
Praviš, da ti Island Paradise dela? Če je Late Night pravilno inštaliran bo vse iz Late Night itak dostopno, ko igraš Island Paradise. Ni ga treba posebej poganjat.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

--MiRaLdInJo ::

Tudi, če imam inštaliran samo osnoven Sims 3 + Late Night mi še vedno javlja naj vstavim disk.
Ko pa inštaliram Island Paradise pa mi deluje brez problema(ni važno ali ima Late Night ali ne). Samo ta Late Night mi nikakor noče delovati.
Island Paradise mi pa ni preveč všeč saj ima obupen lag -_-

Ahac: Tudi to sem že probal pa še vedno nič. Kok je to čudno narejena igra glede DLCjev..

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Igre: podarim kodo (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Igre
2117412017 (1644) yoco
»

Božični skit o Sloveniji na Late Night Show (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
608098 (6484) jb_j
»

Sims 3

Oddelek: Igre
11947 (677) Mikec17
»

Sims 3 Late night - Kje je moj zaročenec? Ne najdem ga več nikjer :S kAJ NAJ STORIM?

Oddelek: Igre
92465 (1820) opeter
»

Grand Theft Auto brezplačno

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
121779 (1779) mrTwelveTrees

Več podobnih tem