» »

Prihaja GTA 5

Kenpachi ::

+Steam sale-i

Zurka prve klase :)
Zaraki Kenpachi.

Jerry000 ::

točn tko:)

Nummy ::

Kenpachi je izjavil:

+Steam sale-i

Zurka prve klase :)

Že zapravu več kot sm mislu... :(

[D]emon ::

Samo upam da v petki ne bo enakega sranja kot v stirici, kjer ti je folk stalno tezil po telefonu ce hoces hengat.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Jst ::

Saj v tem je bil point zgodbe: kdo bo umrl, brat ali punca.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

[D]emon ::

Point zgodbe ze, ampak da ti pa stalno tezijo vsi kontakti "Hey wanna hang out?" je pa prevec.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Jst ::

Kolikor se jaz spomnim, niti ne. Če jih pustiš pri miru, potem tudi oni nehajo klicati. Sicer pa, to je malenkost, pač se ne oglasiš na telefon. :)

Pri Petici me skrbi predvsem tole z predmestjem, da ne bo vse skupaj preveliko in vplivalo na igralnost...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

[D]emon ::

Ja, ce jih pustis na miru. Zakaj koji kurac ne morjo oni mene na miru pustit ? :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

_geek_ ::

No ja malce je že bilo tečno, samo si pač vedno potem ko si sprejel povabilo si potem čez par sekund dal cancel plans in posledično nisi zgubil procente. That's how I was doing it :)

[D]emon ::

Zakaj bi se moral v igri, kjer je poudarek na zganjanju kriminala in podobnih pizdarij, ukvarjati s folkom kot da igram "Facebook: The Game" ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Jst ::

Pa si razumel zgodbo?

Ter poanto GTA Sandbox sveta?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

[D]emon ::

A ti kapiras da se nocem it neke blesave socializacije ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

c00L3r ::

[D]emon, GTA ni igra za tebe.

[D]emon ::

Ne, fucking "Facebook: The Game" ni igra zame. :))

Zanr je bil do stirice perfekten, s temle telefonarjenjem so pa kozla ustrelil.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

nagmajni ::

ok,fantje,oprostite za kratko "odsotnost",ja velja če se raje mučite s PC-ji.Prav.Vrzimo karte na mizo.Niti najbolša Wannabe" grafična vam ne pomaga,niti ne navita procesorska moč,tudi ne velike št,GB-Rama... ter hudi HD monitorji(hallo? lepo prosim,720p je vse kar igrice zmorejo...zaenkrat.).Če pa vsi vemo, da,če tudi parkrat prekoračite nazivne zahtevane vrednosti za dotično igrico,včasih,ne vedno,ne teče kot je treba.Zato sem sam že zelo zgodaj prešoltal" na PS4 in Xbox.- better safe than sorry".in sedaj...nimam problemov.Nice and clean.Če pa pač ne vidiš dlje od naslednje grafične,zato,ker ti je všeč neprestano mučenje in ekonomsko izčrpavanje lastne žepnine,plače,socialne pomoči.. pa pač izbereš..ta.ta... PC.

Kenpachi ::

Heh... 2/10 ti dam za effort :)
Zaraki Kenpachi.

PrimozR ::

Čak čak, kaj ti zdaj tukaj bluziš o 720p? Ti ni jasno, da se možno spreminja pogled, ko greš s 4:3 na 16:9 monitor? Igre niso hardcodane, njihove kamere se lahko spreminjajo. Zato je za dirkanje zadnje čase hudo popularno imeti 3 monitorje, da vidiš poleg volana in ceste pred seboj še nekaj ob straneh, da lažje vidiš svoje nasprotnike. S tega vidika tvoje ideje o 720p propadejo na celi črti. Skupaj z dejstvom, da bosta Xbox One in PS4 igre prikazovala v 1080p60. Pa verjamem da je PS4 typo, a vseeno - zadeva še ni niti zunaj, ne vem kako si lahko 'prešoltal' nanj že zelo zgodaj.

Če kdo ne vidi dlje od naslednje x, si to ti s svojimi konzolami. Pametni ljudje grafe menjujejo na 2 do 3 leta in za to dobijo BISTVENO boljšo kvaliteto slike v isti igri, ostali deli računalnika se pa danes razvijajo še bistveno počasneje. Pa kot rečeno, računalnik lahko uporabljaš za vse. Konzole pač le za igrice in morda za filme.

Nummy ::

nagmajni je izjavil:

ok,fantje,oprostite za kratko "odsotnost",ja velja če se raje mučite s PC-ji.Prav.Vrzimo karte na mizo.Niti najbolša Wannabe" grafična vam ne pomaga,niti ne navita procesorska moč,tudi ne velike št,GB-Rama... ter hudi HD monitorji(hallo? lepo prosim,720p je vse kar igrice zmorejo...zaenkrat.).Če pa vsi vemo, da,če tudi parkrat prekoračite nazivne zahtevane vrednosti za dotično igrico,včasih,ne vedno,ne teče kot je treba.Zato sem sam že zelo zgodaj prešoltal" na PS4 in Xbox.- better safe than sorry".in sedaj...nimam problemov.Nice and clean.Če pa pač ne vidiš dlje od naslednje grafične,zato,ker ti je všeč neprestano mučenje in ekonomsko izčrpavanje lastne žepnine,plače,socialne pomoči.. pa pač izbereš..ta.ta... PC.

Pejt... pejt.. prosim... dol z neta... in nikol več gor. Hvala.
/Troll detected.

FlyingBee ::

ne, saj ima v marsikaterem pogledu prav, ni pa tako črnobelo za take zaključke delat, odvisno od uporabnika ... meni je ravno nadgradljivost PC-ja všeč ... problem je pa v tem, da razvijalci bistveno več vložijo v igre za konzole, ker (še) ni velikega piratiziranja

PrimozR ::

NE glede ali ima prav ali ne faila v načinu izražanja, ki kot edino možnost dovoljuje konzole. Jaz recimo vem, da je za prenekaterega uporabnika konzola odlična oz. boljša izbira. Je pa daleč od tega, da bi bila edina izbira, sploh pa edina smiselna izbira.

Nummy ::

FlyingBee je izjavil:

ne, saj ima v marsikaterem pogledu prav, ni pa tako črnobelo za take zaključke delat, odvisno od uporabnika ... meni je ravno nadgradljivost PC-ja všeč ... problem je pa v tem, da razvijalci bistveno več vložijo v igre za konzole, ker (še) ni velikega piratiziranja


Bistveno več vložijo časa v konzole ker:

1. konzole potrebujejo specifične ukaze za loadanje in alociranje pomnilnika. PS ima veliko manj pomnilnika kot navaden PC, ravno tako xbox in rabiš raznorazne trike pisat, da ne padeš out-of-memory. Prav tako rabiš tudi dodatne fore za grafiko pisat in shaderje. Ni čisto enako kot za PC. Včasih gre, dostikrat pa moraš napisati dodatno kodo za konzolo.

2. iz prve točke sledi, da je lažje najprej napisati špil za konzolo in ga potem samo malo popraviti in ga je PC verzija tu. Fora je v tem, da recimo večina shaderjev in ostalega GFX kvačkanja dela brez problemov iz konzole na PC, obratno pa ne gre vedno. Zato se najprej naredi verzije za konzole in na koncu za PC.

3. ni piratiziranja? Think again.

Povem ti iz lastnih izkušenj. :) Been there, done that.

FlyingBee ::

za njih nezanemarljivo več prihodka kot od iger samo za PC in to je edino kar šteje

Nummy ::

FlyingBee je izjavil:

za njih nezanemarljivo več prihodka kot od iger samo za PC in to je edino kar šteje

Večja je prodaja ker je lažje piratizirat PC igre, vendar to še ne pomeni, da se konzolskih ne piratizira na veliko. Prav tako so v aziji konzole veliko bolj priljubljene, kot pri nas. Tam jo ima vsak mulc, pri nas pa ne.

FlyingBee ::

ja, če imaš 2 stvari in ti ena prinaša več prihodkov, zakaj pa ne

Glugy ::

No tud v Ameriki ima že skor vsak konzolo. Sej mi bomo pa tud kmal na tem po vtisu k ga dobivam ko berm forume.

kiFni ::

kle se sam kregate na keri platformi je bolš špilat, pa zakaj za konzole prej izide,.... no da povem osebno mam rajš konzolo, vržeš se na kavč in špilaš, pa še vem da mi ne bo treba nadgrajevat sistema dokler bojo špili ven hodil za to konzolo, ker bojo vsi špili laufal gladko.

dejmo rajš o igri sami govort. men bi blo recimo všeč, da bi mogu it z avtom ali katerim koli prevoznim sredstvom, na pumpo tankat. Ne več neomejeno goriva!

Lahko bi tud dodal cestno prometne predpise (CPP): POnoči obvezne luči, pri menjavi voznega pasa ali v križišču žmigavc, prednostne ceste,....v nasprotnem primeru te oglobi policija, če te ujame :P

Jst ::

A ni pred leti izšel nek "Avtošola simulator?"
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

[D]emon ::

kiFni je izjavil:

men bi blo recimo všeč, da bi mogu it z avtom ali katerim koli prevoznim sredstvom, na pumpo tankat. Ne več neomejeno goriva!

Lahko bi tud dodal cestno prometne predpise (CPP): POnoči obvezne luči, pri menjavi voznega pasa ali v križišču žmigavc, prednostne ceste,....v nasprotnem primeru te oglobi policija, če te ujame


V ta namen imas simulatorje voznje.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

c00L3r ::

Ideja z lučmi v temi mi je všeč. Tako bi lahko prej pobegnil policiji, če bi se vozil brez luči. Slaba stran bi bila, da skoraj nič ne bi videl. To bi delovalo samo zunaj mest, kjer ni cestne razsvetljave. Tisto z tankanjem goriva je tudi kar dobra ideja 8-)

Glugy ::

O ja tankanje goriva bi blo res dobr met. Da bi recimo sploh zdej k bojo razdalje gromozanske pr petki mogu mal načrtvat kje so bencinske pa kok delč greš lahk recmo z polnim tankom bencina :) pa recimo da ti če preveč hitr greš pa pol na hitr zabremzaš tok da se kadi kdaj gume se vnamejo (za hec) al pa da se vsaj znucajo da se pozna mal :) Tko no sj preveč realistično ni treba sam mal takih zadevc bi blo pa fajn ...sam mal bi blo treba pazt da ne bi ble preveč striktne k pol ne bi blo več tok zabavno :)

Jst ::

Pumpanje goriva v štirici ni bilo, si pa lahko šel v striptiz klub, po hot dog, prostitutko in še mnogo mnogo reči si lahko počel.

>sam mal bi blo treba pazt da ne bi ble preveč striktne

Ja, da jih ignororaš, kadar ti paše. :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

nagmajni ::

Dejsto je,da vaša skupna stereotipna inteligenca ne zmore več,kot pa kak hud PC iz Big Banga..kot samo pritiskanje ikone "citiraj"(kar je zame pohvalno-ker vi tako ali tako nimate kaj smiselnega povedati,kaj šele udejaniti,bom kratek.
a) Hvala za točne letnice razvoja računalnika,vendarle nekdo,ki uporablja glavo,(zato sem omenil če izhajate iz 8o ih, miška ,tipkovnica?" lahko bi se omenil nastanek prvega računalnika 1940 na žarnice, pa abakus,lep predhodnik je tudi enigma, ampak to je morda že preveč zate? nisi slab,a iz tvojega teksta veje preveč jugonostalgije.
b) poglejmo še zaslone: friki kupijo 2500* 1440 pix dajo gor igrico z 720p 30 fps potem pa začnejo jamrat kaka slika je,ja če je več kot milion pix neizkoriščenih bo pač medla slika, in v največji pameti gre najstnik menjat grafično(ker dlje ne vidi),češ ,če zamenjam grafično z močnejšo bo pa bolje,bo res? ni samo PC ali pa PS4, potrebno je znanje,branje,iskanje informacij,po knjigah na netu-(ne na facu,ali twitterju),potrebno je predznanje s področja HI.FI.ja , a glede na to da imate najmodernejše telefone z touch screenom,in mp3 predvajalnikom steres v prihodnosti",back to the future-in the stone age."


pri GTA5 poleg vinjet in registracije,ki se podraži na vsakih par misij na 20%, jaz predlagam še uvedbo vseh ostalih brezposelnih slo/čef carinikov za pregled goriva (diesel,kurilc).

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Jst ()

Leprechaun ::

nagmajni je izjavil:

Dejsto je,da vaša skupna stereotipna inteligenca ne zmore več,kot pa kak hud PC iz Big Banga..kot samo pritiskanje ikone "citiraj"(kar je zame pohvalno-ker vi tako ali tako nimate kaj smiselnega povedati,kaj šele udejaniti,bom kratek.
a) Hvala za točne letnice razvoja računalnika,vendarle nekdo,ki uporablja glavo,(zato sem omenil če izhajate iz 8o ih, miška ,tipkovnica?" lahko bi se omenil nastanek prvega računalnika 1940 na žarnice, pa abakus,lep predhodnik je tudi enigma, ampak to je morda že preveč zate? nisi slab,a iz tvojega teksta veje preveč jugonostalgije.
b) poglejmo še zaslone: friki kupijo 2500* 1440 pix dajo gor igrico z 720p 30 fps potem pa začnejo jamrat kaka slika je,ja če je več kot milion pix neizkoriščenih bo pač medla slika, in v največji pameti gre najstnik menjat grafično(ker dlje ne vidi),češ ,če zamenjam grafično z močnejšo bo pa bolje,bo res? ni samo PC ali pa PS4, potrebno je znanje,branje,iskanje informacij,po knjigah na netu-(ne na facu,ali twitterju),potrebno je predznanje s področja HI.FI.ja , a glede na to da imate najmodernejše telefone z touch screenom,in mp3 predvajalnikom steres v prihodnosti",back to the future-in the stone age."


pri GTA5 poleg vinjet in registracije,ki se podraži na vsakih par misij na 20%, jaz predlagam še uvedbo vseh ostalih brezposelnih slo/čef carinikov za pregled goriva (diesel,kurilc).



Končno vsaj en tvoj post, ki je pogojno berljiv. Mimogrede glede carinikov, niso brezposelni, temveč so bili "premeščeni" v mobilne enote (-pregled kurilca, blagajn, tovora), zapore - kot pazniki, ter na davčni urad, tako, da ne nabijaj v prazno ;). Je pa žalostno, da se večini folka niti ne sanja kaj naj bi določeni državni organi počeli in potem se čudimo, da smo tam kjer smo.


Sicer pa sam upam, da v GTA5 prenesejo še nekoliko izpopolnjen vozni model iz GTA4. Nič ne bi imel tudi proti ponovni vpeljavi in izboljšavi zadev iz GTA San Andreas.

GabrieLeo ::

Ja zagotovili so da se vrača ene par voditlov iz prejšnih GTAjev (flash FM iz Vice city pa Los Santos radio zagotovo) imel boš na voljo 6 različnih domačih živali ropal boš banko tudi izven misij (PAYDAY 2 se mi zdi da bo popušil tukaj mnogo bolj) in še in še... Vozni sistem pa zagotovo bo izpopolnjen kar se Rockstaru predlaga, Rockstar naredi. Jaz upam le da bo Los Santos veliko večji kot prejšnji, da boš rabil malo več časa da prideš iz getov do centra, ker v SA si za to porabil pol minute in si bil že u centru, pa upam da bodo res kao vrgli noter vsa mesta do zdaj (5 let se mi zdi da je bilo dovolj da bi Vice City obnovili, Liberty city pa je itak soliden) Za mapo napovedujejo da bo večja od Red dead redemption, gta SA, gta Vice city, gta 4 in gta 3 SKUPAJ! Meni se zdi da se bo rockstar še enkrat spustil v obdobje San Andreasa ampak bo tokrat vrgel noter kar celo Ameriko ter ne samo West Coast.

sarpi ::

kje pa bi se dalo GTA5 ugodno naročit še v predprodaji??

Jerry000 ::

ugodno bo na zavvi.com. Za PC boš pa še moral počakat par mesecu po izidu

sarpi ::

za ps3 sm mislil, ja sm že gledal tu gor, pa za tole stran potrebuješ kreditno??(ki je žal nimam). Drgač igra bo pa top shit po videnem v trailerju.

BorutK-73 ::

GTA 5 CONFIRMED on PC by NVIDIA! - Inside Gaming Daily

Jerry000 ::

Ja itq da bo za PC

Glugy ::

Je bil že čas...Ampak so kr hitr potrdil ane? Prej k pr IV al se sam men zdi? Ker če je temu tako bo mogoče prej na PC-jih kot je bla IV. No vsaj ugibam tko.

tarzan666 ::

Absolutno ne boste še dočakali na PC, tudi na ps4 ne bo prišla, da obrazložim, kar tudi že sami veste.

Zakaj ne bo izšla GTA5 na PC\PS4 v tem letu?
Ker vedo, da bodo imeli izgube zaradi piratstva(kar osebno ne podpiram)
Na PC boste čakali še nekje 1 leto(če ne več)
Ravno tako ne bo GTA 5 za ps4, ker je to markentingška poteza, kajti dobro vedo, če bi izdali še za ps4 nebi imeli dodatnega dobička(pričakujem da bo na ps4 prišla drugo leto poleti) ker vem, da so nas z tem zavedli,da bo igra izšla 17.9 samo za XBOX in PS3.


Tako, da ps3 je že in še bo izredno poceni, rabljene dobite že za 80EUR kar je seveda drobiž. Tudi sam sem mislil prodati ps3 a zaradi gta 5 bo konzola še doma :)

Čakati igro na ps4 pa se mi ne da, kajti sem jo že predolgo čakal :)

Igra pa bo 1a :)

evo še informacije:
Multiplayer:

http://www.rockstargames.com/videos/vid...


Solid Gold, Baby! (50 points) - Earn 70 Gold Medals on Missions and Strangers and Freaks.
Career Criminal (100 points) - Attain 100% Game Completion.
San Andreas Sightseer (30 points) - Explore all of Los Santos and Blaine County.
All's Fare in Love and War (10 points) - Purchase Downtown Cab Co. and complete a private fare.
TP Industries Arms Race (10 points) - Purchase McKenzie Field Hangar and win the arms race.
Multi-Disciplined (30 points) - Attain a gold medal in all applicable hobbies and pastimes.
From Beyond the Stars (15 points) - Collect and return all spaceship parts.
A Mystery, Solved (15 points) - Solve the mystery of Leonora Johnson.
Waste Management (15 points) - Purchase the old dock and collect all nuclear waste.
Red Mist (20 points) - Complete all Rampages.
Show Off (30 points) - Complete all Stunt Jumps.
Kifflom! (30 points) - Complete your path to enlightenment... or not.
Three Man Army (20 points) - Survive 3 minutes on at least a 3 star Wanted Level with all three characters together off mission.
Out of Your Depth (5 points) - You're gonna need a bigger boat...
Altruist Acolyte (5 points) - Deliver an unsuspecting victim to the Altruist Cult.
A Lot of Cheddar (20 points) - Spend a total of $200 million across all three characters.
Trading Pure Alpha (10 points) - Make a profit over your total investments in the stock market.
Pimp My Sidearm (10 points) - Fully mod a weapon.
Wanted: Alive Or Alive (10 points) - Deliver a bail bond target alive.
Los Santos Customs (10 points) - Fully mod a vehicle.
Close Shave (20 points) - Complete all Under the Bridge and Knife Flight challenges.
Off the Plane (5 points) - GTA Online: Complete the Introduction.
Three-Bit Gangster (10 points) - GTA Online: Reach Rank 25.
Making Moves (30 points) - GTA Online: Reach Rank 50.
Above the Law (80 points) - GTA Online: Reach Rank 100.
Numero Uno (20 points) - GTA Online: Obtain first place in all competitive game types.
The Midnight Club (20 points) - GTA Online: Use custom vehicles to win 5 races.
Unnatural Selection (20 points) - GTA Online: Complete all 10 waves of a Survival.
Backseat Driver (10 points) - GTA Online: Direct a driver to 1st place as co-driver in Rally Mode.
Run Like The Wind (20 points) - GTA Online: Survive for a day with a Bounty on your head.
Clean Sweep (10 points) - GTA Online: Finish a Gang Attack without dying and kill at least 10 enemies.
Decorated (50 points) - GTA Online: Earn 30 Platinum Awards.
Stick Up Kid (10 points) - GTA Online: Hold up all 20 Stores.
Enjoy Your Stay (20 points) - GTA Online: Participate in everything Los Santos has to offer.
Crew Cut (5 points) - GTA Online: Complete a Job as a member of a Crew.
Full Refund (10 points) - GTA Online: Kill the thief that mugged you.
Dialling Digits (5 points) - GTA Online: Call for gang backup for the first time.
American Dream (10 points) - GTA Online: Own an Apartment, Garage and an Insured Vehic







In žal mi je da je tako, a rocktars podpiram za take odločitve(samo ni mi všeč, ker ne bo na ps4 :)) Za PC je pa prav tako, ker bi vsi dol iz neta vlekli in le redki bi jo kupili. Žal mi pa je za tiste, ki bi jo kupili. Samo takih je le 10%.

(ne vem kako dodajati posnetkov tukaj gor, tako da prosim razložite) Na drugih forumih je dovolj le prilimam embed kodo)

hojnikb ::

od kje teb ideja da bodo sploh izdal na ps4/xbone ?
#brezpodpisa

GabrieLeo ::

za ps4 bo to leto zagotovo kaj bledeš. Če imaš prednaročila imajo da zrihtajo letos, sej niso Call of Duty, da bodo neke enomesečne ekskluzive delal. Za pc pa vemo da nebo prišlo takoj, to je definitivno, gta4 je tako naredil.

hojnikb ::

za next gen je mala šansa da bodo šli delat igro takega kalibra (ker zadeve pač nebojo mele v štartu takega tržnega deleža), tak da o kakih ps4/xbone verzijah v tem letu kr sanjate
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

tarzan666 ::

hojnikb je izjavil:

od kje teb ideja da bodo sploh izdal na ps4/xbone ?



Za ps3 in xbox 360 pride 17.9(čez 1 mesec)
Za ps4 in XBOXone pa bo ziher drugo leto(poletje ali pa proti zimi)

Poznavanje marketinga in fint ki delajo igračarske in druge industrije.

evo primer:
ps3 proda 1 gta
xbox proda 1 gta
= 2 gta

Zdaj pa finta ki sem vam govoril:
Ps3 proda 1 gta
Xbox proda 1 gta
naslenjo leto:
ps4 proda 1 gta
xboxone proda 1 gta
= 4 gta :p

Zaslužili naj bi še 1x več in verjemi da se bo zgodilo, kajti vsi gledajo kako bi dodatno zaslužili pa še računaj na to, da bo na trgu čez 1 leto mnogo več ps4 in xbox1 in se jim ne splača izdati še na ps4 letos.

A razumeš?

hojnikb je izjavil:

za next gen je mala šansa da bodo šli delat igro takega kalibra (ker zadeve pač nebojo mele v štartu takega tržnega deleža), tak da o kakih ps4/xbone verzijah v tem letu kr sanjate


Točno tako :) če ne bi izšlo za ps3\xbox potem bi imeli počasen zaslužek,kajti vemo, da ps4 ne bodo vsi kupili v roku 1 meseca, nekateri bodo čakali še vse od 1-2 let.
Tako, da bodo raje najprej zapolnili za ps3 in xbox ker je pač že dlje časa na trgu in zelo veliko ima konzole.

Šele drugo leto pa mislim, da bo tudi za ps4 in za xbox1 na voljo.

Zgodovina sprememb…

tarzan666 ::

GabrieLeo je izjavil:

za ps4 bo to leto zagotovo kaj bledeš. Če imaš prednaročila imajo da zrihtajo letos, sej niso Call of Duty, da bodo neke enomesečne ekskluzive delal. Za pc pa vemo da nebo prišlo takoj, to je definitivno, gta4 je tako naredil.


To je nemogoče, ker ni Rockstar tolk neumen, da bi zdaj izdal za ps3\xbox čez 3 mesece pa še za ps4, kajti ve, da bi kupci počakali na izid ps4 in takrat kupili igro.

Seveda, kar nekaj pa bi kupilo tudi za ps3 samo pa nebi imeli še nekaj več.
To kar so naredili je za njih najbolj pametna poteza.

Tudi sam bi počakal na izid ps4 in jo takrat kupil.
NPR. Fifa 14 izide oktobra za ps3(zakaj bi dal 60€ za igro ki bo tudi na ps4) Sem ljubitelj fife samo škoda dati 60€ za 1-2 meseca igranje.
Ea je po eni strani naredil napako po drugi strani pa je naredil še next gen igro. Ampak o tem ne bom debateral na gta 5 forumu :)

[D]emon ::

tarzan666 je izjavil:

Absolutno ne boste še dočakali na PC, tudi na ps4 ne bo prišla


Navedi verodostojne vire, namesto da prodajas meglo.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

PrimozR ::

hojnikb je izjavil:

od kje teb ideja da bodo sploh izdal na ps4/xbone ?

Zdrava kmečka logika, svet v GTA V bo ogromen, kar zahteva ogromno strojnih resourcev, če hočeš da zadeva izgleda dobro, jih potrebuješ. PS3 in Xbox 360 jih nimata, Xbox One in PS4 pa več ali manj ja.

hojnikb je izjavil:

za next gen je mala šansa da bodo šli delat igro takega kalibra (ker zadeve pač nebojo mele v štartu takega tržnega deleža), tak da o kakih ps4/xbone verzijah v tem letu kr sanjate

Ja, itak, vsi komaj čakajo, da NE izdajo svojega halo špila, ki je strojno zahteven, na novem halo hardwaru, ki je končno spet nekoliko bolj močan.

Točno zato so GT5 izdali samo in izključno za PS3 takoj ob izidu.

EDIT: okej, letos je ne bo, to je jasno. Ampak govoriti da je sploh ne bo (na kar namiguje prvi del stavka) je pa neumno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

tarzan666 ::

Pipi: se popolnoma strinjam z tabo.

Demon: Malo pomisli pa ti bo jasno zakaj bo tako?
Nimam dokazov ampak je to čista logika.
Preberi zadnje pošte.
Gta 5 bo ziher prišla na xbox1, ps4 in na pc a vprašanje časa.
Po mojem mnenju 1x drugo leto.

Jerry000 ::

čak...kaj PS4 ne bo podpiral PS3 iger? Bojo spet to sranje naredili kot PS3 in PS2?



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA V že zaslužil milijardo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6520876 (16021) 7982884e
»

Ime igre ki naj bi bila prepovedana

Oddelek: Igre
193457 (2208) bluefish
»

GTA IV (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17417780 (9153) laught
»

procesor za GTA IV

Oddelek: Kaj kupiti
473114 (1886) samsung113
»

GTA: IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
508310 (6588) roli

Več podobnih tem