» »

Za polovico počasnejši internet

Za polovico počasnejši internet

Gibbs007 ::

Imam povezavo 4/1, običjano mi dol vleče s hitrostjo okoli 460kB/s, zadnje nekaj dni pa ne gre preko 220kB/s. Testiral z različnimi testi hitrosti, vsi kažejo za približno polovico manjšo hitrost od običajne. Modem pa kaže, da je povezan z polno hitrostjo. Je možnost, da je problem v kakšni programski opremi?

hojnikb ::

ziher te internetni podnudnik kej heca...
#brezpodpisa

Hexx ::

Probaj na telefonu Speedtestu pa na več pcjih če jih imaš ampak kot pravi hojnikb sem tudi jaz prepričan da je sam operater kriv..

Gibbs007 ::

Probal, na novo namestil Windowse, še vedno vleče s polovično hitrostjo, medtem ko je upload tako kot mora biti. Sem tudi klical na ISP, pa so rekli, da njim kaže da je modem polno povezan.

kloko ::

S kablom se z enim samim računalnikom poveži direktno na modem. Odpri tole stran in naredi test, lahko tudi večkrat in primerjaj rezultate. Rezultat lahko skopiraš sem, da komentiramo.

L.p., Kloko

Gibbs007 ::

kloko je izjavil:

S kablom se z enim samim računalnikom poveži direktno na modem. Odpri tole stran in naredi test, lahko tudi večkrat in primerjaj rezultate. Rezultat lahko skopiraš sem, da komentiramo.

L.p., Kloko

To sem probal že večkrat, vedno je ista hitrost, 2.07Mbps, namesto 4 pa še nekaj.
Rezultati (teksta se ne da kopirati):
 slika

slika

kloko ::

No, če kakšen AMIS tehnik tole gleda, naj pokomentira oz. pomaga revežu...

L.p., Kloko

Tilen ::

V reportu piše : "Excessive packet loss impacting your performance"
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Gibbs007 ::

Na Amisu pravijo, da napaka ni njihovi strani in naj probam priključit drug računalnik, čeprav sem to storil že večrat. Hitrost pa še kar ni takšna kot bi morala biti.

Hayabusa ::

S kablom se poveži na modem in poglej, s koliko se ti le ta poveže.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Router kot AP - ethernet dela, WiFi ne

Oddelek: Omrežja in internet
152463 (2291) ziu
»

Težava s priklopom televizije v omrežje

Oddelek: Omrežja in internet
114060 (3705) broken/link
»

Težave z Amisovim modemom

Oddelek: Pomoč in nasveti
245043 (4625) 111111111111
»

povezava preko switcha ne dela (siol modem -> switch -> laptop)

Oddelek: Pomoč in nasveti
375184 (4688) BorutK-73
»

paket Amis 10mb download hitrost 30kb

Oddelek: Omrežja in internet
243124 (1854) Rippy

Več podobnih tem