» »

466@700???

466@700???

alien-w ::

a bi sel? Ce mam sedaj pri 581 Max temperaturo 35°C?
Kaksne so potrebne nastavitve za disk (pio) in podobno, ker ne bi rad izgbil podatkov? Pa AGP naj bo 2/3 ne??
Nasveti:...

Loki ::

OK PIO 0, v WIndowsih DMA izklopljen za vse, AGP 2/3, GORB alpa se raje kaksen GLOBALWIN alpa Alpha...

Optimist.8-)

alien-w ::

u bistvu sm ze probal. je prslo do winME logota, pol je pa freeznl. Bomo se mal poskusal.:D

Phil ::

Alien-w: a maš na 581 kakšno dodatno hlajenje a maš navaden vent?
LP

alien-w ::

ne, mam gor zbrusenega gorba in tako ohisje.

Loki ::

Z vodnemu hlajenjem pa peltierom bi skorej 100% moglo iti.

luni ::

dvomim, da ti bo kdaj ratalo 700, razen ce si imel izredno sreco pri izbiri proca
Artificial Intelligentia

alien-w ::

ja, do logota je sel, pol pa crko. pa ga 15 sekund nism mogu przgat nazaj>:D

Smily ::

Hja vodno hlajenje pa bo. Men dela C433@728 že dva mesca, comp je vec al mn skos przgan pa mi ni zamrznu se cist nkol.
Temp=0,5-5,5 stopinj
Dela tud pri 15 stopinj.
Naturlih mam peltier zaravn,hehe8-)

sleby ::

Huh, dobri ste vi men :)
Ko sem jaz mel c466 mi je delal na 602 z zracnim, frendu pa na 630 z peltierom + vodno ..

AvAkI ::

Kaj pa C733?

Koliko se bi dal navit do 1GHz?

Dax ::

Hi!

Alien ... mam identične težave kot ti. Z retail hladilnikom gre 100% stabilno do 583Mhz. Naprej pa ne. Zdej mam GOrba in me zanima do kolk lohk dvignem core napetost, ne da bi zapalio kej. Zaenkrat sem šel do 2.20V, pa ne pomaga. Noče se zbudit na 700.

DaX

Loki ::

Pejt max do 2.3, glede na to, da mas Gorba lohk tut poskusis 2.4, ampak sam za probo.

Vodno hlajenje.

alien-w ::

hja, men se na 700 zbudi, pa pride do win logota, pol pa freezne. mam 2.3V, samo coolanje ni tolk problem, po moje bi mogu zvisat voltazo, ki jo pa na zalost ne morem na tej plati.

shadow ::

vse ql pa to .. sam men vi povejte a mate to celerone na unem podnozju za v slot 1 al na 370 ? in se kako se znebis lockanga mnozilnika ... (govorim za celerona 400 ki noce it visje od 500)

alien-w ::

jest mam na s370 direkt na plati. mnozilnika se ne da odklenit, na zalost.

shadow ::

njah .. na bed torej ... namrec ... mislu sm da bi pac delala fora da pobarvas oz. prevleces uno nogco na vmestniku med 370 in slot 1 plato ... in bi delal tko nekak kot dela zadeva pri pentiumih II ... ce torej to ni mogoce se bom pac zadovolu z 6x83 ... :(

Dax ::

Dobra ideja... A je sploh kdo že kdaj probu na Slotketu prelakirat un kontakt (menda B21), ki je na P2 tko lepo izklopu množilnik?

Lp, DaX.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen FSB uporabla C2 800 Mhz?

Oddelek: Strojna oprema
311185 (1008) ABX
»

c400@672, bodo PCI komp. zdržale?

Oddelek: Navijanje
321354 (1012) burekar
»

DA pridemo do konca. kerga orba na c 333?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231972 (1712) celica
»

c466@xxx

Oddelek: Navijanje
111121 (960) alien-w
»

Celeron 466 na 583?

Oddelek: Navijanje
452879 (2497) alien-w

Več podobnih tem