» »

A Good Day to Die Hard - Die Hard 5

A Good Day to Die Hard - Die Hard 5

oo7 ::

Film izide 14.Februarja 2013


Iconoclastic, take-no-prisoners cop John McClanefor (Bruce Willis) the first time finds himself on foreign soil after traveling to Moscow to help his wayward son Jack (Jai Courtney) — unaware that Jack is really a highly-trained CIA operative out to stop a nuclear weapons heist. With the Russian underworld in pursuit, and battling a countdown to war, the two McClanes discover their opposing methods make them unstoppable heroes.


A Good Day to Die Hard - TEASER TRAILER




Jaz komaj čakam ta film:))cela serija Die Hard je fantastična.Prvi Die Hard pa itak najboljši akcijski film:).

yippee ki-yay motherfucker

Izi ::

Die Hard fan tukaj :D
Prav vsi štirje deli so fantastični, četrtega so odlično priredili na današnji moderni čas, ker stari koncept bi v današnjem času deloval že malo smešno in po moje so ocene četrtega dela močno podcenjene.
Die Hard franšiza je pisana Hollywoodu na kožo, tako da tudi za petega ni skrbi, da ne bi bil ponovno odličen. Edino malo me skrbi John McClane oziroma Bruce Willis, ki ima že blizu 60 let in ne vem, koliko bo še "realno" izpadlo, da ga pri teh letih ne ustavijo niti brutalna pretepanja, niti eksplozije, ki ga vržejo 10 metrov daleč, da par krogel niti ne omenjamo.
Če mislijo še nadaljevati s to franšizo bodo počasi bodo morali najti kakšnega mlajšega akcijskega junaka, čeprav si ne predstavljam, kdo ni lahko zamenjal Bruce Willisa v tej legendarni vlogi. Po moje nobeden, ker so današnji mladi igralci vsi pomehkuženi in preveč poženščeni ;)

oo7 ::

To si pa dobro napisal:)

Bruce Willisa ne more zamenjati nihče,ker je samo on pravi John Mclane8-).
V petem delu se bosta proti negativcem borila skupaj s svojim sinom tako,da mislim,da če bo kdo bo on njegova zamenjava:).Čeprav bi jaz rad videl Bruca še v šestem delu če bo:)

Nikec3 ::

Prav vsi štirje deli so fantastični, četrtega so odlično priredili na današnji moderni čas, ker stari koncept bi v današnjem času deloval že malo smešno in po moje so ocene četrtega dela močno podcenjene.

Ocene četrtega dela so dobre, tako da ni nič podcenjen. Mene pri petki skrbi režiser, ker še ni posnel niti enega dobrega filma.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

No ja Behind enemy lines ni bil slab film od tega režiserja ostalo pa slabo se strinjam.

Poldi112 ::

>Edino malo me skrbi John McClane oziroma Bruce Willis, ki ima že blizu 60 let in ne vem, koliko bo še "realno" izpadlo, da ga pri teh letih ne ustavijo niti brutalna pretepanja, niti eksplozije, ki ga vržejo 10 metrov daleč, da par krogel niti ne omenjamo.

Ah daj no, to je le Die Hard - bolj je model star, več prenese. V štirici skače z avionov in sebe strelja ramo. Če si v petki ne skoči iz space shuttle-a bom razočaran.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zvezdica27 ::

ma sam spet te hladna vojna fore... USa vs SZ, opa, Rusija... brezveze. Isto kot jebena MI serija, zakaj ne naredijo kaj aktualnega? Upam, da bodo vsaj negativci mednarodni, kot vedno.

Wruce Billis je pa itak car-


zz

oo7 ::

A GOOD DAY TO DIE HARD - Official Trailer #2 8-)

Lion29 ::

edini, ki lahko willisa zamenja (in to zelo dostojno pocne) je jason statham

meni 4ka ni bila tolko dobra in legendarna kot prejsnji trije
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

dzinks63 ::

Film je že zelo blizu, prihaja 14.februarja, še malo o tem kako so ga snemali, predvsem o razbijanju 70-ih mercedesovih avtomobilov:

oo7 ::

Komaj čakam:P

pingo76 ::

Ah spomini... Že dolgo let nazaj sem med pomankanjem dela kot IT pač sprejel delo kot taksist (smet od službe a za 1 mesec priporočam vsakomur kot nepozabno izkušnjo). Kakorkoli, en dan dobim klic od sodelavca naj poberem enega tipa ker je on zaseden. Ok grem... tip vstopi in reče: "umri pokončno!". čez minuto (po šoku) pa se oglasim: Ermmm ehmmm...Kam peljem? Tam pa tam. ok.
Čez 2 min vprašam: A lahko nekaj vprašam?
Ja.
Čemu ravno umri pokončno?
Tip da očala dol in: Hvala da si vprašal!... s prijateljem (drugi taksist) imava take fore in jaz si že 2 minuti sprašujem le kaj si misliš o meni... saj sem te zamešal/pričakoval v prvi sekundi zanj/njega...
Jaz sem crknil od smeha, tip pa je bil faca.
Če nebi vprašal, morda bi se končalo kot random weird story... sem pavesel, da sem po naravi gobec. :P
Nepozabno, kot filmi. :)

D3m ::

Vidim je Rusija nekam aktualna zadnje cajte.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Poldi112 ::

Lion29 je izjavil:

edini, ki lahko willisa zamenja (in to zelo dostojno pocne) je jason statham


Dobra šala.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

abyssus ::

Tudi sam sem oboževalec tega filma in upam, da bo petka še en film, ki ga bo veselje iti gledat v kino. :) Se pa strinjam, da če bi igralca morali menjati, bi za moje pojme bil najbolši Jason Statham. Ampak bo bolje, če on igra v kakšnem novem delu Transporterja :D

oo7 ::

Bruce Willisa ne more zamenjati nihče.John Mclane je samo Bruce Willis in je brez veze,da ga kdo menja.
Če bo kdo njegov naslednik potem je to njegov sin,ki bo nastopil v petem delu Jack Mclane ali pa celo Lucy Mclane:)).Zato pa so tudi pomoje uklučili sina,ker nekdo ga bo moral počasi zamenjati ampak Die Hard brez Bruce Willisa žal ne bo več to kar je bil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

pingo76 ::

Lik McLane umre z Willisom. tudi če dobijo 3x boljšega igralca ga večina ne bo sprejela kot novega McLane. Čista psihološka fora. Samo poglejte koliko ljudi pravi, da je edini pravi James Bond Sean Connery. Pierce Brosnan je bil res obup (za ženske mlajše generacije sicer najprivlačnejši). Ta novi Daniel Craig mi je pa zelo všeč (ne samo kot Bond, layer cake, the girl with dragon tatoo, Munich...) ČE bi njega dali kot McLane bi bil (kljub temu, da je sposoben) epic fail.

Statham res ni tako daleč od hollywood replacementa za Bruce Willisa z modernim pridihom.

Zvezdica27 ::

Willis s svojim nasmehom in cinizmom in jebi-si-mater odnosom kot McLane je lahko samo on. Poleg Šunda je to njegova življenjska vloga. Statham je super dober, a drugače... če pa pomislim pa je edini, ki bi ga morda lahko nadomestil, samo to so veliki čevlji, preveliki zanj. Dober pa je, tale Statham.

To je sito kot Chuck Norris. Mislim pa kdo bi gledal tiste njegove jebene komedije od akcijskega filma, e ne bi bil CN notri... lahko daš Willisa, pa to ne bo to. Chuck Norris je Chuck Norris in Willis je McLane ;) Ne mroeš kar menjati.

Sicer pa je itak vse odvisno od scenarija.

zz

Poldi112 ::

Kaj vam je tako všeč pri Stathamu? V snatch in lock stock mi je bil kul, prvi transporter ok, drugi crap, enako Crank, Killer elite neprepričljiv, Expendables katastrofa, potem sem pa nehal gledati njegove filme.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Lion29 ::

ja ni on kriv, da je dobu glupe vloge...

tip zna igrat in ima isti bad ass demeanour kot bruce willis
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

DuleKrtola ::

Js tud ne prenašam Stathama, se mi zdi da v vseh filmih igra isti lik.

ja ni on kriv, da je dobu glupe vloge...

Ja bogi revež, najbrž ga silijo snemat filme

oo7 ::

Evo ravnokar pogledal tale film>:D
Čeprav so ga kritiki bolj kot ne spluvali jaz kot ogromen ljubitelj filmov Die Hard lahko rečem,da me film ni razočaral edino malo preveč kratek je in zgodba malo šepa.Drugače pa odlična akcija od začetka,do konca z veliko humorja med sinom in očetom:))

SPOILER!!!

Pa tisti cestni pregon po Moskvi je tud cel razčefuk takega nisem videl že najbrž od filma T-3 dost pleha so uničli>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Die Hard 5 je prinesel dobiček:Budget 92 mio-Box Office 303 mio.
Pa še za ljubitelje filmov Die Hard Bruce Willis naj bi že podpisal za film Die Hard 6:)

papasmrk ::

Jaz sem si ga ogledal v kinu in moram priznat, da tolk bullshitinga v uri in pol pa še dolgo nisem videl :|
Zgleda, da sem končno prerasel tak tip filmov ...

abyssus ::

Tudi jaz sem si ga ogledal v kinu in se mi osebno ni zdel tako dober kot njegov predhodnik, vendar je bil vseeno film vreden ogleda. In če bodo snemali 6tko, si ga grem zagotovo ogledat.

oo7 ::

Še eden dober igralec se je poslovil :'(

Alan Rickman, Harry Potter and Die Hard actor, dies aged 69
http://www.bbc.com/news/entertainment-a...

oo7 ::

Še šesti film Die Hard tokrat malo drugače ?


Die Hard 6 - Die Hard Year One

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt5117432/




Bruce Willis to return for Die Hard 6... but with a twist
http://www.telegraph.co.uk/films/2017/0...

Izi ::

Torej, če jaz prav razumem, se bo šesti Die Hard Year One dogajal pred tistim prvim Die Hard iz leta 1988.
Ta se bo dogajal leta 1979 in Johna McClanea bo igral nek novi mladi igralec. Bo pa zgodba nekajkrat skočila tudi v današnji čas in takrat bo vlogo prevzel Bruce Willis.

Han ::

Mladega Bruca bi lahko znova igral Joseph Gordon-Levitt, ki ga je odlično upodobil v Looperju, katerega je režiral "zloglasni" Rian Johnson (The Last Jedi).

oo7 ::

'Die Hard' Finally Gets The 30th Anniversary Festive Trailer It Deserves


Die Hard | The Greatest Christmas Story | 20th Century FOX



Die Hard 6 film naj bi se imenoval McClane ?

Len Wiseman told me Holly is in McClane. Have you had conversations with Bonnie Bedelia yet?

I'm surprised Len has given that out. I would rather not [talk about Holly]. Maybe this is a way to answer it without answering that specifically. Part of what McClane is is to get to know the mythology before the movies started. So that's where we're going to meet characters that we may know from before.

Do you expect McClane will be R-rated?

I hope so. Look, I'm not in charge of that. Would I prefer it? Absolutely.

The one that was PG-13 was very controversial to fans, even though it's my favorite since the first one.

I'm right with you. I like 2 too.

I can tell you as a Die Hard fan, what I want most for the movies is for John and Holly to work things out.

In the present day? It's not there right now but it is absolutely hinted that that's a possibility.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Expendables 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311199 (639) oo7
»

Jason Bourne (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5312559 (8307) oo7
»

Akcijski filmi - predlog

Oddelek: Sedem umetnosti
91694 (1430) Cervantes
»

Dobri "klasični" akcijski filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
4710253 (9158) Timurlenk
»

Računalniški filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
242432 (1856) tom80

Več podobnih tem