» »

Dobre mehiške restavracije v Lj z okolico

Dobre mehiške restavracije v Lj z okolico

miraldi ::

Torej v katere meh.restavracije hodite kaj jest in so po vašem mnenju najboljše?

Mi2 z mojo sva do sedaj hodila v Cantina Mexicana(rudnik, citypark).
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

DimmniBurek ::

Nisem jedel v dejanski restavraciji, ampak dostavo, in še to na študentske bone, ampak mi je blo vedno TOP v imperio mexicano. Predvidevam, da je v restavraciji še boljše :)
There Is No Stronger Drug Than Reality

Smurf ::

Cantina Mexicana pri Knafljevmu prehodu ima eno jed,, ki precej odstopa od ostalih in sicer tex-mex rumsteak (z zar salso). Priporocam, sem bil prijetno presenecen (ostalo mi je povprecno).

The Player ::

imperio mexicana je top po ceni in okusu

zlo priznana je tut restavracija Joe Penas v centru LJ, ampak je mal višji nivo.

Maš pa tut v hostel celici včasih ponudbo za mehiško hrano ;)

LapD ::

Sej neke hude izbire v Lj ni ... Cantina na rudniku in na Wolfovi, Joe Penas na Cankarjevi in Imperio v CityParku, v tistem Mexicu 1867 v šiški pa že dolgo nisem bil. Moram rečt, da sem bil dolgo časa zagovornik Imperia, ampak mi je zadnje čase v Cantini bolj všeč (od postrežbe, porcij in okusa). Coming from a mexican food addict :)
web&motion designer

dolenc ::

Pri kantini dobiš 3 priloge po želji zraven tortilj, to je njihov plus.
Pri Imperio imaš kakšno posebno, res dobro, jed, + dnevna župca.

Po obeh pa bo divji obisk wcja.(kar pomeni da je hrana na nivoju :D)

Penas men za jest ni vredu. Tam je bol za pijačo.

Ena je še skrita v merkator centru v šiški, hrana tko tko, z zgornjimi se ne more primerjat, ni pa čisto za odmislit, zlo dobre sladice.
Pa buf ima tudi nekaj mehike, pri njih je kar sem do zdej jedel bilo vse dobro, nisem pa še mehike probal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenc ()

detroit ::

Sam sem reden gost v mislim da cantina mexicana rudnik supernova (jedel sem tudi v lj v centru pri nekem prehodu kjer imajo še eno in je okus skorajda isti, torej dober). Top shit brez primere. Sicer ima penas tudi ok samo so se mi zamerli ene 7let nazaj ali več ko sem dal za kokakolo in vodo 1000 sit:D poleg tega pa hrana nikakor ni boljša kot v cantini
Skero

PromeuZ ::

Po vrsti glede na osebni okus, sem pa povsod jedel le na študentske bone. Hrana v Imperio Mexicanu mi je bila dokaj všeč, vendar smo imeli z družbo enkrat neprijeten zaplet, ko smo dobili bolj ali manj surov cherdo imperio in od takrat me ne vidijo več.

    Cantina Mexicana
    Hombre
    Terasa Mexicana
    Joe Penas
    Imperio Mexicano
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

--MiRaLdInJo ::

Cantina Mexicana rudnik je meni tud najokusnejša 8-)

D3m ::

--MiRaLdInJo je izjavil:

Cantina Mexicana rudnik je meni tud najokusnejša 8-)


What he said.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Yoda Master ::

--MiRaLdInJo je izjavil:

Cantina Mexicana rudnik je meni tud najokusnejša 8-)


This :)
There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no death, there is the Force.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

najboljše restavracije na bone v Lj?

Oddelek: Loža
85730 (3171) Drevesce
»

Slow food!

Oddelek: Loža
405933 (839) STASI
»

Lačni študentje pred parlamentom

Oddelek: Loža
292906 (1849) hamax
»

Študentski boni

Oddelek: Loža
132718 (2191) whatever
»

Ljubljana: kje jesti kot študent? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6012764 (8569) suntrace1

Več podobnih tem