» »

PSP-pomoč nujno!

PSP-pomoč nujno!

cebelica255 ::

Kupila rabljen PSP, odklenjen s 16 GB spominsko kartico. Brezhibno deloval. Ko smo naložili neko igro, je naslednji dan vse zaštekalo: trese ekran, ne zažene nobene igre (niti originalne)... Sformatirali kartico na novo in nič uspeha. Če hočem zagnat iso loader mi psp zašteka in napiše "corupted data" ali nekaj takega. Bo problem rešen, če kupim samo novo kartico ali rabim novo kartico z odklepom? Je možno, da se je PSP spet zaklenil?
Hvala za pomoč.
  • zaklenil: Mavrik ()

hojnikb ::

malo več informacij o pspju ..
kira verzija cfw je gor ?
kir model pspja ?
lahko dostopaš do memory sticka preko računalnika ?
#brezpodpisa

cebelica255 ::

PSP-1004; System Software Version 6.60
Misliš tako, da je memory stick v Pspju in imam dostop ali dam memory stick v adapter, ki ga priklopim na računalnik (sorry, nisem računalničar)?

hojnikb ::

da jo daš v adapter in v komp ?
aja če ti piše sam system software version 6.60 (in nič druga) psp ni odklenjen (je verjeno treba pognat fast recovery ali kej podnega da se odklene)
#brezpodpisa

cebelica255 ::

Tista čudežna škatlica, ki jo povežeš z računalnikom in v katero daš kartico. (zdaj se pa res počutim kot blondinka)

Če grem na PSPju pod settings - System settinggs - system information - piše: Version 6.60. Mi je pa oni tip, ki mi ga je prodal rekel da je odklenjen in mi dal celo račun od firme kjer je kupil kartico in odklep. Gori je bilo polno nekih iger in so vse delale.

[D]emon ::

Smrdi po nategu. o.o
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

hojnikb ::

pejd po Games -> memory stick in klikn fastrecovery..
Psp ti je ušel iz odklenjenga načina (ker ga je treba zavsak odklenat, če ga čist ugasneš)

Razn če gre za kak drug odklep..
#brezpodpisa

cebelica255 ::

Ne gre. Zažene program, slišiš zvok, nato se pojavi črno ozadje, ki traja nekaj časa in nato modro ozadje (kot valovi), ki se zelooo počasi pomika in trese sliko. Ne pridem več ven iz programa, tudi če PSP ugasne, mi ob ponovnem vklopu isto dela. Potem mi pomaga samo če odstranim kartico in baterijo, prižgem in spet vse ok, ne trese itd.

hojnikb ::

nared še factory reset, če lahko ..
#brezpodpisa

cebelica255 ::

Narejeno, original igra dela, spominska trenutno prazna (ker je bila sformatirana) in nimam kaj za naložit.

hojnikb ::

#brezpodpisa

cebelica255 ::

Ne naloži vsega oz. karkoli dovoli naložit naložit, potem na pspju napiše corrupted data.

Najbolje da napišeš kako naložim, ker mogoče delam kaj narobe oz. tega mi niti računalnik noče odpret.

hojnikb ::

odraraš in skopiraš kar je v raru direkt na kartico od pspja..
#brezpodpisa

cebelica255 ::

Odraraš? A to z winzip? Kako?

hojnikb ::

povlečeš mapce ki so v fajlu na memory stick ...
#brezpodpisa

cebelica255 ::

Ko imam povezan PSP z računalnikom mi odpre in imam na voljo datoteke ISO, MP_ROOT, MUSIC, PICTURE, PSP in VIDEO. Kaj odprem, kam kopiram?

Mavrik ::

Joj no pirati.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PSP 1004K VERZIJA 5.03 NA 6.60 NE DELUJE!

Oddelek: Konzole
411264 (667) hojnikb
»

Psp odklep (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
25646475 (18839) Peter6
»

PSP

Oddelek: Konzole
282964 (1992) ABX
»

PSP-3004

Oddelek: Konzole
72423 (2206) levstek
»

PSP "napaka"

Oddelek: Pomoč in nasveti
193513 (3252) hojnikb

Več podobnih tem