» »

Razer Blade izgleda kot applov MAC book pro???!

Razer Blade izgleda kot applov MAC book pro???!

Unknown_001 ::

Ma neki sem za foro šu pogledat to čudo in lej ga zlomka, ko sem si ga podrobno ogledal izgleda po obliki skor 100% identičen applovemu macbook-pro ju sam kar je črn pa ma zelene LED backlight lučke na tipkovnici.

Ne moreš da verjameš 8-O

Link: RAZER http://www.razerzone.com/gaming-systems...
Link: JABUK http://www.apple.com/macbook-pro/

hojnikb ::

tako kot skoraj vsi ultrabooki..
#brezpodpisa

Mavrik ::

V bistvu je identičen Chromebooku Pixel, ne Applovim zadevam.
The truth is rarely pure and never simple.

Unknown_001 ::

Pismu, ni mi jasno kako to da nimajo neke svoje oblike. Postavitev zvočnikov čisto enaka MAC-u oblika tudi, edino ekran in pa reža pri miški sta drugačna. Me kr mal mede use skupi. A obstaja možnost nove tožbe, kakšne partnerske naveze?

klinker ::

Mavrik je izjavil:

V bistvu je identičen Chromebooku Pixel, ne Applovim zadevam.


Si mau slaboviden, a? >:D

para! ::

Slabo vidite (opaženo večkrat na STju).

Prvič, Chromebook ni zaobljen, nasprotno zadeva ima izrazito (tudi estetsko, IMO) ostre robove. Edina podobnost med Chromebookom in MBPjem je odprtina pod trackpadom, namenjena odpiranju lida. Pa še to je logično, da se že enkrat znebijo retardirane tipke za odpiranje laptopov. Pričakujem tudi pri drugih proizvajalcih.

Drugič, tale razer ima več podobnosti z MBPjem kot Chromebookom, ne drži pa, da izgleda isto. Največja podobnost je, če ga pogledaš iz profila, ko je zaprt. Krivulja je precej podobna MBP, ja, tudi zaobljenost spodnjega dela ohišja in vrha zaslona. Sicer je pa zaslon drugače vpet in če pogledaš natančno vidiš, da se izdelka med seboj kar precej razlikujeta.
Death before dishonor!

Unknown_001 ::

para! je izjavil:

Slabo vidite (opaženo večkrat na STju).

Prvič, Chromebook ni zaobljen, nasprotno zadeva ima izrazito (tudi estetsko, IMO) ostre robove. Edina podobnost med Chromebookom in MBPjem je odprtina pod trackpadom, namenjena odpiranju lida. Pa še to je logično, da se že enkrat znebijo retardirane tipke za odpiranje laptopov. Pričakujem tudi pri drugih proizvajalcih.

Drugič, tale razer ima več podobnosti z MBPjem kot Chromebookom, ne drži pa, da izgleda isto. Največja podobnost je, če ga pogledaš iz profila, ko je zaprt. Krivulja je precej podobna MBP, ja, tudi zaobljenost spodnjega dela ohišja in vrha zaslona. Sicer je pa zaslon drugače vpet in če pogledaš natančno vidiš, da se izdelka med seboj kar precej razlikujeta.


Saj pravim ,da edino kar ju loči je razmerje stranic in ekran, kar se že po robu in načinu vpetosti vidi. Use drugo je pa ko jajc jajcu, sam kar so barve druge.

klinker ::

Sicer pa kar se mene tice nic narobe...macbooki so itak designersko in konstrukcijsko vrhunski izdelki :)

Unknown_001 ::

Ja, no če odštejemo porazno možnost servisiranja in limanja baterij... bi se kar strinjal, ni pa to stvar ki bi si jo želel, ker je za moje pojme predraga.

kuglvinkl ::

Your focus determines your reallity

Unknown_001 ::

kuglvinkl je izjavil:

Tole se splača prebrat: http://www.theverge.com/2013/6/1/438473....


Sj sem že od začetka vedu, da mora bit neki na tem. Hvala za tale link.

kuglvinkl ::

Prosim :)
Your focus determines your reallity

para! ::

U, pismo. Hvala za tale link, po tej primerjavi sta si pa malo bolj podobna, ja :)
Death before dishonor!

cen1 ::

Ja.. za 2000€ se tudi pri ostalih proizvajalcih dobi zelo spodobne in zmogljive prenosnike tako da.. vse je v ceni. Sicer pa k Razerju nikad više.. Deathadder krepal po dveh letih. :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zanič kabli USB Type-C lahko tudi uničijo računalnik

Oddelek: Novice / Varnost
229298 (7051) win64
»

Prenosnik HP Stream 13-c010nm

Oddelek: Pomoč in nasveti
113670 (3322) hojnikb
»

Chromebook - že kdo preizkusil?

Oddelek: Loža
104661 (2817) BoLhCa
»

Chromebook Pixel je resničen (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
10921229 (17124) Unknown_001

Več podobnih tem