» »

Android telefon z navadno tipkovnico

Android telefon z navadno tipkovnico

kojot31 ::

Zaradi nevidnosti zaslona in vse več aplikacij za govor. Iščem en tak mobilnik z navadno tipkovnico. Mi lahko napišete par modelov, če sploh obstajajo. Pa katero verzijo android ima.

Hvala

bdoxx ::

kojot31 ::

V mislih sem imel navadno klasično tipkovnico 12 vrstično, ne 101tipko.

Invictus ::

Takega Androida ni ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

keitai ::

Evo ga heroja. Mogoče obstaja še kakšen kitajski slabo izdelan telefon brez podpore, ki ustreza tvojim pogojem. Takšnega telefona, kot ga ti želiš od bolj uveljavljenih proizvajalcev, ne boš našel.

kojot31 ::

Sramota. Res žalostno, da ne morejo naredit en tak telefon za android os. Če ne , pa naj naredijo aplikacijo ali pa telefon, ki boš lahko vse z govorom delal in sploh ne bo potrebna tipkovnica.

matobeli ::

ja sej, tipkovnico rabiš samo še za besede tipkat. Rabil boš pa zmerej tudi v tišini poslati email, sporočilo,...

Ni govor za zmeraj :)

kojot31 ::

Če bom na pogrebu, ne bom nič pošilu. Nisem kak biznis man, da bi bilo tako nujno. Če je pa že taka nuja, se pa da na slušalko mic. Tud v gužvi ne bi šlo brez mikrofona. Ker če bi telefonu rekel, sploh ne bi mojega galsu prepoznal. Upam, da se najde kaka rešitev. Če ne, bom pa samo še klice sprejemal.

keitai ::

Bolj je problem v tvoji navajenosti na to "staro" tipkovnico in nepripravljenosti na spremembe (verjamem, da nisi edini). Tehnologija gre naprej, navade in design z njo. Če te moti, da proizvajalci ne naredijo telefon po tvojih željah pač bojkotiraj njihove telefone, začni peticijo ali jim piši pisma.

kojot31 ::

Sem že prejšen let pisal na Sonyericsson in ni bilo odgovora. Žalostno je to, da ne morejo naredit Slovenčki eno aplikacijo za take ljudi. Saj nas jih ni par sto amapk kar več. Vsi imamo težave in iščemo rešitve. Ampak denar je vladar sveta in si nič ne mormo.

Lonsarg ::

Ne razumem kaj je z qwerty narobe, miljonkrat bolje za tipkat kot T9(navadna od starih telefonov) ce ze ne mores touch. T9 je pa res najslabse od vseh treh moznosti. In to ni subjektivno, objektivno je sigurno najslabsa.

Jazzie ::

Na Xperii Ray sem imela T9 tipkovnico s šumniki (ne ločeno, ampak ''č'' je bil npr. pod 2abcč). Obstaja kakšna taka aplikacija/tipkovnica za vse Android telefone?

radmannsdorf ::

Tudi jaz imam T9 način vnosa.
@Jazzie, spremeni si jezik vnosa na telefonu. nekako takole Nastavitve->Jezik in tipkovnica->Mednarodna tipkovnica->Jeziki pisanja

Zgodovina sprememb…

weasel ::

OFF: A obstaja fizična tipkovnica, kot dodatek, ki bi ga lahko prek usb povezal na Nexus 5, naprimer?

Jazzie ::

Pa res, radmannsdorf, sploh nisem opazila, da so že pri privzeti tipkovnici šumniki, pri MultiLing Keyboard so bili pa posebej. Hvala! Ampak pri privzeti tipkovnici ne morem menjati med jeziki kar na tipkovnici, se to lahko kako uredi?

fopi ::

weasel je izjavil:

OFF: A obstaja fizična tipkovnica, kot dodatek, ki bi ga lahko prek usb povezal na Nexus 5, naprimer?


Seveda obstaja. BT tipkovnica pri hoferju recimo. Eno sem ravno danes videl v Mariboru. :)

marjan_h ::

Offtopic:

Na gsm arena sem videl da imajo nekateri telefoni compass. Vendar me zanima kaj pomeni če piše da ima e-compass?

hojnikb ::

eCompass is a tilt compensated electronic compass utilizing an accelerometer and a magnetometer.
#brezpodpisa

Djz3l3 ::

Za android tipokovnice je malo morje programov, zal iz glave nevem imen, sem pa dosti od njih videl na apk maniji...

Djz3l3 ::

marjan_h ::

hojnikb je izjavil:

eCompass is a tilt compensated electronic compass utilizing an accelerometer and a magnetometer.


A to naj bi bilo res? Pravkar se igram z Aku A1. Piše da ima compass oziroma e-compass. Naložil sem prvo kompas aplikacijo z google play. In piše da telefon ne vsebuje magnetnega senzorja.

zetor_2011 ::

Pozdravljeni...

Kdo ve, morda kak tak telefon že obstaja? Namreč Android s alfanumerično (123..) tipkovnico. Vseeno, če je Kitajc, ali karkoli. Nevem, a je res tako težko nekaj takega naredit, mislim, da bi se to prodajalo.

Hvala in LP

Zgodovina sprememb…

Dosan ::

So ŽE obstajali, so vsi po vrsti zamrli ker se, zgleda, niso dovolj prodajali. Software tipkovnice so začuda? veliko bolj fleksibilne in cenejše kot pa custom hardware tipkovnica za vsako tržišče s svojo abecedo.

zetor_2011 ::

Torej če so obstajali in se prodajali, se mora kje kakšen še dobit? Morda veš kateri proizvajalci/modeli so bili?

knesz ::

Glede na to, da na njem tekoče laufajo android aplikacije, bi mogoče v to temo pasal še BlackBerry Passport? Moram priznati, da me malo mika. Mogoče ima kdo?

radmannsdorf ::

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poslovni telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
477992 (5494) cuxoh
»

Nov pametni telefon z dobro baterijo

Oddelek: Mobilne tehnologije
449062 (7511) MajorM
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
101678 (1350) klihk
»

Nokia C6-01 ali C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
549502 (7443) krneki0001

Več podobnih tem