» »

Fundacija za ECO hiško na kolesih

Fundacija za ECO hiško na kolesih

captainbuzz ::

Jst pa moj prjatu sva zacela delat hiško na kolesih, ki bo mela sončne celice, kolektorje in čistilno napravo. Hiška bo zelo ECO.
Midva nimava denarja, da bi to naredila, pa sva hotela zbirati donacije, ampak neveva, kje bi jih lahko zbirala. Probala bova na Kickstrater-ju, ampak Kickstarter ima bolj majhne projekte, bolj majhne stvari, kot fotoaparati, miške, itd.

Vse vljudno prosiva za nasvete in mnenja, kje bi lahko pridobila denar.

-Rabiva pa prbl. 30.000 EUR.
-stara sva 14 let
-sva naredila zelo ECO avto na pedala(http://www.kamnican.si/avto-na-pedala-i...
-imava veliko dobrih in inovativnih idej, a denarja pa ne.

Res prosiva za pomoč.

Hvala vsem:)
  • premaknil iz Igre: Tilen ()

tx-z ::

Kickstarter nima samo manjših projektov. Vsekakor probita. Ampak zadevo morta dobr predstavt. Glede na to da še nimata prototipa pač probita zmodelirat na računalniku in pač tut na tak način predstavit. Poglejta si mal še druge ideje kako so drugi predstavlal in tako naprej :)
tx-z

nUUb ::

Poskusita starše prepričati. Druge bosta še težje prepričala, da bi donirali. Zakaj bi? Drugače je pa vajin "ECO" avto na pedala velik dosežek za takšno starost. Za streho bi lahko uporabila fotovoltaiko. Sploh zdaj ko so cene padle.
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

Unknown_001 ::

Obesta se kakemu izvajalcu, sj ne, da bo tud on hotu levji delež ampak denar bo garantiran.

captainbuzz ::

Hvala za mnenje. Cenim

Samo zanima me še, če kdo ve pod katero kategorijo naj dava to hiško na kickstarterju?

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

stara sva 14 let


Vidva prvo lepo šolo zaklučta, pa te projekte zase čimbolj zadržujta in drugič raj uprašjta le za donacije. Če projekt omenjaš, lahk marsikaj razkriješ, kar bo nek neinovativen papak lahk začel tržit pred vama in to samo zato ker ma sredstva pa denar, tak da previdno v bodoče s tem.

Jah, vem kaka so ta leta. Sj sem tud sam biu neke vrste Leonardo da Cviček (dolenc), sam sem hmal uvidu, da je bolš se u štartu lotit mejhnih projektov. Enkrat sem naredu nek binarni kalkulator ampak ni blo nč posebnga, sam neki je blo.

Lahk naredita nov koncept prestav za becikl. Bo dost za začetek.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Če bosta zbirala donacije, ne bosta dobila nič. Donira se Unicefu in Rdečemu križu.

Ponuditi morata možnost investiranja, kjer bo investitor na koncu vključen v deljenje dobička.

Če že hočeta dobiti denar, uporabljajta prave izraze.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

Raptor F16> projekte zase čimbolj zadržujta

Slab nasvet.

BALAST ::

jype bo dal boljši nasvet čez 5min...
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Raptor F16> projekte zase čimbolj zadržujta

Slab nasvet.


Po tvojem mnenju bi potem vsi mogli poslovne ideje konkurenci na pladnju prinest, al kaj bi ti zdj rad men dopovedu?

fosil ::

Čist odkrito povedano, pri 14h vaju nihče ne bo resno jemal.
Sicer pa so slovenski študentje naredili zelo podoben projekt, samo da ni na kolesih.
Tukaj je povezava - 30.000 evrov za samozadostno hišico
Da zadeva ni tako enostavna, ti pove tale citat:
Gre za skupni projekt študentov Fakultete za strojništvo, Fakultete za arhitekturo in Zdravstvene fakultete Univerze v Ljubljani ter več kot dvajsetih industrijskih partnerjev.


Jaz bi rekel da se za začetek poskusita priključit kakšnemu takemu projektu.
Da si nabereta izkušenj in znanja.
Ker ideje so eno, zadevo izpeljat v praksi pa nekaj drugega.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

PaX_MaN ::

Unknown_001 je izjavil:

Po tvojem mnenju bi potem vsi mogli poslovne ideje konkurenci na pladnju prinest, al kaj bi ti zdj rad men dopovedu?

Hoče povedat da kar bi šlo za davke ni lepo parkirat v davčnih oazah.

Unknown_001 ::

PaX_MaN je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Po tvojem mnenju bi potem vsi mogli poslovne ideje konkurenci na pladnju prinest, al kaj bi ti zdj rad men dopovedu?

Hoče povedat da kar bi šlo za davke ni lepo parkirat v davčnih oazah.


Od kje je pa on davke potegnu iz mojga odgovora mi pa tud ni jasno. :|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenci na Kickstarterju (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16638375 (8047) Okapi
»

Kickstarter - Denar

Oddelek: Pomoč in nasveti
397163 (5486) iKst
»

Indiegogo - Nov filament za 3D tiskalnike

Oddelek: Znanost in tehnologija
153038 (2417) Karlheinz
»

Android v IDE Eclipse

Oddelek: Programiranje
233577 (3119) Mavrik

Več podobnih tem