» »

LG Optimus G2

LG Optimus G2

1
2
»

galu ::

Uhm... meni se vse zdi ok. Zej sem snemal v tihi sobi in med predvajanjem ni blo slisati pokanja/sumenja. Med predvajanjem glasbe pa tudi nisem slisal nicesar cudnega.
Tako to gre.

Xserces ::

pa si poslusal na slusalkah oziroma 3.5 izhodu?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

galu ::

Tudi to sem ze. Slisi se samo sum oz. bobnanje ob premikanju kabla. Slabe slusalke pac.
Tako to gre.

klemenSLO ::

Nekateri ki imajo verzijo D80220A in B naj bi imeli to težavo. V verziji D tega naj ne bi bilo več.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

pobcc ::

Ima kdo izkušnje z trgovino mobileshop.eu ?
trenutno v akciji G2 za 289€
http://www.mobileshop.eu/mobile-phones/...
Ampak mi ta njihova garanacija malo "smrdi" ?

mgermo ::

Dober deal imo, če je legit. Še jaz bi kupil.

matjash ::

Jaz sem na žalost obupal nad kitkatom, sem v enem mesec naredil 2x tovarniške nastavitve razlogi:
- ob vklopu se mi je po kakšnem tednu javljala google gaaps napaka,
- v enem mesecu mi je 2x zamrznilo sim kartico in je bil potreben 3 kraten reboot da sem dobil nazaj omrežje.
- hudo piskanje leve slušalke
- težave s povezavo 3g na omrežju simobil, dostikrat sem moral med brskanjem ponovno nalagati youtube je bil preko 3g več ali manj neuporaben.

Skratka danes nazaj na 4.2.2 zaenkrat nobenega od naštetih problemov, bo pa čas pokazal. Sem žal takoj po nakupu posodobil na kitkat in nisem stestiral stock verzije.
... bolje pozno kot nikoli.

klemenSLO ::

matjash je izjavil:

Jaz sem na žalost obupal nad kitkatom, sem v enem mesec naredil 2x tovarniške nastavitve razlogi:
- ob vklopu se mi je po kakšnem tednu javljala google gaaps napaka,
- v enem mesecu mi je 2x zamrznilo sim kartico in je bil potreben 3 kraten reboot da sem dobil nazaj omrežje.
- hudo piskanje leve slušalke
- težave s povezavo 3g na omrežju simobil, dostikrat sem moral med brskanjem ponovno nalagati youtube je bil preko 3g več ali manj neuporaben.

Skratka danes nazaj na 4.2.2 zaenkrat nobenega od naštetih problemov, bo pa čas pokazal. Sem žal takoj po nakupu posodobil na kitkat in nisem stestiral stock verzije.


Pomoje bi pomagalo če bi naložil zadnji euro open stock D80220D. Dela BP. Če sem te prav razumel si tu naložil KK preko uradnih posodobitev...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Xserces ::

Ke dobit to verzijo? Oziroma kako jo inštalirat? Pa brez ROOTa če možno.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

klemenSLO ::

Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Xserces ::

v kakšnem načinu morš to prklopt telefon na komp? Debug mam ON ampak mi updejter tezi da je telefon diskonektan...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Xserces ::

No zdej imam "zadnjo" verzijo androida za lg g2 ampak mi levi kanal se kr ne dela... Kaj zdaj naredit?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

klemenSLO ::

Hja, po prebranem sodeč bi ta SW napaka morala biti odpravljena. Sam pa ne vem ker mi je že prej Ok delal.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

matjash ::

Res sem posodobil preko OTA, ampak tudi jaz dvomim, da so odpravili naštete napake v D verziji, saj je izšla skoraj istočasno. Bom kar počakal na naslednji update, če bom imel pa kaj časa pa mogoče kak custom rom, čeprav sem se že skoraj naveličal nonstop popravjenih buildov in mi je bolj pomembna stabilnost in dolgo delovanje baterije kot hitrost in razni bonbončki, ki so pa žal slabo stestirani in rabijo par popravkov da postanejo uporabni.

Sem imel prej xperijo arc s pa je bila kakih 15x modana, in vsak build je izgledal na začetku odlično, ko sem pa naložil par aplikacij in po kakšnem mesecu dni uporabe je že vse delovalo pol počasneje ali pa so se pojavljale napake v katerih aplikacijah.

Preden sem presedlal na g2, sem še resetiral xperijo na tovarniške nastavitve in ob side by side primerjavi ne morem verjeti kako počasna izgleda proti novem lg-ju.
... bolje pozno kot nikoli.

Xserces ::

Glasbe se dejansko neda poslusat na temu telefonu zdej... Sm jezen k ps :D
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

klemenSLO ::

Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

matjash ::

No sedaj sem imel nekaj prostega časa, tako da sem dal kitkat še eno možnost.

Preko KDZja sem flešal uradno KK 4.4.2 20d posodobitev. Potem sem ga rootal z ioroot25, in naložil custom recovery twrp preko programa autorec.

Potem sem preko recoveryja naložil custom rom cloudyflex 2.4 in kernel dorimanx 4.9. Prvi vtisi so odlični, še posebej 4k cam in snemanje v slowmotion. Prav tako nimam težav z hreščanjem v levem kanalu slušalk, čeprav sem sprobal le originalne. Zaenkrat se telefon tudi manj greje v 3d aplikacijah.

Poročam spet čez kak teden.

LP
... bolje pozno kot nikoli.

Xserces ::

Men nikakor ne rata usposobit ioroot... Mam vse tko naštelan k piše ampak ne nardi nic... :)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

matjash ::

Kakšno napako pa ti vrže?

Mogoče bi moral spremeniti port preko katerega se povezuje s telefonom, sicer bi moralo za verzijo d802 delati ameriški verizon al en drug ponudnik pa ima drugačen port, poišči po forumu.
... bolje pozno kot nikoli.

Xserces ::

Sm zrihtu :). Sm v cmdju gledal pol pa je biu telefon skos offline. Sm reset naredu za usb key da je ponovno shranu komp.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Xserces ::

matjash imas mogoče Simobil? In če imaš ti delajo MMSi na cloudyflexu?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

matjash ::

Ja pa res ne delajo, sem preveril nastavitve v system/etc/apns-conf.xml in so za mms vpisane napačne vrednosti.
Če hočeš ti pošljem popravljeno datoteko. Žal je potrebna ponastavitev na tovarniške nastavitve po prepisu datoteke.
... bolje pozno kot nikoli.

Xserces ::

Sem tut jst zrihtu. Sm se hotu samo prepričat :). Hvala vseeno
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

galu ::

Xserces je izjavil:

imaš kšne težave z levim kanalom na slušalkah ali zvočnikih? Šumenje ali pokanje?...



Danes sem se nate spomnil. :)

V Mediamarktu sem malo testiral PC slušalke in se je res slišalo neko šumenje/cviljenje. Prvo sem mislil, da je kaj narobe s Siberio V2, na kateri sem tole prvič opazil, ampak je ponoven preizkus na 180€ vrednih Bosejih in 450€ vrednih Sennheisercah potrdil, da je problem v telefonu (oz. softveru, baje). Je pa zanimivo, da je na Siberii cviljenje bilo najbolj izrazito oz. konstantno.
Tako to gre.

Xserces ::

Zunaj je že nova verzija softwara ki naj bi to odpravilo. Jst sm nad official lg romom obupal in sem šel na cloudy G3 portan rom kjer nimam nobenih težav.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

galu ::

Xserces je izjavil:

Zunaj je že nova verzija softwara ki naj bi to odpravilo.


Očitno ne za SI model...
Tako to gre.

klinker ::

Sej stock romi so vsi z en drek.
Ni mi jasno, da je kar nekaj developerjev na xda, katerim uspe nardit rom hitrejsi, bolj funkcionalen in stabilnejsi, kot folk v teh firmah.
Edini romi, ki so out of the box dobri, so na Nexusih, pa vseeno pesajo pri funkcionalnosti.
Edino prvi android fon je prezivel nekaj mescev s stock zadevo...dokler nisem najdu xda in flashal custom. Od takrat je gor stock tolko da se nafila baterija in vidim ce vse dela s stock, ene 3h v povprecju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

FlyingBee ::

to se samo tako vidi, v resnici so oboji v beta fazi kot cel android... sicer pa morajo od firm "romi" verjetno ustrezat nekemu širšemu namenu

klinker ::

Ajde, ajde...ce tako gledamo, bi lahko rekli da je ves SW ki krozi okoli v beta fazi.
Sej ga ni SWja brez kakega buga, Android, kar se tice AOSP Nexusa seveda, je pa kar ok. Ni bug free, dela pa super hitro, brez min laga, ipd, pa stabilnost je tudi super, razen ce ti kak srot app iz Play Store na zafura kaj ;((

klemenSLO ::

jST sm lahko z lahkoto na stock romu. Ker mi je vizuelno všeč UI od g3 imam drug rom. Pa okrogel batery indikator. Drgač pa stocku prav nič nemanjka in deluje izjemno dobro in vzdržljivo.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

matjash ::

Po enem mesecu uporabe še zmeraj priporočam cloudyflex 2.4 in dorimanx 5.5 kernel. Razen mms nastavitev, ki jih je bilo potrebno popraviti vse deluje odlično. Baterija mi zdrži polna 2 dni maksimalno pa celo 2.5 dni z vključenim wifijem, sinhronizacijo (3g) in lokacijo. Zaenkrat še nobenega problema ali zaustavitev programov. Priporočam.
... bolje pozno kot nikoli.

galu ::

Danes sem dobil SW update, ki je vključeval knock code pa fix za tam "šum" med predvajanjem glasbe.
Tako to gre.

RC14 ::

Ali je kdo poskusil na svojem G2 telefonu ta Xdabbeb's Camera/Video mod ??
Po tem modu, naj bi G2 delal lepše slike, veliko lepši video ,slow motion video (120FPS), snemanje v 4k resoluciji (UHD) in še in še.

Če kdo zna naložit ta camera mod, bi prosil če me kontaktira na ZS.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

klemenSLO ::

Ta mod je vključen v nekatere costum ROMe. Lahko ga pa instaliaš ločeno. Seveda moraš za to imeti root in pa costum recovery.
Jst mam naložen paradus rom 7.5, kjer je ta mod že vključen. Čeprav se mi zdi da vseeno dolgo traja preden tu izostri in naredi sliko...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Mare3 ::

Sam nameravam kupiti LG G2 se splača rabljenega kupiti ali se da kje za podobno ceno dobiti novega?

klemenSLO ::

Sej telefon sm po seb se ne izrabi v tako kratkem času, glede na to da ja slabo leto zunaj. Če nima nekih prask pol ni panike. Lahko pa ravno takega vameš na račun nižje cene, samo da ni prask na ekranu, kar je moteče.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

LordiBoy ::

zdravo. jaz imam LG G2 in mi je padel na tla in se je razbila šipica. Sicer sem šipico že naročil in jo že imam doma, ker mislim da pridem ceneje skozi kot pa da ga nesem na servis. no gledal sem tutoriale kako zamenjati šipico in ko dajo šipico dol majo nekakšno tekočino, da sčistijo iz LCDja lepilo. Mene zanima kakšna je takšna tekočina v sloveniji, če jo sploh imamo...

matjash ::

Brez prakse ti bo težko uspelo spravit šipo dol. Škoda da nisi prej napisal imam tudi jaz en digitizer viška po neuspeli operaciji. Tekočina pa je le alkohol. Potem rabiš še brezbarvno lepilo za prilepit steklo nazaj, najboljša so UV lepila. Nekateri dajejo tudi 3m obojestransko lepljivo folijo. Problematična je tudi baterija, ki je tako močno zalepljena, da mi je ob odstranjevanju počila. Ko grejemo zaslon s toplotno pištolo na 100 stopinj, pa ni ravno priporočljivo da je gor. Skratka po mojih ocenah se pripravi na menjavo celega zaslona. Dobijo se malo nad 50eur po ebayu.
... bolje pozno kot nikoli.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

lg g2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13516791 (10026) Mare3
»

LG G3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24954549 (23733) moxon
»

Mali in veliki LG G4c in G4 Stylus

Oddelek: Novice / Android
2714970 (7235) MrStein
»

Update android da ali ne

Oddelek: Mobilne tehnologije
457139 (6089) Steampunk
»

LG G2 vs Nexus 5 vs HTC ONE

Oddelek: Mobilne tehnologije
367160 (6012) first_line

Več podobnih tem