» »

Moj prvi server in stran

Moj prvi server in stran

skyy779 ::

:D Apache sem instaliral in holstomer.mine.nu registriral, zdaj pa se pocutim kot da sem boga za jajca prijel!:D

V glavnem, dejte bit dobri ljudje in nardit en klik sem holstomer.mine.nu

Ce pa se je do trenutka vasega klika moje racunalo ze usulo, se iskreno opravicujem za nadlegovanje!:D Ja pa vsi komentarji o moji tehnicno zelo dovrseni in kompleksni strani so seveda toplo dobrodosli! Primerljive umetnije je na netu tezko najt!8-)

lp
  • spremenil: skyy779 ()

skyy779 ::

Saj lahko vsaj kaj pošinfate če ne drugega...:D

ToniT ::

Glede na zmazek, ki ga kažeš, se je verjetno vsem zdelo škoda časa za odgovore.
Poleg tega pa je nezaželjeno "bumpanje", če je od objave posta minilo manj kot 3 dni, ti pa tečnariš že po eni uri.

skyy779 ::

Hvala ToniT! :D

Zdaj sem zvedel nekaj novega. Sicer pa je važno sporočilo strani tako da hvala za tvoj klik!:))

EjTi ::

Ce pa se je do trenutka vasega klika moje racunalo ze usulo, se iskreno opravicujem za nadlegovanje!

Če imaš inštalirano na XP ali 2000ki potem se ne bo sesuvalo.

Avalonis ::

DSmidgy : Dej potrud se vsaj prvi post prebrat preden zineš eno čist mim :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avalonis ()

Hux ::

Se zavedas kje bi mi dans bli brez USA?

whatson ::

owca
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

nintakiu ::

:D
U.S.A. sucks

skyy779 ::

Ja saj Apache laufam v XPjih.

Na moji strani nikjer ne pise usa sux ali pa iraq rulz, zato vas nekatere lepo prosim...

Sicer je pa zadeva postavljena bolj za preizkusnjo, cez teden bo verjetno kaj cisto x gor.:D (ali pa xxx)hehe

km- ::

eh jst sm meu postelan server 4 mesce. In ker sm mogu za vsak K**** restartat racunalnik mam zdej samo linux in pocasi postavljam tle server dosti bolse cepraw igrice ne morm igrat ampak jebiga :P
meu sem pa postalvjeno apache/php, ftp, mail, dns, eggdrop, ipv6, psybnc .. blah

EjTi ::

Avalonis: Kaj je kle mim? On se boji da se bo server sesuvou. In jest sem mu povedou da če ma XP al pa 2K (za razliko od 95, 98, ME) da se potem ne bo sesuvou - razen če ma kej s kompjutram narobe.

Jest mam na XPjuh server. Laufa brez problema - se nč ne sesuva. Inštaliraj na novo, rač. imej samo za server, daj gor service pack + uklopi firewall od XPja (in odpri porte, ki jih rabiš).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Registracije domen .si za fizične osebe

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
496440 (4429) krho
»

Apache in nova domena!

Oddelek: Omrežja in internet
51020 (927) Malkec
»

o nastanku... (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
696447 (4908) Dr_M
»

Polni dostop do NTFS particij pod Linuxom

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
322550 (2550) root
»

DC++ problem

Oddelek: Programska oprema
273463 (3053) Tr0n

Več podobnih tem