» »

Excel problem

Excel problem

tt2advanced ::

Pomoč prosim pri funkciji..
če maš npr. majice različnih barv ogromen seznam: rosetto, red, rojo, white, green,blue v enem stolpcu.. in če maš številke majic M, L, XL ter XL in hočeš da ti prešteje z dvema pogojema; majico white xl, majico green M etc. kako potem uporabiš funcijo? pa prosim ali mi lahko direktno formulo napišete..ful mi bi prihranil časa..probala sm z counts if pa mi ne rata...
Hvala :D

mgermo ::

Countifs(range1;criteria1;range2;criteria2,...)
npr. (barva; white;velikost;xl)

tt2advanced ::

thnx vseen, sej to sm napisala pa mi noče, pol sm združla tabelo pa mi spet noče.. ćudn

mgermo ::

Če ni fajl neka skrivnost, lahko pošlješ na mail, pa bom pogledal.

tt2advanced ::

aha ok

Robi :P ::

men je nagajlo ko sem sam pisal ukaz pa sem pisal isto kot pa tam ko klikneš vstavi formulo pa ročno izbiraš lahko da je to kak bug...

tt2advanced ::

ja verjetno mam res u celih officih mal glichov, ker zadnjič ko sem v wordu želela posebi kazalo vsebine, pa posebi pol vstavljen kazalo za slike, mi se je kazalo za slike presliku v kazalo vsebine in ne in ne, se tega ni dalo rešit, vedno se je copiralo in zamenjalo kazalo slik nazaj na vsebino, na tisoče načinov, dokler ga nism copirala na zadno stran,pa spet pol nazaj na uno stran k more bit in je prou lame se zezat stolet za en tak osnovn problem, za znoret..

prtenjam ::

Tukajle je razlaga kako seštevati z uporabo dveh ali več pogojev...
Matjaž Prtenjak
https://mnet.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ročno kazalo v Wordu

Oddelek: Šola
81393 (1147) harvey
»

Kazalo v wordu

Oddelek: Pomoč in nasveti
131970 (1424) [D]emon
»

Word: kako nardis "Seznam literature / Viri" ?

Oddelek: Programska oprema
76391 (6227) bili_39
»

Word 2007 nekaj zadev

Oddelek: Programska oprema
63675 (3498) StratOS
»

Kazalo v MS Wordu???

Oddelek: Programska oprema
53370 (3295) Lucio

Več podobnih tem