» »

DNEVNIK praktičnega usposabljanja pri delodajalcu

DNEVNIK praktičnega usposabljanja pri delodajalcu

cliche ::

Lep pozdrav, ker je to predvsem računalniški forum sklepam, da je veliko ljudi tudi hodilo na računalniške šole. Sam obiskujem 3. letnik serša in k programu spada 5 mesečna praksa. Hodil sem na logistični center Pošte slovenije, na področje sistemcev. Oni imajo dela s serveri in vsemi podatki pošt po celi sloveniji. Torej oni naredijo, da lahko Pošta Slovenije normalno teče. Ker pa je njihovo delo zelo specifično nisem dobil nekih del razen tega, da sem znoso par paketov, postavo par mašin, eno excel datoteko naredo in hodo z njimi naokoli in se naučil par novih stvari, samo nikoli ni dovol da bi lahko napisal dnevnik ki obsega vsaki tedn od januarja do maja. Zato me zanima, če se kje po vaših mašinah skriva še kakšen dnevnik iz vašega šolanja, ki bi mi prišo v poštev. Torej rabo bi vaš :D Hvala v naprej. inb4 tldr; dnevnik prakse .doc

T0RN4D0 ::

Dnevnik se piše sproti, pa že nabluziš vsak dan malo ker se še spomniš tudi malenskosti ki si jih počel. Za nazaj bo pa malo kriza, good luck.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Invictus ::

Bodi kreativen. Ti bo koristilo kasneje v kakem podjetju, ki zahteva dnevno pisanje poročil, ki jih nihče ne bere ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delnice Nova24TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6516054 (6437) Ganon
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9545770 (16611) uporabnik50
»

Pošiljanje paketov v tujino (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6339346 (21735) darkolord
»

Rayban outlet (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8731008 (15499) Dr_M
»

Brezplačnik Ekspres (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11213877 (11193) Libertarian

Več podobnih tem