» »

OC

OC

wprasajcek ::

folk djte mi malo pomagat pride OC-ju
mam D700
plata: MSI K7TPro2-A

in sicer v biosu k lahko to stelam
mam trenutno nastiman
FSB: 100
Multiplayer: 7
Core voltage default (1.65)
VIO 3.3

no in zdj mene zanima kaj moram vse spremenit Vcore gre max 1.8,.... amm VIO max 3.45,....... FSB max 132,....... mnozilnik max 12.5

in zdj me zanima a morm VIO dat na 3.45 al pstim na 3.3 pa Vcore na kok morm dat pa do kok se poj da navit ce dam na tok kokr bote rekl ampak pogoj da je stabiln poj an

prosm puvejte du kok ga uhka navijem pa kua morm spremenit pa na kok

hvala

DarkHand ::

hum....

wprasajcek ::

pa djte no lepo vas prosm k vs vec k pou ve kako in kaj

Kaiser ::

Moj instant recept: zvisaj vse napetosti do konca (to lahko storis brez problema8-)), potem pa visaj mnozilnik procesorja in pusti, da se racunalnik zboota (upam, da ves da je treba postrihat L1 mosticke). Mejo dosezes takrat, ko se ti racunalnik noce zbudit, oz. ti zasteka ko se loadajo Windowsi ali pa ti zamrzne sredi dela z Windowsi oz. v igri. Instaliraj si Motherboard monitor in pazi na temperaturo procesorja.
Ko dobis en tak mnozilnik, ki zgleda stabilen poizkusi se malo matrat>:D racunalnik, da vidis, ce je stabilen.
Pomembne so se nastavitve RAMa, malo si poglej clanke, mislim, da o tem kaj pise.
To bi bile osnove, priporocam pa ti, da si preberes clanke na Slo-Techu, ki so glede OCjanja in raznih fint precej izcrpni.;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadgradnja MSI K7T Turbo s AMD T-Bred!

Oddelek: Strojna oprema
101656 (1548) BARBOM
»

vio mod

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
5881 (780) TribesMan
»

athlon 850 oc..

Oddelek: Navijanje
7971 (851) ls
»

Atholn 1100 OC

Oddelek: Navijanje
171220 (991) 3LeR.
»

Overclock

Oddelek: Navijanje
161450 (1176) element

Več podobnih tem