» »

Virus

Virus

b00mer ::

Zivjo

Mami je "dobila" virus..
Ko se boota v windowse (XP) je zaslon bel..Tipkovnica in miska neodzivni.
V Safe mode pride, vendar takoj izpise neko sporocilo (zal ne uspem prebrati) in se takoj reboota.

Ena particija...polno nekih wordowih dokumentov, ki jih potrebuje za solo. Predlogi ?
Formatiram lahko le v najslabsem primeru..

Hvala, lp

shadeX ::

Moj predlog. Format..
Enkrat virus, vedno virus. Nikol neboš bil siguren da si 100% odstranil vso navlako. Tako potem grejo razna gesla, osebni podatki itd itd.

Lonsarg ::

Če nimaš ločene particije, kamor bi shranil vse podatke, tekom reinštalacije windowsov, potem reši zadevo z USB ključem. Za skopirat pa uporabi nek Live CD. Recimo Hirens Boot ima gor Live XP in Linux, oziroma si naredil kar iz uradne strani Ubuntu CD, ki podpira tudi Live boot, da vse skopiraš.

b00mer ::

Cisto pozabil na Ubuntu Live...
Hvala :]

AngelOfDeath ::

Torej si dobil policijski virus. Malo pogoglaj zadeva se reši v 5min.
edit: Slovnica

b00mer ::

Ja policijski virus.

Evo zgodbice

Sobota
Zjutrej za mizo mi mami omen, da je iskala neke nacrte za strikanje, naenkrat vse zablokira..POLICIJA, ISP, PODATKI RACUNALNIKA, CLENI IN KAZNI,...Zadevo mal razlozim..partis itd itd.. Uglavnm mt hoce da grem do ispja in zadevo resim( ni se mi dal ukvarjat, ker sm vedu da gre v ponedeljek na tabor s solo..bom ze ).
Ceu dan imam svoj racunalnik przgan, da vidm v cem je fora...nic.

Nedelja
Zvecer se dobim s prijatelji, mal druzenja itd..ura 23, pride moja mt..stopiva stran in zacne: da gre na policijo, da se je spet pokazal, da jo je strah, da nebi rada da pridejo ksni kapsi k je ni, itd..Vse me mine k pomislm na svoj harddrive. Pridem domu zacnem brat vse tiste clene( mislm si wtf kera mora), dokler ne pridem do PAY SAFECARD 100eur..desno zgorej kao st.racuna in pin...olajsanja vam ne bom opisvov o_0.

Sem dobil vse z ubuntu live. Prav tako sem formatiral, ker ni bil formatiran od nakupa (cca 4 leta).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15443052 (25092) BorutK-73
»

Policija. POZOR! Vaš spletni brskalnik je blokiran iz varnostnih razlogov nižje.

Oddelek: Omrežja in internet
3312080 (5934) marvin42
»

Virus policija

Oddelek: Pomoč in nasveti
3311610 (9439) solatko
»

Slabo delovanje Siol interneta

Oddelek: Pomoč in nasveti
362086 (1540) d4vid
»

Virus

Oddelek: Pomoč in nasveti
131181 (880) bluefish

Več podobnih tem