» »

Čelada za motor

Čelada za motor

Wilf ::

danes sem iz nemčije naročil čelado za motor pa me zanima kolk časa to rabi da pride v slo

trgovina louis

Mr Johnny ::

Pa si preizkusil dotičen model čelade?! Ni se za igrat s tem.

Že pred leti sem naročal nekaj iz Lojza AUT, ni trajalo dolgo.

Wilf ::

a je to več k pa 10 dni ??? fajn bi blo da bi jo dobu do pondelka
ps. probov sm jo pr prjatlu velikost L

Mr Johnny ::

Manj kot 10 dni. Ampak sta bila bolj nespecifična dela (ročka prednje bremze za krosko in zadnja LED luč za supermota). Glede na to, da si naročil v Nemčiji čelado, bi mogoče trajalo malo dlje. Se mi zdi, da DHL vozi okrog.

Lahko jih tudi pokličeš: 0049-40-734 193 60 (komot angleško) ali pa e-mail: order@louis.de in povprašaš kako in kaj.

No dobro :D da nebo potem šok, ko bi ti čelada plavala po glavi :)

Wilf ::

in kva nej jm napišem da vejo kera pošilka je

black ice ::

Številko naročila oz. tracking number paketa, če si le-to prejel.

Wilf ::

zaenkat še ne..... pa tkoaltko čelade sploh ne rabm za ta moped k ga mam drgač pa sam mau za dod. varnost mislm tole uzet http://www.louis.de/_30b264bcccbf90a4f1...

Twixz ::

Yo, da si kar sposodim to temo, kje v sosednjih državah imajo relativno poceni, extra velike številke čelad? Tako, XXL in večje?

Lep pozdrav

bajsibajsi ::

Velikost na ceno celade naceloma nima vpliva. Se nisem opazil, da bi bile cene celad razlicne glede na dimenzije (z izjemo Shoei). Pa skoraj dvomim, da veliko ljudi potrebuje celado velikosti 64+. Pa stejem med ljudi, ki imajo vecjo glavo. :)

Zgodovina sprememb…

nejcek74 ::

A pri naas si pogledal po trgovinah.
Louis je, ce odstejes barantanje pri Italijanih, eden cenejsih trgovcev s fizicnimi trgovinami. Po moji kmecki logiki imajo nemci/nemke vecje melone kot italijani/italijanke ;) tako da mogoce kaj najdes. Ena od trgovin je pri Beljaku.

twom ::

Velenjski Compaco ima tisto kar ostane lanskih modelov (ponavadi so to eksotične velikosti) zelo ugodno.

Twixz ::

Šel sem v Yogija in v Compacota, XXL mi ni sedla, XXXL čakam že en čas da pride iz Italije (če mi bo prav), če ne bom mogu pa it čez mejo :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Twixz ()

Twixz ::

UPDATE: Schuberth C3 Limited sem kupil.
XXXL Nolan mi ni prav, ta je XXL in mi je skoraj velika. Nemška kvaliteta je res čudovita :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup smučarske opreme

Oddelek: Šport
283757 (619) JanezH
»

Vprašanje za motoriste med vami

Oddelek: Loža
61060 (817) firefox2142
»

Izdelava vezja za alarm za motorno kolo

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
234145 (1040) DimmniBurek
»

Vezava Luči [Suzuki GSX-R600]

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
304262 (3841) BluPhenix
»

Ne dobim čelade (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
508691 (7033) Damjan Jagar

Več podobnih tem