» »

zavore za rolerje

zavore za rolerje

viljko ::

Živjo,

a mi zna kdo pomagat: imam rolerje Salomon, stare cca 6 let, ki mi blazno odgovarjajo, so trpežni, abec 7 ležaji, kolesa 80mm,...in bi jih rad še naprej uporabljal, ampak je zavora čist "znucana". Glede na to da Salomon ne dela več rolerjev, sem na netu dobil info da ustrezajo zavore od Rollerblade 762L, ampak jih je mogoče najti samo na ameriških spletnih straneh.

Ne bi rad dajal 40 EUR za dva koščka gume (s poštnino ex ZDA), zato me zanima ali kdo pri nas uvaža Rollerblade rolerje in bi se preko kakšnega uvoznika dalo naročit te zavore?

Alternativa pa bi bila da nakdo ureže nekaj kosov take gume - a kdo pozna koga ki rezka gumo da naredi nekaj kosov zavor?

Vnaprej hvala za odgovor in hvala za ogibanje nasvetom tipa "bremzaj z drugo nogo,..." :)

lp, V.

Unknown_001 ::

V beli krajini je ena firma, ki ti lahko naredi bilokakšen kos iz plastike. (isti šmorn ko trda guma, tak da...)

Se bom pozanimal za ime pa sporočim

Map ::

Poglej za kako firmo, ki se ukvarja s CNC obdelavo. Tam ti naredijo plastične zavore kakršne hočeš.

fosil ::

Imaš tudi servise rolerjev. Najboljš da tam povprašaš.
Verjetno bo cenej kot če ti bo šel nekdo delat po meri.
Drugač pa bremzaj s koleni :)
Tako je!

francek1 ::

Vzemi lepo eno staro gumo od tovornjaka in jo s flexom odreži in zbrusi na željeno dimenzijo. 10 minut dela...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

mailer ::

jaz sem zavore za Salomon rolerje kupoval v hervisu.

puter ::

Raptor daj sporoči ime firme prosim, jaz tudi rabim nekaj.

Vice ::

Kako ti sploh uspe s to zavoro bremzati nad 20km+??

Unknown_001 ::

puter je izjavil:

Raptor daj sporoči ime firme prosim, jaz tudi rabim nekaj.


Čak mal bom zvečer objavu, ka morm očeta vprašat, ker ma on dost tega čez, ker tud sami doma delamo s polimeri ampak na žalost samo serijsko, ker smo premajhni da bi se nam splačalo.

puter ::

Le daj

Aja, saj lahko tudi spletno stran objaviš

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: bluefish ()

Sc0ut ::

Zakaj zavora?

15 let nazaj ko sem dobil rolerje je avora prva letela dol. 3x lažje sem se ustavil in menevriral vrez nje. Nogo daš na 90 stopinj ali pa narediš olija, pa je. Smo igrali cele popoldneve "rokomet na rolerjih" na asfaltu in ni bil nikakršen problem se ustavit.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

M@73Y ::

Za salomon rolerje paše zavora od rolerblade - dobiš v Hervisu v paketu sta dve za cca 10€. Samo pod vijak boš moral dati malo večjo podložko, ker v rolerblade zavori ni že vgrajene kovinske kakor pri Salomonu.
Veselo in varno rolanje naprej.
..jump into psytrance tunnel..

Apofis ::

uvoznik mislim da je Global Sport...

Unknown_001 ::

puter je izjavil:

Le daj

Aja, saj lahko tudi spletno stran objaviš


Evo že mam, sam ne vem če je ime točno.

IZT v Zagorju ob Savi

rolerka ::

mene pa zanima, kje se da dobiti zavore za rolerje Alpina.. pa če se da kje sploh še dobiti take zavore, kot so bile pred desetimi leti na rolerjih, ne pa te zdaj, ko dvakrat zabremzaš in je ni več :/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rolerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6917624 (5720) fireX88
»

Nakup rolerjev

Oddelek: Šport
102711 (2603) N4m31355
»

Vlivanje gume po naročilu?

Oddelek: Loža
144002 (3706) SkIDiver
»

katere rolerje

Oddelek: Loža
234283 (3848) Gandalfar
»

Rolerji - nakup

Oddelek: Loža
286318 (5973) JurijTurnsek

Več podobnih tem