» »

Samsung combo 32/10/40/12

Samsung combo 32/10/40/12

tito_si ::

Ali kdo pozna to enoto in kakšne izkušnje ima z njo?

boštjan ::

Han ::

Boljši je novi Samsung SM-348B (48/24/48/16), vendar pazi: OEM ima samo 2 MB buffer in ne deluje tako dobro kot retail (8 MB buffer, zapakiran v original škatli).

boštjan ::

lahko kdo pove trgovino v slo.kjer se oba ta modela samsung dobita.

Han ::

Videl pa sem jih pri Rolanu in Tech Tradu. Obe štacuni imata samo SM-348B OEM. :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Boky ::

Han, kaj to pomeni? Prihaja pri OEM verziji do buffer underrun-a(verjetno ne) oz, kje konkretno se pozna razlika?
Mogoce kak link?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()

Han ::

Do buffer underruna teoretično ne more priti. Se pa pri višjih hitrostih snemanja lahko zaradi manjšega medpomnilnika večkrat vključi Super Link.

Folk se nekaj pritožuje nad OEM enotami. Več o tem si lahko prebereš na tujih forumih, recimo tu in tu.

Boky ::

Aha, thanx!

Han ::

Še to: večkrat ko se aktivira Super Link, dlje traja snemanje.

goba ::

Samsung combo 32/10/40/12 (8 MB - retail) kupljen v Leclercu (lj) uvoznik PCX Computers (Stegne, lj).

Dela 100%

boštjan ::

kdaj si kupo in kolko dal

goba ::

13. 01. 2003 ob 13:41
23.890 SIT

tito_si ::

Boštjan hvala za testno stran. Moram reči da mi je kar všeč in po moje ne bo nič napačnega, če ga bom kupil. Glede kje in koliko - jaz ga bom kupil pri Chipu v Žalcu, cena je 21.111 za gotovino (dajo popust na gotovino).

boštjan ::

poročaj če bojo kaki problemi oz.brez problemov

tito_si ::

Bom preizkusil takoj, ko dobim Radeona 9500 PRO in bom potem kupil nov računalnik vsebujoč pričujočega. Kako se bo zverinica obnašala pa ti bom sporočil naknadno. Sem pa bral v nekem postu tu na slo-techu, da so Samsunga najprej pohvalili, nato pa raztrgali.

boštjan ::

kolko sem zasledil še dolgo ne boš kupo rač.ker je 9500pro predrag v PP ali pa boš dal 65k.
to tudi mene skrbi,da najprej hvalijo,pol pa kritika,eh bo treba plexija kupit in na combo pozabit.

tito_si ::

Glede 9500 Proja poglej temo Kje kupiti Radeona 9500 Pro (pa saj mislim, da si že tam tudi nekaj pisal). Kar se pa tiče Samsunga sem zasledil samo to, da dela probleme pri zapisovanju nad 32x hitrostjo. Mene to sploh ne moti, ker imam v službi Yamaho RW 8/8/24 in mi čisto vredu dela. Za toliko CDjev kot jih bom jaz napekel bo po moje tudi Samsung dober.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri combo Lite On ali Samsung ?

Oddelek: Kaj kupiti
141299 (1018) SergioGuru
»

Kdo rad sestavlja računalnike :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1296237 (4296) kloshar
»

Kje dobiti Radeon 9500 Pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
995185 (3507) tito_si
»

kateri combo dvd+cdrw?

Oddelek: Kaj kupiti
201650 (1366) boštjan
»

Plextor 48x

Oddelek: Strojna oprema
281165 (844) ||_^_||

Več podobnih tem