» »

Prosim za nasvet pri nakup Piaggio ciao.

Prosim za nasvet pri nakup Piaggio ciao.

TheGox ::

Pozdravljeni,

Ker sem danes zvečer zmenjen za nakup piaggio ciao-ta me zanima na kaj vse moram biti pozoren? Kaj pogledati? Ker se zavedam, da so te mašince dokaj stare me kakšen del rje nebi prau motil. Me pa zanima KJE oz pri ČEMU moram biti pozoren da ne kupim klumpa, po domače povedano.

Prosim za nasvete

popster ::

veš da bo treba po novem piaggo ciao registrirati (in mislim da tudi čelado)?

#000000 ::

Imaš kak uraden info ali kako ?

popster ::

v eni motoristični reviji sem bral ta mesec, bom pogledal če najdem da potrdim, nekaj pa je blo govora da bodo vsaj električna kolesa izvzeta..

DuleKrtola ::

TheGox je izjavil:

Pozdravljeni,

Ker sem danes zvečer zmenjen za nakup piaggio ciao-ta me zanima na kaj vse moram biti pozoren? Kaj pogledati? Ker se zavedam, da so te mašince dokaj stare me kakšen del rje nebi prau motil. Me pa zanima KJE oz pri ČEMU moram biti pozoren da ne kupim klumpa, po domače povedano.

Prosim za nasvete



Preden ga kupiš se malo zapelji, probaj kako hitro vžge, bremze ... Če ti moped zgleda star, poglej kok je zarustan. Js sm enega kupil pred leti, vžgal je s prve, potem pa sm po parih mesecih opazil, da je spodaj čisto rjav in kmalu je odpadel nosilec za štender, pa še nekaj je blo treba švasat. Torej snemi plastike ob straneh in preglej kako zgleda pleh, če je kaj zvito ...

;-) ::

Naj ma variomat..drugace ni dalec od tezkega bicikla.

alexa-lol ::

Ce bos kupil Ciao mix, ki naj bi sam mešal olje in bencin, vseeno sam mešaj ker meni je zaribal.

popster ::

evo danes sem spret prebral, v "Motosi" reviji piše da se pripravlja nov zakon, da bo treba registrirati piaggo ciao, tudi ce ima pedala - ker ni električni.

 slika

slika


naslovnica kjer piše da bodo ukinili kategorijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: popster ()

Hayabusa ::

Če ima moped pedala, "kurbl" , el. zaganjač ali vžig na paketno gorivo preko nekega drugega sistema nima nobenega vpliva nato, kakšno hitrost tovarniško doseže.Npr pony express (puch motor) ima še dekompresijski ventil, lahko ga zaženeš tako da pritisneš ročico tega ventila in se zapelješ pod klanec/rineš pa metrov in bo vžgal.


Pomembno je samo to, kakšna je tovarniško dosežena hitrost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

mr1two ::

Dokler te ne dajo na valje in ugotovijo, da flekser 25 razvije 60km/h...
Skratka, čelado na glavo, neglede na to, če je APN6, skuter ali 25km/h kolo s pomožnim prdalom.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

Janac ::

Če gre moped tovarniško več kot 25 km/h potrebuješ izpit+registracijo+zavarovanje+čelado.

2loud4u ::

Janac je izjavil:

Če gre moped tovarniško več kot 25 km/h potrebuješ izpit+registracijo+zavarovanje+čelado.



To ma pri nas vsa mularija, pa ne nosijo niti čelad, niti nimajo izpita... :))
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

Wilf ::

pazi da ni predelan če je švoh predelan maš lah sranje


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

moped (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8016423 (4182) woroh4
»

Piaggio Ciao

Oddelek: Na cesti
182729 (2260) melvooss
»

Za katera kolesa z pomožnim motorjem je potreben izpit?

Oddelek: Na cesti
3932652 (2754) St235
»

Nakup Piaggio Ciao

Oddelek: Loža
3113031 (2106) ;-)
»

Registracija in izpit

Oddelek: Loža
206290 (5713) amigo_no1

Več podobnih tem