» »

Kako do Blogger custom e-maila?

Kako do Blogger custom e-maila?

I were ::

Živjo!

Ima kdo morebiti pri bloggerju kupljeno domeno (pri Godaddy) in je uspel priti tudi do emaila?
Npr. info@domena.com
Ker se mi zdi da je bil 'obljubljen' tudi email naslov ob tem ko plačaš, da ti umaknejo /.blogger/ iz naslova.
Ali je treba email zakupiti posebaj? Če ja (in ne), kje dobiš potem podatke, da si ta email povežeš v npr. enega od outlookovih profilov?
Hvala za pomoč.

Gandalfar ::

E-mail moras zakupit posebaj, razen ce si na kaksno posebno akcijo naletel.

I were ::

o One year domain registration for $10
o Private domain registration to protect against spam at no extra cost
o Full DNS control and domain management
o Automatically configured to work with Google services
o Email, calendar, instant messaging, web pages and more also at no extra charge

tole se ti spiše preden registriraš domeno preko bloggerja. Prav tako sem ob googlanju zasledil, da ko kupiš domeni pri godaddy, imaš na razpolago do 200 emailov, ki se nanašanjo nanjo..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: I were ()

Gandalfar ::

Najboljse da na Go Daddy support pises. Sumim, da je to star tekst, ki se je na nanasa na free google appse, ki jih google vec ne ponuja.

I were ::

Nekako sem se dokopal do google aps računa. Zaenkrat je videti polno možnost uporabe gapsa.. (vsaj osnove)
Na njem imam že ustvarjen mail in sicer bloggeradmin@domena (verjetno defoult?) (upravljam z njim pa preko gmaila, kot da je pač en account v gmailu). Zdaj pa izgubljam čas kako ustvariti info@domena...

I were ::

Neverjetno. Ratalo! :D
Če te zanima ali koga drugega: v Google Aps greš pod Users _ User information _ nickname in tu dodaš karkoli že želiš pred @domena.com. In na ta 'nickname' naslov posaln email pride v zgoraj omenjeni bloggeradmin@domena.com mail.

Mogoče je totalno You're doing it wrong, sam dela zaenkrat :)

Gandalfar ::

ali dodas nickname svojemu emailu, naredis nov email mailbox ali pa naredis mailing listo

I were ::

Sem te za sekundo prehitel. Kako pa narediš nov email mailbox?
Hmm samo če pošlješ z tega nickname maila mail, pa prejemnik dobi z naslova bloggeradmin@...
Se da to kako spremeniti da pošilja iz nickname@... ?
Hvala

* ZRIHTANO. Hvala lepa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: I were ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna stran z emailom

Oddelek: Izdelava spletišč
111699 (1165) Excalibrus
»

Gmail in domena

Oddelek: Izdelava spletišč
214775 (3917) romex
»

Google apps

Oddelek: Omrežja in internet
71931 (1264) ZatolE
»

Išče se nov registrar domen .net

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
204465 (2867) Mare2
»

Kje najceneje registrirati domeno?

Oddelek: Omrežja in internet
153395 (2930) Mare2

Več podobnih tem