» »

Spy android?

Spy android?

scary ::

Zdravo!

Zanima me, če obstaja program preko katerega lahko sledim hčerinemu androidu, torej, da vidim na računalniku njene smse, klice, spletno zgodovino tudi če vse zbriše iz telefona. Zašla je v slabo družbo in to želim preprečiti vendar ne vem kako. Potem sem slišala za to možnost ampak nevem na koga se obrniti, da bi mi lahko naložil to na njen telefon. Lepo prosim za pomoč.
Plačilo po dogovoru.

Hvala..

BladE_ ::

Ključne besede imaš že v naslovu teme, zakaj jih je tako težko vpisati v google

Drugače pa je obstajal nek slovenski video(mislim, da na ST), ki točno prikaže kako "šef" vsem zaposlenim namesti aplikacije, ki vohunijo za zaposlenimi ampak ga žal nikakor ne najdem...
Akcija - Reakcija

Hayabusa ::

Če še ni 18 se to rešuje drugače, po 18 spet drug način.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

KoMar- ::

That's scary indeed.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

KoMar- ::

blackbfm ::

bolj sick kot scary

tako vohunjenje bo priplejalo kvečjem do tega da se bo otroku na neki točki začelo enostavno fučkat za vse skupaj + izguba zaupanja kar je pa osnova za kakršnkoli zdrav odnos..kaj ti bodo potem smsi in klici pomagali nevem

raje plačaj kakšnega psihologa kot spyware

zee ::

scary je izjavil:

Zdravo!

Zanima me, če obstaja program preko katerega lahko sledim hčerinemu androidu, torej, da vidim na računalniku njene smse, klice, spletno zgodovino tudi če vse zbriše iz telefona. Zašla je v slabo družbo in to želim preprečiti vendar ne vem kako. Potem sem slišala za to možnost ampak nevem na koga se obrniti, da bi mi lahko naložil to na njen telefon. Lepo prosim za pomoč.
Plačilo po dogovoru.

Hvala..


Na ta nacin ne boste dosegli prav nic. Pogovor s hcerko in ugotovitev, kaj je narobe, da je "zasla v slabo druzbo" ter obilo razumevanja/potrpljenja, so pravilni nacini za resevanje tovrstnih tezav. Z vohunjenjem boste dosegli zgolj to, da se vam bo hci se bolj odtujila.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

shadeX ::

Se strinjam z @zee.
Ampak hčerka nima šanse da ugotovi da vohunijo za njo. Kako le bi?

St235 ::

Kaj ko bi se na tehničnem forumu, kjer večina rabi še slinček da poje obrok do konca, držali teme?

Članek na to temo je bil v monitorju:
http://www.monitor.si/clanek/temna-stra...

zee ::

Moj odgovor je bil povsem v duhu teme.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

St235 ::

Zanima me, če obstaja program preko katerega lahko sledim hčerinemu androidu, torej, da vidim na računalniku njene smse, klice, spletno zgodovino tudi če vse zbriše iz telefona.


res si bil spot on.

harmony ::

Mogoče res lahko podamo tehnične odgovore in se ne brigamo, kako bodo reševali družinske težave, ampak vseeno jaz se tudi strinjam, da poleg tehničnega odgovora ponudimo tudi kakšno drugo rešitev.

Rad gledam oddajo "Najstrožji starši na svetu" in tu dejansko so froci, ki dejansko se obnašajo tako grdo, da je včasih skoraj neverjetno kaj počnejo. Ampak na koncu ugotoviš, da je za kriv le slab starš.

Skratka, zelo teško bo tam v nekih 18+ letih dokazati otroku kaj je prav, če njegovo obnašanje ni bilo razvito v pravi smeri že v otroštvu.

St235 ::

Vsekakor, ker slo-tech s svojimi moraliziranjem, ki ga podpira desetletja izkušenj v vzgoji otrok je vsekakor ustrezen medij za izobraževanje o tej problematiki. Sploh ko se kot reference navaja amerišče reality showe.

PujsaPepa ::

Verjemi mi, da osebki iz slabe družbe bolj poznajo androidni sistem kot ti, in če hčerka nima rootanega telefona, bodo kaj hitro odkrili to aplikacijo, in:
- jo odstranili
- se igrali s tabo, posojali telefon, ga drugi nosili na različne lokacije, za telefoniranje pa bo začela uporabljat drug (skrit) telefon.

torej: "Children Tracker" izgleda obetaven, a človek rabi "Teenager Tracker"

Tehnična rešitev: zaklent v klet :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PujsaPepa ()

Jst ::

>Tehnična rešitev: zaklent v klet :)

Hehe, to me spomni na tisti črn humor:

"Kaj je razlika med Slovenci in Avstrijsci? Slovenci imamo v kleti vino."


---

Ne bom se delal nekega strokovnjaka za vzgojo otrok, ampak bom vseeno dal kratek komentar: "Slaba družba" je zelo strokoven izraz. :) Pomembno je zaupanje in z raznimi spy high tech rešitvami se odnosi nikakor ne morejo izboljšati.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

shadeX ::

PujsaPepa je izjavil:

Verjemi mi, da osebki iz slabe družbe bolj poznajo androidni sistem kot ti, in če hčerka nima rootanega telefona, bodo kaj hitro odkrili to aplikacijo, in:
- jo odstranili
- se igrali s tabo, posojali telefon, ga drugi nosili na različne lokacije, za telefoniranje pa bo začela uporabljat drug (skrit) telefon.



Hmm, tukaj se nebi strinjal s tabo popolnoma. Jaz kar dobro spoznavam android in lahko povem, da če je aplikacija pravilno spisana jo neboš odkril. (Razen v primeru, da greš v sekcijo "upravitelj programov" in tam izrecno iščeš spy program. Ampak če si pameten in narediš program še manj sledljiv ga imenuješ Music Player, Camera, ali kaj podobnega. Definitivno nimajo ti osebki šans, da bi odkrili program.) Ikone v menuju in starting activitija se znebiš brez problema in sicer izbrišeš Intent Filter v manifestu, ki vsebuje Main in Launcher. Tako aplikacija v ozadju deluje popolnoma tiho brez da bi kdo to vedel.

Kot sem že omenil aplikacijo imenuješ v nekaj vsakdanjega in niti v upravitelju ne bo osebek moral določiti da je ta aplikacija SPY. ( razen če jo išče in pregleda vsako aplikacijo posebej in pregleda njihova dovoljena. )Ampak to so že resne skrajnosti.

Jst ::

OK, eno aplikacijo imam zate, ki je koristna tako ali tako, sploh če imaš root: Avast!

Če imaš root, imaš dodatne možnosti, jo lahko skriješ in če se spoznaš na sistem, lahko Avast tako vgradiš v telefon, da ga je potem skoraj nemogoče odstraniti. Če narediš ROM sam, ga je potem verjetno res nemogoče odstraniti.

Meni je Avast prišel že večkrat prav. Pridem iz sprehoda z psom in ugotovim, da nimam telefona. Grem na internet (njihovo spletno stran, kjer imaš tudi control panel) in lepo pogledam, kje je telefon (GPS lokacija). Potem pa grem iskati.

2xkrat mi je Avast našel telefon (zgubil in našel old school sem ga pa ene 8krat) in sem mu zelo hvaležen. Pa še zastonj je, ne moreš verjeti!


edit: nisem videl shadeX odgovora, s katerim se strinjam. Ja, v Avastu ti, če imaš root, predlaga, da imenuješ aplikacijo drugače, recimo "HTC Live Wallpaper 1.03252904" ali "Samsung Battery Helper 2.344.77".
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Bananovec ::

zee je izjavil:

scary je izjavil:

Zdravo!

Zanima me, če obstaja program preko katerega lahko sledim hčerinemu androidu, torej, da vidim na računalniku njene smse, klice, spletno zgodovino tudi če vse zbriše iz telefona. Zašla je v slabo družbo in to želim preprečiti vendar ne vem kako. Potem sem slišala za to možnost ampak nevem na koga se obrniti, da bi mi lahko naložil to na njen telefon. Lepo prosim za pomoč.
Plačilo po dogovoru.

Hvala..


Na ta nacin ne boste dosegli prav nic. Pogovor s hcerko in ugotovitev, kaj je narobe, da je "zasla v slabo druzbo" ter obilo razumevanja/potrpljenja, so pravilni nacini za resevanje tovrstnih tezav. Z vohunjenjem boste dosegli zgolj to, da se vam bo hci se bolj odtujila.

Pogovor je overrated, to je jasno. Nadaljujmo k iskanju rešitve, ki jo želi OP.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Jst ::

Evil bit FTW!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

PujsaPepa ::

shadeX je izjavil:


Hmm, tukaj se nebi strinjal s tabo popolnoma. Jaz kar dobro spoznavam android in lahko povem, da če je aplikacija pravilno spisana jo neboš odkril. (Razen v primeru, da greš v sekcijo "upravitelj programov" in tam izrecno iščeš spy program. Ampak če si pameten in narediš program še manj sledljiv ga imenuješ Music Player, Camera, ali kaj podobnega. Definitivno nimajo ti osebki šans, da bi odkrili program.) Ikone v menuju in starting activitija se znebiš brez problema in sicer izbrišeš Intent Filter v manifestu, ki vsebuje Main in Launcher. Tako aplikacija v ozadju deluje popolnoma tiho brez da bi kdo to vedel.


navadno teoretiziranje "če je pravilno spisana". Ali kot sem napisal "če imaš root, pa sploh ni problem".

Daj konkretno povej s screenhosti, kako si na nerootanem anrodidu skril to "Children Tracker" aplikacijo ?
Jaz je ne znam.

Jst ::

Se ne da brez root dostopa.

Lahko jo pa "kozmetično" skriješ.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

pecmax ::

Ja pujsapepa ima prav!. Zažene se med delovne procese telefona...Naj vas razsvetlim: http://www.spyshop.si/nadzor-mobilnikov

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pecmax ()

Jst ::

Ki ga komot vidiš - brez root dostopa lahko pogledaš delovne procese. Takšen, ki spremlja klice, smsje, slike, videe, gps lokacije, bo tudi izstopal po "CPU Time" (oziroma kakšen "system tool" program uporabiš. Nekateri ti pokažejo za posamezno aplikacijo tudi I/O, vse brez root dostopa.)

Z root dostopom, pa lahko aplikacijo narediš težje izsledljivo, jo daš kot modul kernela (v MS terminologiji je to driver), pa še povežeš jo z kakšno drugo kritično aplikacijo, recimo tako, da če jo ugasneš, ti neha delovati kakšna kritična funkcija telefona.

Sicer pa glede tistega, zgoraj v linku oglaševanega programa, mySpy, ali je sploh legalna?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

sirotka ::

scary je izjavil:

Zdravo!

Zanima me, če obstaja program preko katerega lahko sledim hčerinemu androidu, torej, da vidim na računalniku njene smse, klice, spletno zgodovino tudi če vse zbriše iz telefona. Zašla je v slabo družbo in to želim preprečiti vendar ne vem kako. Potem sem slišala za to možnost ampak nevem na koga se obrniti, da bi mi lahko naložil to na njen telefon. Lepo prosim za pomoč.
Plačilo po dogovoru.

Hvala..

A ni to nelegalno?

St235 ::

da. takšno ravnanje je načeloma nelegalno.

Jst je izjavil:

Ki ga komot vidiš - brez root dostopa lahko pogledaš delovne procese. Takšen, ki spremlja klice, smsje, slike, videe, gps lokacije, bo tudi izstopal po "CPU Time" (oziroma kakšen "system tool" program uporabiš. Nekateri ti pokažejo za posamezno aplikacijo tudi I/O, vse brez root dostopa.)

Z root dostopom, pa lahko aplikacijo narediš težje izsledljivo, jo daš kot modul kernela (v MS terminologiji je to driver), pa še povežeš jo z kakšno drugo kritično aplikacijo, recimo tako, da če jo ugasneš, ti neha delovati kakšna kritična funkcija telefona.

Sicer pa glede tistega, zgoraj v linku oglaševanega programa, mySpy, ali je sploh legalna?


Program sam po sebi je legalen. Medtem ko njegova uporaba je lahko nelegalna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Jst ::

V zadnjem vprašanju sem mislil na uporabo, seveda...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Miranovk ::

Ste preverili

Saul Goodman ::

hčer je po 6 letih od nastanka teme verjetno že konkretno zabredla.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011513 (6782) BladE_
»

Wireless keyloging

Oddelek: Pomoč in nasveti
253030 (2510) Robi :P
»

Organizacija datotek na sodobnih OSih

Oddelek: Programska oprema
71855 (1675) imagodei
»

Galaxy S III bo imel štiri jedra v SoC (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9634321 (29543) PrimozR
»

BBC demonstriral zlo kodo za pametne telefone

Oddelek: Novice / Android
225607 (4616) DubleG

Več podobnih tem