» »

Naročanje športnih artiklov preko spletne strani sportsdirect.com

Naročanje športnih artiklov preko spletne strani sportsdirect.com

bubanstix ::

Mene pa zanima, če je že kdo naročeval preko sportsdirect.com? Sem videl da imajo zelo ugodne cene, zanima me kvaliteta robe in pa kako je s carino, če naročiš iz Anglije?

hvala

ramiz?! ::

Zakaj pa nebi obiskal kakšne trgovine sportsdirect, ki jih je kar nekaj v Sloveniji? Drugače pa je v teh trgovinah roba drugorazredna ali pa so celo ponaredki... se pa vseeno splača kupovati, ker itak vsi gledajo samo na znamko in ne kvaliteto :)
Never regret anything, there's always a reason things happen.

St235 ::

Jaz mislim, da je počasi nujno, da se že v osnovne šole uvede predmet: Stvari, ki bi jih moral vedet, če hočem trošit kisik.

ZNOTRAJ EU (pa mislim, da to pišem že najmanj tisočič) NI CARINE NITI DVOJNEGA PLAČEVANJA DAVKA.

Midnas ::

Mi smo kar precej naročili. Na prvi pogled sploh izgleda super, je pa tako, da če zgrešiš pri številki ali pa je izdelek poškodovan, je menjava zaradi poštnine kar draga.

Pri številki je treba biti pazljiv, ker so nekatera oblačila precej velika. Kar nekaj stvari je bilo za eno številko preveliko. Mislim, da so se tako Angleži naredili suhe :) Povečali so številke in zdaj vsi nosijo S.

Nekatere stvari pa so bile malo zbledele. No, po večini pa je bil v redu nakup. Pač dobiš, kar plačaš.

Ne vem pa, če bi se strinjal s ponaredki. Ne verjamem, da bi Sportsdirect kar takole prodajal ponaredke. Tudi glede kvalitete, določen model recimo superg je enak, kot isti model v Intersportu. Seveda sta pa lahko različna modela na pogleda enaka, kvaliteta oz. material je pa različen.

errhec ::

ramiz?! je izjavil:

se pa vseeno splača kupovati, ker itak vsi gledajo samo na znamko in ne kvaliteto :)


Glede na moje izkušnje:

Ker sem malo bolj pri sebi imam posledično probleme z peto pri obutvi.
V slogu varčevanja so sedaj pete narejene iz praznih komor in se mi podajo pod težo že v kašnem tednu ali dveh.
Imel od Nike, Alpina, Planika .... Ne boš verjel, edine ki mi zdržijo so iz Sportsdirect (pohodni nizki). Gremo naprej.
Kekci ki rastejo kot fižol( bo že prerasel, toliko bo zdržalo), konkretno No fear, ko jo ponosi drugi je še vedno dobra.
Športne majice hlače(bombažne) skoraj isto. Ne obledijo po prvem pranju.... Sam imam tudi veliko športnih (bombažnih) hlač (znano kot trenirka).
Nike športni copati so prav tako preživeli. Skratka ravno nasprotne izkušnje imam, ali pa si imel srečo in dobil ....
dd

Bananovec ::

ramiz?! je izjavil:

Zakaj pa nebi obiskal kakšne trgovine sportsdirect, ki jih je kar nekaj v Sloveniji? Drugače pa je v teh trgovinah roba drugorazredna ali pa so celo ponaredki... se pa vseeno splača kupovati, ker itak vsi gledajo samo na znamko in ne kvaliteto :)

Preko mreže ti pošiljam virtualni focen. Naprošam nekoga od tvojih bližnjih, da ga spremeni v resničnega fizičnega.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

bajsibajsi ::

ramiz?! je izjavil:

Zakaj pa nebi obiskal kakšne trgovine sportsdirect, ki jih je kar nekaj v Sloveniji? Drugače pa je v teh trgovinah roba drugorazredna ali pa so celo ponaredki... se pa vseeno splača kupovati, ker itak vsi gledajo samo na znamko in ne kvaliteto :)


Ko sem dobro leto nazaj kupoval nove teniske za tek, so bile Nike excellerate v Sportdirectu BTC 120 evrov. Preko sportdirect.com sem jih dobil za dobrih 70.

kkk7 ::

So trgovine tudi v Slo, roba je ok in po ugodnih cenah. Niso ponaredki. Jaz vso športno robo kupujem preko neta, ker je Nemčiji in VB mnogo cenejša. Če si kaj kupuješ, še poglej sportsshoes. Brezplačna dostava nad 40.

PARTyZAN ::

kkk7 ::

Ampak ko bodo imeli tam znižanje, bo cena okrog 80 - je pač treba spremljati ponudbo - vem, ker sem tam že večkrat kupil. Pač moraš raziskati preden kupiš - morda res najdeš v Slo ceneje - ampak v povprečju preplačaš 20-50%.

[SpydeR] ::

Ima slučajno kdo v kratkem namen kaj naročati preko SD in bi bil pripravljen deliti poštnino?

koyotee ::

Lol, poštnina je 7€ do 5kg. Pol bo pa spet treba plačati da pošlješ drugemu. Sploh pa, cunj se ne kupuje s kr enim ki ga ne poznaš, ker je to bolj intimna zadeva.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Invictus ::

Če kupuješ tigraste tangice, potem definitivno intimnost prevlada ... ;)
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

koyotee ::

Razen če bi rad kupil samo par nogavic, ampak potem jih raje kupi pri nas. Drugače ne razumem, zakaj bi si kdo delil poštnino...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

[SpydeR] ::

Kupujem opremo (vponke), ne cunj. Ker ne gre za večje naročilo, sem pač vprašal. Sploh če je kdo iz bližine LJ ne vidim problema v dostavi naročenega.

LitralSM ::

ramiz?! je izjavil:

Zakaj pa nebi obiskal kakšne trgovine sportsdirect, ki jih je kar nekaj v Sloveniji? Drugače pa je v teh trgovinah roba drugorazredna ali pa so celo ponaredki... se pa vseeno splača kupovati, ker itak vsi gledajo samo na znamko in ne kvaliteto :)

Roba niti približno ni drugorazredna, pa tudi ponaredkov ni. Le gledati moraš, da izbereš artikle s primerno ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Intersport (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116272 (10654) bambam20
»

Nike superge

Oddelek: Loža
377535 (4825) bambam20
»

Isto motorno olje, kupljeno v različnih trgovinah je različne barve, je tudi kvalitet

Oddelek: Loža
409594 (6583) šernk
»

Kvalitetna/nekvalitetna oblačila (kratke majice, hlače)

Oddelek: Loža
82485 (2181) bosmla

Več podobnih tem