» »

Kako testirati rabljen telefon primeren za nakup?

Kako testirati rabljen telefon primeren za nakup?

erogir ::

Živijo,
Zadnje čase redno spremljam na bolhi oglase o Samsungu Galaxy S2. Ponudb je veliko in vsi trdijo, da je njihov telefon v popolnem stanju. Ampak kako zdaj preveriti ali je vse to res. Na spletu sem dobil aplikacije, ki testirajo celoten telefon (zaslon, zvok, vibracije, WIFI, GPS, senzorje....). Malo sem bral po forumih s kakšnim težavam se srečujejo uporabniki S2. Tukaj je nekaj nenavadnih težav tega telefona: resetira ali ugaša se brez pravega razloga, baterija se ob vklopu\izklopu rekordno hitro prazne (kar polovica baterije izgine ob ponovnem vklopu), slabšanje signala glede na dolžino časa prižganega telefona, telefon prejme klic ampak zvočni signal ne dela (na čase).

Sedaj se obračam na vas. Če od zgornjih naštetih napak veste kako to napako odkriti preden je prepozno in ga kupiš. Gledal sem že če ima vsak telefon kakšno knjižnico, kjer beleži te nelogične izklope ali podobne napake in kje bi se jo dalo pogledati. Če poznate kakšno tehniko ali aplikacijo, ki zazna vse te težje napake telefona, vam bom zelo hvaležen.

Lep pozdrav


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung S2 se ne da ugasniti

Oddelek: Mobilne tehnologije
313417 (2638) Dimnik
»

GPS ne zazna položaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6014173 (10840) miha1135899
»

LG Optimus 4X HD (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
43191483 (41419) dr.Akula
»

Samsung Galaxy S II (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1770333588 (150607) medenko
»

paketni prenos omogocen le za MMS

Oddelek: Mobilne tehnologije
148336 (7989) bajsibajsi

Več podobnih tem