» »

hudi problemi z inno radeon 9000 pro

hudi problemi z inno radeon 9000 pro

jeso ::

Danes sem kupil povsem novga inno radeona pri mlacomu in ga vstavil v svojo kišto. Inštaliram driverje in vse dela! Zaženem gta3, po minuti igre se začnejo se pojavljat kr'eni trikotniki čez cel ekran dokler ne vidiš nič več. Slika ostane motna in GRDA tudi potem ko grem ven iz igre. To se dogaja pri vseh 3D igrah. Ko resetiram je slika spet OK.

Drgač pa mam not še P4 2,4, 512mb DRR ram-a, integrirana intel 845g grafična (izklopljena), nič na pci, matična pa je Dellov izdelek osnovan na 82845g chipsetu. Prej problemov nisem imel, inštaliran pa je DX9, XP-ji z SP1 in vsemi hotfixi. Je možno, da bi bilo treba upgradat BIOS?

Če rabte pošljem še sliko te bede.

LP

jeso ::

Še sliki: 1. GTA3 2. Internet Explorer

slika1
slika2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

ali3n ::

Jao!!! Pomojem je najbolj da neseš kartico nazaj - ker tole je pa pod kritiko... glede na to, da je kupljena v Mlacomu, znaš imet še zabavo ob reklamaciji. Morda je najbolje, da odneseš celo kišto tja.
Ne vem kako je z Inno Radeoni, sam Inno GF2 MX je največji pofl kar jih je - ga imam sam... moj dela take temne proge po monitorju (vidne na enotni podlagi).

V prihodnje: ne kupuj Inno, Manli,....
Kupi priznane proizvajalce - za 5k sit dražja kartica, pa vsaj dela....

- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

TylerDurden ::

A si sebi ali svojemu fotoaparatu kej trave dal pohat prej.

What?! It's a possibility.
Let\'s make some soap ...

DrSergioDJ ::

Jst sm si kupu Inno GF2 MX se v Beogradu, cim je vn prsu, smo prsparal ene 5k sit, pa mi je delu cist BP...pol sm ga pa prodal, pa kupu od Herculesa isto grafo, k sm jo mislu navijat..pa je nikol nism :D
...

jeso ::

Ma ja, sem šele doma ugotovil kaj mi je prodal- jest sem mu rekel ati radeon 9000pro in s tem mislil built by ati, on mi je pa dal innota, k ga drugače ne bi nikol vzel. Pa še na škatli nikjer ne piše. Ga grem dans kar vrnit, če ga ne vzame pa...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično

Oddelek: Kaj kupiti
281339 (1065) MrX
»

Škart Inno GF 4 Ti 4200?

Oddelek: Strojna oprema
432451 (1395) LeQuack
»

Stare AGP grafične - kaj priporočate

Oddelek: Kaj kupiti
231587 (1215) Maxtor
»

DILEMA za 550.000sit

Oddelek: Kaj kupiti
311736 (1064) Heisenberg
»

3 grafike za 28k sit: GF3Ti200, GF4MX440, ATI Radeon 9000 - Kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
282005 (1238) Zheegec

Več podobnih tem