» »

Netscape7/Mozilla problem

Netscape7/Mozilla problem

gapa ::

Pravzaprav to ni problem saj vse dela cisto lepo. Je pa mislim da ena lepotna napaka v statusni vrstici. Ce pridem na stran mi v statusni vrstici napise "Document: Done (0.661 secs)". Ce pa to isto stran osvezim z F5 mi v statusni vrstici napise in tudi ostane "Transferring data from www.slo-tech.com...". Hec je to da to ne pocne povsod. Recimo na www.php-si.com dela normalno. Se pravi ce osvezim stran mi tudi potem napise "Document: Done (0.661 secs)", na slo-techovi pa ne. Saj nic ne moti in tudi vse nalozi (vsaj kolikor vem) samo zanima me v cem je hec. Da pa bo se malo bolj hecno sem probal tudi narediti stran in ugotoviti v cem je problem. Tudi ce imam na strani vstavljeno samo sliko imam se vedno isti problem.
Se to sem ugotovil. Ce stran zazenem preko localhost/...(preko apacheja) imam ta problem ce pa ne(odprem fajl z browserjem) pa tega problema nimam.

A ima tudi kdo drug take probleme in ce mogoce veste zakaj.
  • spremenil: gapa ()

JLP ::

Men se zdi da maš ti eno staro Mozillo inštalirano. U novejših je blo to popravlen. Tko da probi najprej na kak 1.3b upgrejdat pa tm prevert če je OK.
Live long and prosper!

poga ::

hm ima gapa glede prvega dela kar prav. tudi pri meni ostane Transfering data from (trenutno) www.google.com...

Jaz imam pa se eno vprasanje, ce kdo ve... Kako nastaviti View->Text Zoom na (recimo) 150% kot default? Se pravi da vsakic ko se netscape nalozi da bo sel na 150%, ne pa da vsakic skoci na 100%...

pagat34 ::

ali je recept za ta default 100% ali 150% problem ?
_________________________________________
Zaradi stranskih učinkov se izogibaj M$ izdelkov!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kiberpipa vabi

Oddelek: Novice / Kiberpipa
63340 (2827) techfreak :)
»

thunderbird ne sprejema mailov z priponko...

Oddelek: Programska oprema
6942 (942) icko
»

Mozilla FireFox zmrzne v Slo-Tech temi?!

Oddelek: Programska oprema
91586 (1472) Vesoljc
»

kaj je zdaj to?

Oddelek: Pomoč in nasveti
341516 (1173) Pinocio
»

IE ne deluje

Oddelek: Omrežja in internet
10984 (875) speed machine

Več podobnih tem