» »

konfiguriranje windropa 1.6.13

konfiguriranje windropa 1.6.13

TICKO ::

Dolgo ze imamo svoj kanal na ircu in ker je nastal problem ker so bili velikokrat gor jemalci kanalov sem se odlocil postaviti bota saj imam adsl in ze cakam na staticni ip!!
Torej spravil sem se narediti bota ki bi skrbel za kanal in varnost in takoj na zacetku sem se moral ustaviti ker nism vedel kako naprej!:( Prebral sem si tista ang navodila in ker so zelo slabo spisana nisem prav veliko razumel, zato ce kdo ve kako se to naredi naj mi prosim na kratko razlozi!!!8-O
Hvala za odgovore!!!!!!!!0:)

fRiK0 ::

Kaj natančno ti ne gre?
Hvala

LP Tadej

Hypno ::

Ce tut na www.egghelp.org ne bos zastopu kako skompajlat bota ti predlagam, da se najprej poglobis v osnove unix sistemov, potem bi bo mogoce kaka stvar boljs jasna, ker navodila so napisana povsem jasno ...
Great are mysteries of the mind ...

fRiK0 ::

hypno windrop ne eggdrop torej windows ne unix :D Drugač je pa pomoje kolegu uspel k se nč več ne javlja :))
Hvala

LP Tadej

TICKO ::

evo se vam ze javljam mel sm zelo nabit tedn treba se tud ma ucit!!!:D

No tam sm pogledu in probu vse sm naredu pa se mi tam pri eggdrop.conf ker mi je frend reku da to zazenem pol pa neki vpisem ime bota pa na kerih kanalih bo in ne vem kk ker mam win xp in mam problem ker ni dosa ce pa zazenem pod zagonsko disketo pa tud ne dela!!! ne vem!!!
A mi lahk kdo svetuje kk naj zacnem pa use to!:8)

TICKO ::

Neki se a ma kdo bota da je skonfiguriran pa da mi ga lahk posle na ircu al pa na mail zato ker............ne znam!!!!!!:8)

fRiK0 ::

Čaki čaki kaj ustvarjaš? Lej conf popraviš pol pa greš na Start -> Run -> command pol greš v dir kjer maš windropa pa napišeš eggdrop ime_configa.conf in to je to...
Hvala

LP Tadej

Hypno ::

Pa ne pozab ob prvem zagonu -m switcha :D
Great are mysteries of the mind ...

AngelOfDeath ::

navodila so prav lepo napisana sam sem ga sestavil v 2urah (z vsemi skriptami ki jih rabim in še kakšnim več :) )

je pa res da mi je slopreda malo priskočil na pomoč če kaj nisem 100% razumel :)

TICKO ::

js bom najprej pocaku na staticni ip pol bom se pa spravu 1x naredit!!!:)) neki se jim je tam zalomlo sicer bi ga ze mogu met!!!;((

fRiK0 ::

Lahka ga paže zdej pripraviš da ga pol sam še zalaufaš...:D
Hvala

LP Tadej

TICKO ::

dober dan!!!
Po dolgem casu se javljam in me nekaj zanima!
Lahko vam povem novico da sem uspesno skonfiguriral bota vendar me nekaj zabava!!
Nekaj ne vem tocno in sicer naprimer ko imam nekoga v botu da dobi aop vse lepo in prav vendar ko hoce dat on komu op mu ga bot takoj vzame in pa tistemu ki mu ga je hotel dati!!!
To se baje imenuje nekaksen super bitch al neki takega pac!!!
Kako naj zdj to izklopim!!!
:))
www.tickobox.com
www.scooter-on.net

Hypno ::

2 varianti:

- vklopljen navaden +bitch mode (.chanset #kanal +bitch) --> op status imajo samo botu znani userji, ki imajo global op ali op flag za tisti kanal

RESITEV:
-----------
- izklopi bitch mode
- dodaj userja z op flagom

- nalozen superbitch.tcl kot samostojna skripta ali del netbots skript --> odvisno od nastavitev, ponavadi deopa oba in nastavi se deop/kick flag v user record-u.

RESITEV:
-----------
- izklopi superbitch.tcl v netset.tcl (najdes ga v netbots direktoriju)
Great are mysteries of the mind ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eggdrop

Oddelek: Programska oprema
16842 (698) Tilen
»

Irc Bot(i)

Oddelek: Omrežja in internet
121350 (1196) CaqKa
»

postevitev Eggdropa

Oddelek: Omrežja in internet
181617 (1311) Tody
»

Irc Botnet ?

Oddelek: Omrežja in internet
51400 (1273) Matri[X]
»

kako narediti mIRC srver

Oddelek: Omrežja in internet
81089 (1008) Administrator

Več podobnih tem