» »

Bolha - uporabnik "telefonbolha"

Bolha - uporabnik "telefonbolha"

juntrex ::

Ali lahko zaupam temu uporabniku, ker ima veliko stveri, ki jih prodaja in sem pomislila na to, da ni vse tako kot bi moralo biti?

http://www.bolha.com/uporabnik/telefonb...

BullDozer ::

gsm aparat, tv, igralno konzolo, kolo, tablični računalnik, računalnik, prenosnik, scooter, štirikolesnik...


Telefon za štirikolesnik. Model je optimist.

Glede na to koliko artiklov ponuja se najbrž s tem ukvarja (kupuje in prodaja naprej) ali pač trolla. Najbolje, da ga kontaktiraš, če se da preko telefona, potem boš pa videla. Če je tip resen se lahko dogovorita za srečanje, potem pa sama preglej če je s telefonom vse v redu. Dobro je tudi na netu poiskati značilnosti ponaredkov.

Vso srečo pri nakupu!
"The madman is a dreamer awake"
- Sigmund Freud

Zgodovina sprememb…

mortal ::

Enostavno pogledaš kdaj se je uporabnik registriral na bolho, to je 3.3.2013 in je vse jasno. Skratka nateg !

Silvo ::

Tistemu,ki se ravno danes registrira pač ne moreš zaupati.
Silvo

juntrex ::

Res ja, uffff kolko časa imam. Danes sem 3 strani samih telefonov na bolhi naredila, + tega da imam še verjetno račun bolhatehnik, še tam 11 strani samih oglasov, telefon mi tut najbrž skos zvoni, kar naj bi bilo normalno ob tolikšni količini oglasov, nenazadje bi pa še na slotech pisala zaradi tega prodajalca?


Še neki sem našla: http://www.oglasi.si/oglasi_print.php?k...


Tuki piše, da je lastnica te telefonske: andreja gorjup

v telefonskem imeniku Slovenije pa je: http://www.itis.si/oseba/SOBER-DEJAN?65...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: juntrex ()

2loud4u ::

Veste, kaj mi je ta uporabnik odgovoril, ko sem ga vprašal od kod ima toliko telefonov in oglasov?

"če je kaj za povedat,lahko prideš mimo in razkažeš svojo pamet in vse ostalo... samo ne se delat pametnega izza varnega računalnika!
lep pozdrav!"

Še celo grozi rad, le pazite se ga! ;)
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

s1m0n ::

Ko sem pred mesecem iskal telefon sem naletel mislim, da prav tega junaka :) Imel je identične ali zelo podobne oglase, opisi so enaki a so mu kot zgleda tisti račun onemogočili in je ponovno gor :) Jaz bi se ga izogibal na 1km!

juntrex ::

s1m0n je izjavil:

Ko sem pred mesecem iskal telefon sem naletel mislim, da prav tega junaka :) Imel je identične ali zelo podobne oglase, opisi so enaki a so mu kot zgleda tisti račun onemogočili in je ponovno gor :) Jaz bi se ga izogibal na 1km!


Aja? Hvala za informacijo.

A na ogled telefona si pa šel?

CaqKa ::

glede na to da vsepovsod piše da proda ali zamenja za telefon, bi rekel da kupuje rabljene telefone in jih proba po malo višji ceni naprej prodajat.

M-XXXX ::

CaqKa je izjavil:

glede na to da vsepovsod piše da proda ali zamenja za telefon, bi rekel da kupuje rabljene telefone in jih proba po malo višji ceni naprej prodajat.

Tudi mene je ravno kar kontaktiral za s2 :) Meh če ga kupi zakaj pa ne :D

2loud4u ::

Meni je odgovoril, da ima toliko oglasov, da mora vsak teden nov račun naredit, ker mu baje brišejo.. V glavnem, nekaj je rekel, da so vsi telefoni slovenski in z vsemi listi in tako dalje... Seveda sva se skregala in nekaj mi je grozil.. Prav neprijazen je bil, tako da jaz še vedno sumim, da je kakšen prevarant...

M-XXXX je izjavil:

CaqKa je izjavil:

glede na to da vsepovsod piše da proda ali zamenja za telefon, bi rekel da kupuje rabljene telefone in jih proba po malo višji ceni naprej prodajat.

Tudi mene je ravno kar kontaktiral za s2 :) Meh če ga kupi zakaj pa ne :D



Samo raje pojdi osebno do njega, da se ne zgodi nazadnje še, da ne dobiš denarja ali kaj podobnega...
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 2loud4u ()

M-XXXX ::

Pri prodaji te pa res tezko nategnejo... ti dobis denar (ali v zivo ali pa placa preko poste) in je to to...

Halfdead987 ::

Mene je za HTC 8S kontaktiral..Prijazen ravno ni... Nategnit te pa ne more če uživo kupiš.

PacificBlue ::

Fajn, sem ravno iskal nekoga, ki bi od mene kupil galaxy-a s z malo razbitim steklom..vse drugo dela.

vklemen ::

juntrex je izjavil:

Ali lahko zaupam temu uporabniku, ker ima veliko stveri, ki jih prodaja in sem pomislila na to, da ni vse tako kot bi moralo biti?

http://www.bolha.com/uporabnik/telefonb...


Ta oseba redno menjava uporabniške račune na Bolhi (telefonska je bolj ali manj vedno ista in stil pisanja).

Moj nasvet - izogibaj se uporabnikov, ki so na novo registrirani in že imajo cel kup oglasov (danes je Franček, jutri bo Pepi...).

Lp

;-) ::

PacificBlue je izjavil:

Fajn, sem ravno iskal nekoga, ki bi od mene kupil galaxy-a s z malo razbitim steklom..vse drugo dela.


Dobil boš mogoče 40€, celega dobim ponavadi tam za 70-80€.

2loud4u je izjavil:

Veste, kaj mi je ta uporabnik odgovoril, ko sem ga vprašal od kod ima toliko telefonov in oglasov?

"če je kaj za povedat,lahko prideš mimo in razkažeš svojo pamet in vse ostalo... samo ne se delat pametnega izza varnega računalnika!
lep pozdrav!"

Še celo grozi rad, le pazite se ga! ;)

Butasto vprašanje seveda zahteva butast odgovor. Kaj pa tebe briga od kod ima telefone.

bluefish ::

;-) je izjavil:

Kaj pa tebe briga od kod ima telefone.
Pa še kako te. Sploh v vlogi kupca.
Razen seveda, če bi rad čez čas na vrata dobil policijo, ker je nekdo prijavil ukraden telefon.

;-) ::

Nič te narabi zanimat tako kot je njega, na splošno za vse telefone. Zato pa so kupoprodajne pogodbe, če mi je prodajalec sumljiv vedno napišema kak pildek z obojimi podatki iz osebne in napišema da zagotavlja da tel. ni ukraden. Kje jih dobi ni moja stvar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

bluefish ::

Ti ne koristi.
Policija zapleni mobitel, denarja ti seveda ne vrnejo. Lahko greš nato v tožbo.

Če se komu zdijo te nevšečnosti zanemarljive, potem naj seveda kupuje sumljivo poceni naprave, po možnosti brez papirjev.

;-) ::

žal ni tako kot govoriš. Vem iz dveh primerov.

En je naprimer ta ko so nam ukradli motorko. Storilca so dobili, pravtako je povedal komu jo je prodal, motorko ima še vedno tisti tip ki jo je "naročil" ukrasti.

bluefish ::

Lahko uporabiš Google in boš našel ene par primerov, ki so se razpletli ravno na opisan način. V enem primeru kupec celo ni imel podatkov o prodajalcu in je nazadnje sam fasal kazen.

;-) ::

to je logično ja, jaz sem kupil ukradenega in ga prodal naprej, papirje je imel zgleda ponarete, kaj dosti se nisem poglabljal. Na policiji sem dal tisto pogodbo z podatki in od takrat me niso več kontaktirali, tisti ko je od mene kupil telefon še ga vedno ima.

Nevem ali se je zadeva ustavila ali se je kako drugače rešila nimam pojma.

turk1990 ::

Tudi meni se zdi neumno, da se utikate od kje nekomu telefoni, sploh pa če je ukraden, ti verjetno prodajalec ne bo napisal... In tudi to, da je menjal uporabnisko ime sploh nima veze, ker če oglašuješ več kot en oglas, ti bodo kmalu pisali z urednistva bolhe in zahtevali da odpreš spletno trgovino(plačaš 40 e). V nasprotnem primeru, pa ti pobrisejo račun.

draciel ::

turk1990 je izjavil:

Tudi meni se zdi neumno, da se utikate od kje nekomu telefoni, sploh pa če je ukraden, ti verjetno prodajalec ne bo napisal... In tudi to, da je menjal uporabnisko ime sploh nima veze, ker če oglašuješ več kot en oglas, ti bodo kmalu pisali z urednistva bolhe in zahtevali da odpreš spletno trgovino(plačaš 40 e). V nasprotnem primeru, pa ti pobrisejo račun.


Res je. ampak da ne bo pomote. Plačaš 40€ na mesec in s tem da rabiš firmo plus to da je to račun do 30 izdelkov. Če hočeš več , moraš plačati še več na mesec. ;((

turk1990 ::

draciel je izjavil:

turk1990 je izjavil:

Tudi meni se zdi neumno, da se utikate od kje nekomu telefoni, sploh pa če je ukraden, ti verjetno prodajalec ne bo napisal... In tudi to, da je menjal uporabnisko ime sploh nima veze, ker če oglašuješ več kot en oglas, ti bodo kmalu pisali z urednistva bolhe in zahtevali da odpreš spletno trgovino(plačaš 40 e). V nasprotnem primeru, pa ti pobrisejo račun.


Res je. ampak da ne bo pomote. Plačaš 40EUR na mesec in s tem da rabiš firmo plus to da je to račun do 30 izdelkov. Če hočeš več , moraš plačati še več na mesec. ;((


Ja sej, bolha je itak postala katastrofa, ampak žal v sloveniji ni primerne konkurence. Obstaja še diler.si, ki je poznan le malo komu. In mešetar, ki so ga eno leto opevali po forumu in pisali o ne vem kakšnem projektu, ki se bo reklamiral in nevem kaj. Ki ga ne pozna res nihče...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: turk1990 ()

Bananovec ::

bluefish je izjavil:

Lahko uporabiš Google in boš našel ene par primerov, ki so se razpletli ravno na opisan način. V enem primeru kupec celo ni imel podatkov o prodajalcu in je nazadnje sam fasal kazen.

Pusti, saj on ve iz prve roke. Namreč prodaja zelo podobno, kot tip v OP. (Dobi za drobiž, proda za veliko, kdo je prvi lastnik ne smeš vedeti, zavajujoči oglasi ... )
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Popravilo telefona - serviser ne dviguje in ima v lasti telefon

Oddelek: Loža
303410 (1835) juve91
»

Nakup novega telefona od fizične osebe in pravne posledice

Oddelek: Mobilne tehnologije
263666 (3045) Pesimist
»

Ukraden telefon

Oddelek: Loža
254674 (3794) Volta
»

Na kaj "paziti" pri nakupu telefona preko Bolhe?

Oddelek: Loža
4913623 (11784) poweroff
»

Podaja telefona na Bolhi, kasneje prijavijo da je ukraden

Oddelek: Pomoč in nasveti
164544 (3631) Rok Woot

Več podobnih tem