» »

Opera.

Opera.

Twixz ::

Rabim pomoč za opero. In sicer... V kromu mi shrani ukaze oz. naslove ko hočem napisat nekaj. Naprimer, dvakrat klikneš z levo tipko na "bar" v katerga hočeš napisat neki in ti v chromu vrže vn tabelo pod ta "bar" in v tej tabeli je vse kar sem že napisal. Kako to uštimaš v operi da se ti odpre tabela? Hvala.

Ganon ::

Saj to je že privzeto nastavljeno.

Twixz ::

Ne ni. Na operi ni.

echo ::

Puščica dol?

Janac ::

Bom kr tle pisu.

Kaj se dogaja z Opero zadnje leto, mogoče dva?

Npr. ko mi računalnik miruje cel dan, opera postane neodzivna, odpira strani sto let... Pred tem dela b.p, torej po dolgem času mirovanja Opera ne deluje več, pomaga le ponovni zagon. Zadnja verzija Opere. Ma kdo enak problem?

pegasus ::

Ne. Uptime opere pri meni merim v mesecih.

Janac ::

Se da kje naštelat vsak zavihek posebaj kok je glasn? Ma Opera volume mixer za zavihke?

Eureka ::

Ja jst imam par verzij starejšo verzijo opere in dela enako, po nekaj časa postane neodzivna, kar opazim pri videoposnetkih in ko ponovno odprem dela normalno. Na stari verziji sem pa zato, ker vse novejše štekajo od prve sekunde ko pride do predvajanja videa oz se zadeva sesuva ...

win8 ultimate 64bit

Pinzl ::

Shift+f12-->zavihek toolbars kljukico pri start bar :)

pomojem je to to.

pino ::

Opera na žalost umira, vsaj men se tko zdi.
Ni popravkov več mesecev......
Po moje so se bolj vrgli na mobile sisteme z opero.
LP Pino

Barbarian ::

pino je izjavil:

Opera na žalost umira, vsaj men se tko zdi.
Ni popravkov več mesecev......
Po moje so se bolj vrgli na mobile sisteme z opero.



Popravkov ni ker svoj pogon menjajo na webkit. Najprej so uredili opremo mobile, zdaj bodo verjetno opero mini, na koncu pa še pc verzijo.

Da popravki hodijo ven na precej dolgih intervalih pa je standard pri operi.
http://www.opera.com/docs/history/


Da so najprej uredili mobilne verzije opere pa je seveda povsem logično saj na področju mobilnih naprav obvladujejo precej velik del trga medtem ko na PC temu pač ni takoj saj imajo približno 2% trga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barbarian ()

Oldi ::

Počasi se privajam na novo Opero na svojem SG S3 in pizdim, ko iščem najosnovnejše funkcije :(:). Na več spletnih straneh in forumih je pogled povsem drugačen, po defoltu se prikazujejo v načinu za mobilne naprave. Premalo vem o tej tematiki, da bi lahko kaj komentiral, na vse se bo treba privaditi.
Še vedno me moti, da je ne morem ugasniti, razen da jo ubijem. Je morda predvideno, da je vedno v RAMu ali česa ne najdem?

pino ::

Danes je izšla Opera Next 15.
No če bo ostala taka je na žalost Opera odpela pri meni.
LP Pino

RejZoR ::

Oldi je izjavil:

Počasi se privajam na novo Opero na svojem SG S3 in pizdim, ko iščem najosnovnejše funkcije :(:). Na več spletnih straneh in forumih je pogled povsem drugačen, po defoltu se prikazujejo v načinu za mobilne naprave. Premalo vem o tej tematiki, da bi lahko kaj komentiral, na vse se bo treba privaditi.
Še vedno me moti, da je ne morem ugasniti, razen da jo ubijem. Je morda predvideno, da je vedno v RAMu ali česa ne najdem?


V nastavitvah izbiraš med "Desktop" in "Mobile" agentom.

Za dejansko zaprtje Opere pa samo drži gumb "Back" in se bo pojavil knof EXIT desno spodaj. Debilna fora za katero ne vem kateri skandinavski bebec je bil zadolžen ampak tko je.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mk818764 ::

Kaj za backup nastavitev in mailov je treba skopirat samo mapo "mail" pa je to to? KLIK?
Za uvoz pa prekopiraš nazaj mapo?

Ganon ::

pino je izjavil:

Danes je izšla Opera Next 15.
No če bo ostala taka je na žalost Opera odpela pri meni.


Ne bo.

pino ::

Ganon je izjavil:

pino je izjavil:

Danes je izšla Opera Next 15.
No če bo ostala taka je na žalost Opera odpela pri meni.


Ne bo.


Slabo kaže. Velik še fali, da bo vsaj malo podobna stari.
LP Pino

Ganon ::

pino je izjavil:

Ganon je izjavil:

pino je izjavil:

Danes je izšla Opera Next 15.
No če bo ostala taka je na žalost Opera odpela pri meni.


Ne bo.


Slabo kaže. Velik še fali, da bo vsaj malo podobna stari.


15 je začetek nove Opere. Trenutno delajo na precej stvareh, izidi novih verzij z novimi funkcijami bodo sledili zelo hitro, tako kot pri Chrome-u, recimo. Na voljo bodo trije streami:

Opera (stable)
Opera Next
Opera Developer

Če želiš vse najnovejše funkcije, seveda namestiš Developer. Prvi build bo kmalu na voljo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

PrihajaNodi ::

Mi lahko nekdo pove kako lahko prenesem vse nastavitve iz opere na drug pc? Sem že kopiral vse fajle is stare opere na novo verzijo na drugem pc in zgodilo se ni nič.

L.p.

Nodi

cen1 ::

Chrome in FF imata opcijo za export vseh nastavitev. Opere še nikoli nisem uporabljal ampak sem skor prepričan da bi morala imet podobno. Mal poglej po menujih oz. v nastavitvah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cen1 ()

PrihajaNodi ::

ne, nima. Žal, so ukinili bookmarke.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Opero bi kupili Kitajci

Oddelek: Novice / Brskalniki
4111106 (8717) tabonir
»

Naslednja je Opera Next, in to s Chromiumom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5012131 (8881) Spajky
»

Izšla Opera 12 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12619164 (14252) Ganon
»

Izšla Opera 11.50 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12425310 (19185) primar
»

Izšla Opera 10.50 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
21138081 (31671) urban99

Več podobnih tem