» »

Galaxy S IV bo predstavljen 14. marca

1
2
3 4

Halfdead987 ::

M-XXXX je izjavil:

Halfdead987 je izjavil:

Adreno 320 je grafična,Exynos pa SoC...

Oprosti ponesreči pritisnil predlagaj izbris!

Da SOC ki bo vseboval PowerVR SGX 544MP3.

Zakaj pa ne bi ostali na Mali ali pa šli na Adreno?
Btw a ni bilo govora o mali T628?

M-XXXX ::

Jinto je izjavil:

Adreno 320 naj bi imel 19.2 flops, Exynos 5 Octa pa 51.1 kar je zdravih 260% pohitritve.


Kje si dobil te podatke?

Recimo tu so precej drugačni:
http://techreport.com/news/24417/nvidia...

(zadnja slika)


http://www.anandtech.com/show/6654/sams...

Zakaj pa ne bi ostali na Mali ali pa šli na Adreno?
Btw a ni bilo govora o mali T628?

Kot kaže (link zgoraj) naj bi šli na Power SGX. Nisem vedel do pred pol ure (pred tistim mojim postom).

Halfdead987 ::

IMO je boljša izbira Tegra ali Adreno.

M-XXXX ::

Halfdead987 je izjavil:

IMO je boljša izbira Tegra ali Adreno.

Samsung se izogiba Tegre kot hudič križa, Adreno pa nimam pojma. Dejansko je možnost, da bo notri, kot sem že rekel: spekulacije in nič več.

matejdro ::

PrimozR je izjavil:

matejdro je izjavil:

Proces zamenjave recovery img-ja za CWM na Nexus 4 zgleda takole: odpreš CMD, CD-jaš do SDK folderja, priklopiš telefon v bootloaderju, napišeš fastboot oem unlock ter fastboot flash recovery recovery-image-file.img in fastboot reboot recovery, to je to. Samo še naložiš ROM in flešaš tako, kot vedno :)


Proces zamenjave recoveryja za Samsunge pa podobno, še celo lažje je (ne rabiš nič tipkat, samo klikaš). Daš telefon v download mode, odpreš Odina, izbereš PDA, poiščeš image na disku in klikneš Start.

Ker so narejena orodja. Ma kakorkoli obrneš, na Nexusu je lažje, ker je zadeva uradna in dovoljena :D


Tudi za nexusa rabiš že narejena orodja (fastboot in pa recovery image, na samsungu pa pač odin in recovery image), je pa tudi na samsungu zadeva dovoljena in uradna (download mode je uraden, za odina ne vem). Se pa strinjam, da se potem poveča tisti flash counter in izgubiš garancijo, če ne znaš resetirati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matejdro ()

francek1 ::

RejZoR je izjavil:

Jaffa je izjavil:

Jaz upam, da aparat vsaj fizično ne bo večji od S3, ker ne vem, kako naj potem to v žep dam. Se pa ravno odločam, da menjam S1, tako da upam na najboljše.


Men je bil že S3 prevelik zato sem ostal na S2. Ne razumem kam rinejo v višave ko pa imajo za te segmente druge modele (Note ter tablice). Osebno sem mnenja, da je velikost kot jo ima SG2 ravno sweetspot. Ekran lepo dosegljiv čez celo površino z eno roko, slika ekrana je super, vidni kot takisto in gre lepo v žep.

Hja, okusi in potrebe so različne...Meni recimo S3 predstavlja ideal, lahko bi bil celo kake tri mm širši. Drugače pa so za nošnjo takih telefonov idealne cargo hlače, kjer tudi za Nota ni težev s prostorom.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Nummy ::

M-XXXX je izjavil:

Če je telefon defekten in ne more zdržat več kot 1 dan definitivno ni kriv uporabnik.

Izklopi wifi, daj ga na varčevanje baterije, izklopi mobilno omrežje ter ga postavi v predal.

Zdržal bo več kot en teden. Da kriv je uporabnik, telefon že zdrži!

V praksi je v maksimalno kriv sam OS na telefonu oz. nesposobnost samsungovih programerjev. Namreč če imaš OS manj kot 4.1.1 ti baterija težko zdrži več kot 2 dni razen če greš heckat v sam sistem (sam po tem po vsej verjetnosti tudi skenslaš garancijo). Šele v 4.1.1 so popravili porabo baterije v stand-by na neko normalno raven.

M-XXXX je izjavil:

In zdaj povej EN dober razlog zakaj bi moral telefon zdržat več kot 1!!! dan, kaj šele 2 dni?
Ponoči polneš in je to to..

Nove baterije so pa po ene 7€ komad, če si lahko telefon za 500€ kupiš boš pa še za baterijo al pa 10 dal če te tako moti!

Super ti kar kupuj te kizajske baterije za 7€, ko ti potem cela naprava eksplodira. Prav tako je problem tudi poraba baterije ob uporabi, saj telefon ne zdrži več kot par ur gonjenja na polno. Pa še to, če misliš vsako leto kupovati novo baterijo še malo razmisli o ekološki plati. Misliš da so baterije čisto nestrupene za okolje? Moramo delati čedalje več odpadkov zato ker so proizvajalci nesposobni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nummy ()

FlyingBee ::

kakorkoli obračate, baterije so šibak člen, tako kot HDD v računalnikih

PrimozR ::

M-XXXX je izjavil:

Halfdead987 je izjavil:

IMO je boljša izbira Tegra ali Adreno.

Samsung se izogiba Tegre kot hudič križa, Adreno pa nimam pojma. Dejansko je možnost, da bo notri, kot sem že rekel: spekulacije in nič več.

Valda če imajo cel biznis narejen okrog lastnih soc-jev... Da bo little.BIG lahko uporabljal vseh 8 jeder pa dvomim, vsaj v telefonu. Itak bi za telefon prej pričakoval 2x2 combo, to je vrh glave, če lahko Nexus 10 preživi z dual A15...

francek1 ::

PrimozR je izjavil:

M-XXXX je izjavil:

Halfdead987 je izjavil:

IMO je boljša izbira Tegra ali Adreno.

Samsung se izogiba Tegre kot hudič križa, Adreno pa nimam pojma. Dejansko je možnost, da bo notri, kot sem že rekel: spekulacije in nič več.

Valda če imajo cel biznis narejen okrog lastnih soc-jev... Da bo little.BIG lahko uporabljal vseh 8 jeder pa dvomim, vsaj v telefonu. Itak bi za telefon prej pričakoval 2x2 combo, to je vrh glave, če lahko Nexus 10 preživi z dual A15...

Če bi vsi tako razmišljali, bi še vedno Spectrume furali....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

kpkp ::

PrimozR je izjavil:

M-XXXX je izjavil:

Halfdead987 je izjavil:

IMO je boljša izbira Tegra ali Adreno.

Samsung se izogiba Tegre kot hudič križa, Adreno pa nimam pojma. Dejansko je možnost, da bo notri, kot sem že rekel: spekulacije in nič več.

Valda če imajo cel biznis narejen okrog lastnih soc-jev... Da bo little.BIG lahko uporabljal vseh 8 jeder pa dvomim, vsaj v telefonu. Itak bi za telefon prej pričakoval 2x2 combo, to je vrh glave, če lahko Nexus 10 preživi z dual A15...

ARM model omogoča uporabo vseh 8 jeder oz. katero koli kombinacijo rezpoložljivih jeder, vendar ta samsungov SoC naj bi (vsaj nazačetku) le preklapljal iz 4xA7 na 4xA15, kar pa ne pomeni da bodo vsa jedra vključena, če ni potrebe po tem...

Je pa res da 4 15A jedra porabijo bistveno preveč, da bi telefonska baterija zdržala daljše polne obremenitve SoCa. Že SoC v Nexusu 10 pod polno obremenitvijo porabi do 8W, vendar ga samsung potem upočasnjuje tako da pride do porabe 4W.

@Halfdead987, mi daš en link kjer si lahko preberem pod kašnimi pogoji Qualcomm licencira Adreno? In še en link, ki mi razloži kaj je narobe s PowerVR?

FlyingBee ::

temu se reče razvoj in nič nepričakovanega se ni zgodilo, saj smo vsi pričakovali, da se bo tekma iz namiznih preselila v prenosne naprave, samo počakati smo morali dovolj majhne tranzistorčke

pri grafiki se lepo vidi kako se zdaj najzmogljivejše mobilne (v superfonih in tablicah) grafične ponašajo z kvaliteto grafike s PC-jev izpred 13-ih let, ko so vladali prvi geforci in radeoni

Zgodovina sprememb…

M-XXXX ::

V praksi je v maksimalno kriv sam OS na telefonu oz. nesposobnost samsungovih programerjev. Namreč če imaš OS manj kot 4.1.1 ti baterija težko zdrži več kot 2 dni razen če greš heckat v sam sistem (sam po tem po vsej verjetnosti tudi skenslaš garancijo). Šele v 4.1.1 so popravili porabo baterije v stand-by na neko normalno raven.

Prosim ne bluzi. Kolega ima trenutno paradni konj HTC-ja (ONE X) in mu pri naprednejši uporabi marsikateri dan NE zdrži do večera! Kolega je imel Iphone 4s in ga je prav tako polnil čisto vsak dan. Bom tako rekel: raje pokaži dober telefon, z določenimi zahtevami (zmogljiv hardware, ter zaslon recimo 4"+), ki zdrži več kot en dan konkretne uporabe (sinhronizacija ves čas, ves čas povezava na internet, po možnosti kakšen bluetooth, brskanje po netu, sama uporaba telefona, klici, smsi, maili, kakšna fotka?) Da ga vidim...

Super ti kar kupuj te kizajske baterije za 7EUR, ko ti potem cela naprava eksplodira.

Ravno tako velika verjetnost, kot pri originalni. Da ne bo pomote saj lahko vložiš recimo 5minut časa in vidiš katera se obnese ENAKO ali BOLJE kot ORIGINAL in stane recimo 7EUR. No mogoče 9 :)
Prav tako je problem tudi poraba baterije ob uporabi, saj telefon ne zdrži več kot par ur gonjenja na polno.

Tako je pri vseh sodobnih telefonih.

Pa še to, če misliš vsako leto kupovati novo baterijo še malo razmisli o ekološki plati. Misliš da so baterije čisto nestrupene za okolje? Moramo delati čedalje več odpadkov zato ker so proizvajalci nesposobni?

Kot prvo mi je popolnoma vseeno, vpliv parih baterij na okolje (od oka bi rekel da več kot 95% uporabnikov zdržijo baterije en dan) je zanemarljiv. Kot da bi šel z žlico praznit vodo iz bazena namesto da bi odprl odtok... On kot drugo: tako je pri vseh napravah. Tukaj ni noben problem firme, programerjev (seveda prostor za izboljšave je), tukaj je problem tehnologije.

kakorkoli obračate, baterije so šibak člen, tako kot HDD v računalnikih

Se strinjam. Tehnološko najpočasneje napredujejo in so najbolj daleč za ostalim napredkom. Recimo procesorska moč se praktično podvoji vsako leto, baterije pa koliko? Podvojile zadnjih 10 let...

Valda če imajo cel biznis narejen okrog lastnih soc-jev... Da bo little.BIG lahko uporabljal vseh 8 jeder pa dvomim, vsaj v telefonu. Itak bi za telefon prej pričakoval 2x2 combo, to je vrh glave, če lahko Nexus 10 preživi z dual A15...

Update: Actually, ARM’s big.LITTLE architecture does allow you to use all 8 cores at once — so this really is an octo-core processors. It’s just that 4 of the cores will be much more powerful than the rest. thanks octobeast! - See more at: http://liliputing.com/2013/01/samsung-i...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

profii ::

Baterija je res bolj stvar uporabnika kot naprave, sam imam izkušnje z več telefoni, vedno je bil problem bolj v meni kot kje drugje. Galaxy s2 mi je zdržal tudi že 10 dni (sekundarni telefon), one x pa med 1 dan in 2. Je pa imel težavo z preveč aplikacijami oz. z kakšno napačno in je baterija zdržala komaj od jutra do večera, vendar po resetu na factory je ta težava izginila.

Seveda se pa nihče nebi branil 10Ah baterije v telefonu iste velikosti kot sedaj.

Lp

GGGGG ::

Bom tako rekel: raje pokaži dober telefon, z določenimi zahtevami (zmogljiv hardware, ter zaslon recimo 4"+), ki zdrži več kot en dan konkretne uporabe (sinhronizacija ves čas, ves čas povezava na internet, po možnosti kakšen bluetooth, brskanje po netu, sama uporaba telefona, klici, smsi, maili, kakšna fotka?) Da ga vidim...


Note 2 recimo. 2 dni ni problem. Ostalo je pa bolj žalost.

M-XXXX ::

Note 2 recimo. 2 dni ni problem. Ostalo je pa bolj žalost.

Imam Note 1, kolega ima Note 2. Lahko oba oporabljaš 2 dni, prav tako oba izprazneš v pol dneva. Tako kot sem že prej rekel vse je v uporabniku... Vendar pri konkretni uporabi ga boš polnil vsak dan...

next?

kpkp ::

M-XXXX je izjavil:

Note 2 recimo. 2 dni ni problem. Ostalo je pa bolj žalost.

Imam Note 1, kolega ima Note 2. Lahko oba oporabljaš 2 dni, prav tako oba izprazneš v pol dneva. Tako kot sem že prej rekel vse je v uporabniku... Vendar pri konkretni uporabi ga boš polnil vsak dan...
next?

Motorola RAZR MAXX :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kpkp ()

M-XXXX ::

Motorola RAZR MAXX

Tale, bi dejansko lahko bil eden izmed njih, res je :) Izjema, ki potrjuje pravilo!

Bistri007 ::

Če smartphone uporabljaš kot telefon, ti bo baterija zdržala kot pri telefonu. Če ga uporabljaš kot laptop, pa kot pri laptopu.

Meni npr ekran porabi 60% na mojem S3.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

FlyingBee ::

Bistri007 je izjavil:

Če smartphone uporabljaš kot telefon, ti bo baterija zdržala kot pri telefonu. Če ga uporabljaš kot laptop, pa kot pri laptopu.

Meni npr ekran porabi 60% na mojem S3.


točno tako, pa imaš AMOLED ... če brskaš po netu ti bo ekran še več porabil

GGGGG ::

Imam Note 1, kolega ima Note 2. Lahko oba oporabljaš 2 dni, prav tako oba izprazneš v pol dneva. Tako kot sem že prej rekel vse je v uporabniku... Vendar pri konkretni uporabi ga boš polnil vsak dan...


Jaz ga težko izpraznim v enem dnevu. Pri takšni uporabi (oz. še bolj heavy), kot si napisal brez težav zdrži 2 dni. Lahko seveda vržeš gor film, naviješ ekran na full brightness in v ozadju zalaufaš torrent, če se greš ekstreme. Ampak pri normalni uporabi vseh featurjev, ki jih ponuja ga ni treba polniti vsak dan.

Razlika v bateriji je pa precej očitna med note 1 in note 2. 2500mAh proti 3100mAh.

bdoxx ::

Motorola RAZR MAXX


tukaj je govora o high-end telefonih ne pa nekih razermaksov

moj note mi komaj zdrži 18ur ''normalne uporabe'' bt, wifi, mobilni internet, gps vedno on.
je pa res da je že tud fejst zjahan

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

M-XXXX ::

Jaz ga težko izpraznim v enem dnevu. Pri takšni uporabi (oz. še bolj heavy), kot si napisal brez težav zdrži 2 dni. Lahko seveda vržeš gor film, naviješ ekran na full brightness in v ozadju zalaufaš torrent, če se greš ekstreme. Ampak pri normalni uporabi vseh featurjev, ki jih ponuja ga ni treba polniti vsak dan.

Da se mogoče natančnejše izrazim: tudi meni zdrži Note 1 recimo od zjutraj, pa do naslednjega dneva popoldne, mogoče zdrži do večera. Mogoče! Zato ga polnem vsak večer, celo noč, zjutraj ga pa enostavno vzamem iz docka in je to to.

kpkp ::

bdoxx je izjavil:

Motorola RAZR MAXX


tukaj je govora o high-end telefonih ne pa nekih razermaksov

Motorola RAZR MAXX HD, happy?

bdoxx ::

kpkp je izjavil:

bdoxx je izjavil:

Motorola RAZR MAXX


tukaj je govora o high-end telefonih ne pa nekih razermaksov

Motorola RAZR MAXX HD, happy?

Ok
mimigrede, kaj ustvarja motorola? da je ni nič na spregled?

kpkp ::

bdoxx je izjavil:

kpkp je izjavil:

bdoxx je izjavil:

Motorola RAZR MAXX


tukaj je govora o high-end telefonih ne pa nekih razermaksov

Motorola RAZR MAXX HD, happy?

Ok
mimigrede, kaj ustvarja motorola? da je ni nič na spregled?

X-phone

FlyingBee ::

google bo eventuelno z Motorolo zavladal Androidom, zato pa Samsung na Tizen vleče ... če in če...


no, v glavnem glede na PLS Samsunga zna biti S4 brez AMOLEDA, SOC pa naj bi bil octa za International in Qualcomm 600 za ZDA, ker je tam LTE bog in batina

sčasom pa bo Tegra in Exynos tudi z integriranim LTE-jem na high-end SOC-ih

Dr_M ::

Zanivo, da je tegra 4 jedrnik, ceprav jih ima 5, exynos pa 8 jedrnik?
Ceprav je funkcija dodatnih jeder pri obeh enaka.

kpkp ::

Dr_M je izjavil:

Zanivo, da je tegra 4 jedrnik, ceprav jih ima 5, exynos pa 8 jedrnik?
Ceprav je funkcija dodatnih jeder pri obeh enaka.

Nvidia je že tegro 3 vedno opisovala kot 4+1, kaj porečejo forumaši pa je sekundarnega pomena, dajsto je da omenjeni Samsung ima 8 jeder, tegra 4 pa 5. CPU jeder seveda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kpkp ()

bdoxx ::

google bo eventuelno z Motorolo zavladal Androidom, zato pa Samsung na Tizen vleče ... če in če...

ne, ne bo
android je zavladal z samsumgom, prav tako ga lahko sammy tudi pokopa, če se odloči ju3 umaknit z android ekosistema.

Hayabusa ::

Kje bi se dalo najbolj ugodno kupiti omenjeno Motorolo RAZR MAXX HD ?

Kakor sem na hitro pogledal jo imajo na amazon.uk za ~284 GPB.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Bistri007 ::

bdoxx je izjavil:

google bo eventuelno z Motorolo zavladal Androidom, zato pa Samsung na Tizen vleče ... če in če...

ne, ne bo
android je zavladal z samsumgom, prav tako ga lahko sammy tudi pokopa, če se odloči ju3 umaknit z android ekosistema.

S Tizen si Samsung veča opcije in s tem pogajalsko moč napram Google. In podobnega razloga izdeluje tudi Windows telefone.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Halfdead987 ::

kpkp je izjavil:

PrimozR je izjavil:

M-XXXX je izjavil:

Halfdead987 je izjavil:

IMO je boljša izbira Tegra ali Adreno.

Samsung se izogiba Tegre kot hudič križa, Adreno pa nimam pojma. Dejansko je možnost, da bo notri, kot sem že rekel: spekulacije in nič več.

Valda če imajo cel biznis narejen okrog lastnih soc-jev... Da bo little.BIG lahko uporabljal vseh 8 jeder pa dvomim, vsaj v telefonu. Itak bi za telefon prej pričakoval 2x2 combo, to je vrh glave, če lahko Nexus 10 preživi z dual A15...

ARM model omogoča uporabo vseh 8 jeder oz. katero koli kombinacijo rezpoložljivih jeder, vendar ta samsungov SoC naj bi (vsaj nazačetku) le preklapljal iz 4xA7 na 4xA15, kar pa ne pomeni da bodo vsa jedra vključena, če ni potrebe po tem...

Je pa res da 4 15A jedra porabijo bistveno preveč, da bi telefonska baterija zdržala daljše polne obremenitve SoCa. Že SoC v Nexusu 10 pod polno obremenitvijo porabi do 8W, vendar ga samsung potem upočasnjuje tako da pride do porabe 4W.

@Halfdead987, mi daš en link kjer si lahko preberem pod kašnimi pogoji Qualcomm licencira Adreno? In še en link, ki mi razloži kaj je narobe s PowerVR?

Nexus 4 ima Qualcomm ter Adreno 320.

kpkp ::

Halfdead987 je izjavil:


Nexus 4 ima Qualcomm ter Adreno 320.

Da ti malo razčistim pojme...
Pod imenom Adreno so GPU-i, ki jih je razvil Qualcomm (potem ko so ta oddelek kupili od ATI/AMD-ja).
Tako, da nimam pojma kaj si hotel s tem povedati.

FlyingBee ::

no, če ne gre pri baterijah dovolj hitro v praov smer, je pa alternativa androidni ČB e-ink telefon

http://www.phonearena.com/news/Less-col...

Halfdead987 ::

Jaz tudi ne vem kaj si hotel s tem zgoraj povedat. Me ne zanima to,da je bil od amdja.

@Halfdead987, mi daš en link kjer si lahko preberem pod kašnimi pogoji Qualcomm licencira Adreno?
Razen če si s tem mislil,da jih taki,ki nimajo Qualcomm chipseta ne smejo uporabljat.

Bistri007 ::

Adreno je premetanka Radeon :))
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

kpkp ::

Halfdead987 je izjavil:

Jaz tudi ne vem kaj si hotel s tem zgoraj povedat. Me ne zanima to,da je bil od amdja.

@Halfdead987, mi daš en link kjer si lahko preberem pod kašnimi pogoji Qualcomm licencira Adreno?
Razen če si s tem mislil,da jih taki,ki nimajo Qualcomm chipseta ne smejo uporabljat.

Približno tako, tisti ki niso Qualcomm jih ne morejo uporabljati, vsaj jaz nisem nikjer opazil, da bi Qualcomm to licenciral... zato sem te prosil za link, da podkrepiš svoje sanje o Exynos-u in Adrenu.

Halfdead987 ::

Eh,sej je vseeno,samo da bo boljše od Mali400...

Dr_M ::

Nevem zakaj bi samsung uporabil adreno, ce imajo nov mali t604.
Adreno je itak vedno bil sibki clen qulcommovih soc-ov.

Halfdead987 ::

Mja, Mali-400MP je pa v S2,S3,Note 1,Note 2...Pa še kaj bi se našlo...Je bil že cajt za kaj novega.

Adreno 320 ni noben šibki člen.

Dr_M ::

dajsto je da omenjeni Samsung ima 8 jeder,


Ja, ampak ce ti ne mores uporabit vseh jeder naenkrat, octacore pomeni tocno nic.

Adreno 320 ni noben šibki člen.


Imas prav, po letu in pol so koncno ujeli mali400, pa ze ta ni nic posebnega. :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Halfdead987 ::

to ni nobeden octa core. V nobenem pogledu. Ker vseh 8 jeder naenkrat ne moreš uporabit. To je nek wnb power saving plan? Pravih 8jedrnikov nikoli ne bo.Vsaj za arm.

@Dr_M
Prehiteli Mali400,ne ujeli.

kpkp ::

Dr_M je izjavil:

dajsto je da omenjeni Samsung ima 8 jeder,


Ja, ampak ce ti ne mores uporabit vseh jeder naenkrat, octacore pomeni tocno nic.

Lahko jih, ARM arhitektura to omogoča, sedaj je odvisno od Samsunga kako bo to implementiral.

Halfdead987 ::

Lol,to je kot nek CF oz. sli. Kot če bi rekel,da je 2x GTX 460 ubistvu GTX 580,ker je performance podoben.

FlyingBee ::

4 x A7 bo podobno zmogljiv kot 4 x A9, ob seveda manjši porabi ... če pa rabiš več, se pa 4x A15 vklopijo

bomo videli ali bo sammy prvi z ARM A15, ostali kot 4c A15 bodo v drugi polovici 2013

Zgodovina sprememb…

Nummy ::

M-XXXX je izjavil:


Ravno tako velika verjetnost, kot pri originalni. Da ne bo pomote saj lahko vložiš recimo 5minut časa in vidiš katera se obnese ENAKO ali BOLJE kot ORIGINAL in stane recimo 7EUR. No mogoče 9 :)

Nova baterija stane skoraj 16EUR, pa še ta ni original: http://www.globepoint.si/Baterija-za-Sa...
Extendend je skoraj 35EUR. http://www.globepoint.si/Baterija-za-Sa...
Kwa ti bluziš da so po 7, 9 EUR?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nummy ()

Halfdead987 ::

Ebay.

FlyingBee ::

linken Sie, bitte

francek1 ::

No, tale je boljša od originala.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pixel 2 XL ima težave z zaslonom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5017455 (14374) Machete
»

Samsungove novosti: Galaxy Note 4, Note Edge, Gear S, Gear VR (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7117652 (14351) FlyingBee
»

Prve napovedi o Galaxy S5 Mini

Oddelek: Novice / Android
3316018 (13182) Jackass
»

Galaxy S4 v Evropi večinoma brez osemjedrnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6124486 (21245) c00L3r
»

Googlova prireditev začasno odpovedana, malha novosti poka po šivih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7116875 (12905) PrimozR

Več podobnih tem