» »

Pomotoma formatiran disk

Pomotoma formatiran disk

vklemen ::

Pozdrav,

včeraj zvečer sem (namesto USB ključka) pomotoma formatiral svoj prenosni disk na katerem sem imel glasbo, filme, risanke, osebni arhiv, programe, službene stvari....;((

S programom Easy drive data recovery sem nato disk čez noč preskeniral, sedaj pa z istim programom na drugi prenosni disk obnavljam najdeno.

Kot izhaja iz dosedaj obnovljenega bo očitno šla obnova videov, office dokumentov, slik, zalomi pa se pri MP3 datotekah, ki jih obnavlja zgolj na minuto dolžine oz. tiste, ki jih obnovi na dlje pa preneha igrati in javi napako po par deset sekundah.

Prav tako me moti, ker obnovljene file poimenuje "file+št." kar pa je npr. pri inštalacijskih programih, ki imajo podmape (npr. razni PC programi, navigacija Garmin, Igo) problem, saj ne vem kateri "filexxx" nato spadajo v isto mapo.

Tako me zanima ali obstaja še kakšen boljši program s katerim bi lahko izbrisane datoteke obnovil pod istim imenom in v isto hierarhijo kot so bili poprej in ki bi tudi glasbene datoteke (ki sem jih nabiral leta) obnovil v celoti?

Hvala že vnaprej - vsaka pomoč je več kot dobrodošla.

LP vsem

Hayabusa ::

Getdataback, ne zapisuj ničesar na formatiran disk !

vklemen ::

Ja, to vem, da ne smem nič zapisovati gor - bom poskusil še z Getdataback.

Hvala

OK.d ::

recuva;)
LPOK.d

vklemen ::

OK.d je izjavil:

recuva;)


Najlepša hvala - z Recuvo rešil bolj ali manj vse (skoraj 1 TB pesmi, filmov, risank, osebnih podatkov, programov - v glavnem zadeve, ki sem jih skoraj 10 let nabiral).

Še enkrat hvala vsem :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vklemen ()

WarpedGone ::

Ne pozabit, da lahko recovery zgleda OK, ko pa filet odpreš pa vidiš da ni ok oz. cel.
Zbogom in hvala za vse ribe

vklemen ::

WarpedGone je izjavil:

Ne pozabit, da lahko recovery zgleda OK, ko pa filet odpreš pa vidiš da ni ok oz. cel.


Hvala za opozorilo, a sem preveril in je vse OK ;)
LP

OK.d ::

vklemen je izjavil:

OK.d je izjavil:

recuva;)


Najlepša hvala - z Recuvo rešil bolj ali manj vse (skoraj 1 TB pesmi, filmov, risank, osebnih podatkov, programov - v glavnem zadeve, ki sem jih skoraj 10 let nabiral).

Še enkrat hvala vsem :)

:)
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

programi za reševanje podatkov so totalno neučinkoviti

Oddelek: Pomoč in nasveti
314779 (3972) AC_DC
»

Program za obnovitev zbrisanih datotek za XP

Oddelek: Programska oprema
71628 (1407) hmm23
»

Pokvarjena particija - nujno!

Oddelek: Pomoč in nasveti
232546 (2094) 69charger
»

zunanji disk nehal delat. recovery?

Oddelek: Pomoč in nasveti
154938 (4651) roller2
»

Program za pridobitev izbrisanih datotek

Oddelek: Programska oprema
356838 (6295) T_F_7

Več podobnih tem