» »

najcenejsa varianta celje - letalisce jozeta pucnika?

najcenejsa varianta celje - letalisce jozeta pucnika?

xsum1 ::

studiram vlak iz celja je 6eur potem je pa od lj zelezniske do pucnika okoli 35km kar znese pri taksijih okoli 40eur in potem pri povratku nazaj v celje enako. Se pravi okoli 100eur, ve kdo cenejso varianto, vozi kak vlak do pucnika?ali pa je zraven zelezniske direkt kje avtobusna,da ne vlacim prtljage kilometre pa da bi potem ta bus peljal do pucnika, cena? V lj se ne znajdem, sem bla tam samo enkrat par let nazaj, tko da prosim, nasveti, opcije?

zee ::

Od zelezniske postaje do letalisca si lahko narocis suhttle, ki pride nekih 10-20 EUR v eno smer.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

xsum1 ::

@zee to mislis taxi? Mas katerega ok za priporocit?

joze-67 ::

Imaš dve možnosti, avtobus (45', 4,1€) in shuttle (30', 9€)

Letališče-kako do nas

Taksiji so cenejši, če prej pokličeš in naročiš; ampak poceni pa niso nikoli.

xsum1 ::

joze, hvala, ampak nic nisi rekel, ce je v blizini avtobusna, direkt zraven zelezniske? In kateri shuttle? Vse ki sem gledla so drazji

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xsum1 ()

joze-67 ::

Avtobusna in železniška postaja v Lj sta ena zraven druge.
Shuttle pristaja na koncu avtobusne postaje, morda še 50m naprej.

Ta shuttle, katerega omenja spletna stran letališča Lj in je 9€ (oglaševana cena), je Markun. Piše na spletni strani, ki sem jo dal, skupaj s telefonsko številko in navodilom o rezervaciji.

xsum1 ::

hvala, bom pogledala prek racunalnika kasneje, ker je stran v flashu.

xsum1 ::

mimogrede, ali katerikoli od teh, vlak,bus,shuttle/taxi racuna se prtljago, ve kdo?

hans2 ::

Kaj pa kakšen privat prevoz

delfinus ::

Kako do leltalisca na Brniku. Klik.. BUS ne racuna prtljage. Tudi Markun s kombi prevozi ne, ce je seveda nimas ekstremno veliko. Tisto pa se pac moras pozanimat direkt z njimi. Sam najrajsi uporabim BUS, ker dejansko pelje ob tisti uri. Iz Ljubljane je med tednom na vsako uro. Pri kombi prevozih se zna obcasno kej zakomplicirat ali zatajit.
lp, d.

St235 ::

xsum1 je izjavil:

mimogrede, ali katerikoli od teh, vlak,bus,shuttle/taxi racuna se prtljago, ve kdo?


prtljago, ki jo lahko normalno spraviš potem tudi na avion ti nihče ne bo zaračunal dodatno. JE pa fino opozorit na to, če imaš ne vem kaj sabo.

LapD ::

lahko probaš še preko gopti, če imaš ugoden termin, se da poceni pridet skozi.... http://www.goopti.com/index.php
web&motion designer

dj_pucko ::

To ti je najhitrejše in najbolj cenovno ugodno; https://prevoz.org/
Že večkrat uporabil to varjanto in ti povem da se ti najbolj splača. Kot ponudniku prevoza kot tebi.

PS; Sam danes zgleda, da je nekaj mrknilo na serverju.

Ali pa to; Peljimo.se ali Deliva.si
ZASTONJENERGIJA.weebly.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dj_pucko ()

Mipe ::

Brez veze, prevečkrat razočaran. So me že prevečkrat pustili na cedilu, tako da si ta prevoz.org lahko vtakneš nekam, kamor še proktolog ne posije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

black ice ::

Mipe je izjavil:

Brez veze, prevečkrat razočaran. So me že prevečkrat pustili na cedilu, tako da si ta prevoz.org lahko vtakneš nekam, kamor še proktolog ne posije.

:D
Včasih se zgodi nekaj nepričakovanega in ti zmeša načrte. Vsekakor pa poskušam javiti čimprej vsem s katerimi sem bil v kontaktu za prevoz.
Jaz sem imel bolj težave z iskalci za prevoz, popolna neresnost.

šernk ::

Kot voznik imam tudi sam več težav z neresnostjo iskalcev prevoza. Se zmeniš, pol ti pa sporoči ko ga kličeš, da ga pride iskat da ne more it. Ali pa 10min preden si zmenjen za uro pobiranja. Saj pride pogosto kdaj kaj umes, ampak za zadevo ja zveš vsaj 2 uri prej.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

xsum1 ::

hvala vsem, zdaj sem gledla tist link od delfinusa, VECINA Varijant zame odpade, ker pride moj let na nedeljo pa potem ob pol 9 al pa 9 vsaj bi se morala do letalisca peljat, ker je let 23:45 pa je bolš tam prej bit.

Ktera opcija je potem najboljš? Ta markun gledam tud nima prevozov ob 9ih zvecer vec..en je ob 18, tega zamudim...ob 22:30 je pa ze prepozn...bus ma ob 19:10 zadnjo voznjo tud.

GoOpti pa tkole:

Išči Rezerviraj Preveri in potrdi Nakup Moje rezervacije
Ljubljana-Ljubljana letališče Jožeta Pučnika, 21:15, 19.05.2013


OPTI

7 EUR na osebo

Zagotovljen odhod. Opti čakalno okno je 1 ur. Povprečni čakalni čas je več kot pol manjši. Dan pred odhodom sporočimo točno uro odhoda. Stornacija ni mogoča.


VIP

19.6
EUR na osebo

Stornacija ni mogoča.
VIPflex

28
EUR na osebo

Stornacija mogoča. Zasebni prevoz.

Ura in lokacija odhoda oziroma prihoda po željah stranke. Ni čakanja.


tile majo še za označit najkasnejšo uro prihoda, pomeni če jst označim tu da moram bit do 21:15 na letališču pa piše da majo čakalno uro 1 uro, kako pol to gre? da ne bi blo zamud...ma kdo izkušnje z njimi?

pa tole enosmerna - povratna, lahko to za 10 dni vnaprej kupim še povratno pol kr obenem za potem ko se vrnem iz pučnika do lj železniške? ker vidim da si lahko zbereš s kod greš ampak za povratek samo piše kdaj se vrneš in je potem če jst rezerviram lj železniška - pučnik povratno pomeni da oni smatrajo da pri povratku grem tud iz železniške? ker pol bi šla obratno ne pučnik - železniška tak da ne vem če lahk to skupi rezerviram al posebi?

aja pa tele vip opcije pri goopti kakšne so razlike z navadno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xsum1 ()

xsum1 ::

pol je pa še varjanta, da ne grem nič z vlakom, ampak kar iz celja merkur (predvidevam da avtobusna postaja?) - lj. pučnik

OPTI

13.5 € na osebo

Zagotovljen odhod. Opti čakalno okno je 2 ur. Povprečni čakalni čas je več kot pol manjši. Dan pred odhodom sporočimo točno uro odhoda. Stornacija ni mogoča.

se pravi obe smeri okol 27€.

Sam ne vem al nej posebi rezerviram enosmerne za lj-ce, ce-lj al skupi za 10 dni vnaprej? ker kot sem rekla za vrnitev ni opcije iz kje greš.

in če piše njim da čakam 2 ure pa jst oznašim da morem bit na pučniku ob 21:15 pomeni da morem 2 ure prej pridit pred merkur?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako točni so slovenski vlaki?

Oddelek: Na cesti
356163 (2591) MIHAc27
»

Letališče Munich Parkiranje

Oddelek: Loža
285912 (4592) Metulj-1
»

GoOpti izkušnje

Oddelek: Loža
234685 (1879) Invictus
»

Adria Airways postaja nizkocenovnik z napako (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7923563 (20808) alexa-lol
»

Poceni v Francijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7922828 (17827) Karaya 52

Več podobnih tem