» »

Zadetek v petek

Zadetek v petek

dottor ::

Zanima me. če bi si lahko kje ogledal v naslovu omenjeno oddajo, ker me danes cel dan ni blo doma, pa si jo nisem mogel ogledat. Gledal sem malo na TV3 Medias pa imajo zelo obubožan arhiv posnetkov, na P.si je tudi ni. Najraje bi vidu da je nekje oddaja na spletu za si jo ogledat (nekako kot VOYO), ali nekje na travniku (ta podatek bi prosu preko ZS). Če ima kdo posnetek oddaje bi prosu za link iz oblaka.

Že vnaprej hvala vsem.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

_commandos_ ::

z3ro ::

Meni osebno je oddaja bedarija. Preveč je Slakonje z njegovim petjem. Na trenutke je blo kaj smešnega, sam sem pričakoval več:)

Anney ::

Oddaja je vredu, fajna popestritev slovenske scene, moti me edino kvaliteta slike in zvoka.
Verjetno ni vloženega malo denarja v tole zadevo, zato bi si lahko omislili HD prenos oddaje, zvok je pa obupno zaostajal za sliko, tega si nebismeli privoščit.

#000000 ::

Gledal 3 minute, dobil kurjo polt ko je slakonja zapel, potem sem malo pregledal druge kanale, in ravno prišel nazaj ko je free willi tekel po štengah, sem si reku, alo zdej pa zadost.

dottor ::

Commandos hvala. Upam da bom jutri ob tej uri doma. Na travniku še vedno nisem zasledil da bi kdo naložil.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Alexius Heristalski ::

Anney je izjavil:

Oddaja je vredu, fajna popestritev slovenske scene, moti me edino kvaliteta slike in zvoka.
Verjetno ni vloženega malo denarja v tole zadevo, zato bi si lahko omislili HD prenos oddaje, zvok je pa obupno zaostajal za sliko, tega si nebismeli privoščit.

Od Pinkovih studiev (ali pa nasploh od skuterske televizije) ne moreš pričakovati usklajenosti slike in zvoka, kaj šele dobre kakovosti.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Idealna oddaja.

Pogledaš, popizdiš in greš ven na pir ...

Edina koristna funkcija ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

dottor ::

Edini minus na tem TV3 je to da je oddaja potiho, pol pa ko dajo oglase ti hoče vršt zvočnike iz mize dol ;((
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

zuz3k ::

meni je naslov faljen pa malo mi antipatično deluje slakonja,

nekaj posiljuje, misija evrovizija mu je bolj uspela :|
Life is a psychological game.

2loud4u ::

Mogoče kdo ve, kje bi si lahko ogledal današnji del, ki sem ga zamudil: http://www.siol.net/tv-spored.aspx?p2=B... ???

Pa, če se da, bi se izognil Voyo-tu..

Hvala, lp
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

Looooooka ::

Meni osebno je oddaja bedarija. Preveč je Slakonje z njegovim petjem. Na trenutke je blo kaj smešnega, sam sem pričakoval več:)

Podobno gledam na "Moja Slovenija".
Ocitno vec nihce ne zna narediti oddaje brez petja. Goste majo pa tko al tko vsi skoz iste...in vsi nakladajo isto sranje.
Mogoce bi bil cas, da tisto Trefaltovo oddajo potegnejo ven iz omare. Po 20 letih bi mogoce bila nekaj "novega".
Kaksnega slovenskega jepardya in podobnih se tud ne bi branil.

dottor ::

Pisal sem na TV3 Medias in jih malo nahrulu da zakaj imajo na spletni strani ARHIV če so nov oddaje ki jih itak nihče ne gleda. Dobil sem nazaj odgovor da bodo vse oddaje v ponovitvah poleti, pa sem jim spet pisal nazaj da to je full neumna poteza. Pol sem dobil nazaj mejl da je to njihova politika delovanja. Čez 10 minut sem dobil še en mejl nazaj, da bojo oddajo dodali v arhiv v kar se da krajšem času, in da bom obveščen po mejlu.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zavrtite uganite - TV3 scam (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7717799 (4402) meho7
»

Konec Malih sivih celic...

Oddelek: Loža
467342 (4467) gruntfürmich
»

EMA 2011

Oddelek: Loža
385825 (4733) mojsterleo
»

Resnična resničnost, 117. (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / RTV Slo
597524 (5246) Bass0
»

Resničnost 115. (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
577121 (5176) Matev

Več podobnih tem