» »

rootanje telefona

rootanje telefona

simone ::

Zdravo!Mi lahko kdo pove kako naj naredim da mi bo telefon podatek shranjeval na pomnilniško kartico zato ker mi je pomnilnik telefona takoj poln ko kej z neta potegnem dol. Slišal sem da treba nekak telefon rootat sam ne vem postopka mi lahko kdo to razloži...imam pa lg e400 L3...hvala za odgovore

Siddh ::

dol potegni zdbox(polek še je kup drugih orodij), ki ima orodje za premik aplikacije ali pa neko app to sd card aplikacijo

milsim pa, da za to nerabiš rootat


Yacked2 ::

V nastavitvah spremeni iz pomnilnik telefona na spominsko kartico, jaz imam tako pri fotoaparatu, imeniku, sporočila, datoteke...
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

krucymucy ::

Premikanje na sd card je mogoce ze po defaultu. Problem je, ker vseh applikacij ni mozno premaknit.

joej970 ::

Ja, brez da rootas mobitel ne mores aplikacij shranjevat na sd kartico, razen tiste, ki imajo to omogočeno.
Ko ga pa rootas (in še po možnosti naložiš custom rom (prirejeni operacijski sistem-android)) lahko to storiš kr v upravitelju aplikacij ali pa z aplikacijo Move2sd.

Če bi pa malo pogooglav, bi našu veliko vodičev kako uspešno rootati. Pa naj te opozorila, da to delaš na lastno odgovronost ne prestrašijo, saj so vodiči (večinoma) dobro napisani.

http://www.google.si/search?client=chro...

Še video vodič imaš :)

Lp, Žan

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: joej970 ()

simone ::

hvala za odgovore

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: simone ()

vančika ::

Simone, ti je uspelo zrootat telefon? Ti zdaj premika aplikacije na SD kartico? Imam samsunga in isto težavo, pa nobena aplikacija move 2 SD ne pomaga....kartico "kaže", vendar ne omogoča premikov aplikacij. Rootanja pa se bojim...

joej970 ::

Brez rootanja ne bo nič. Sj nima kaj bit pri rootanju. Sam dobro je če prej kies instaliraš, da ti driverje namesti, ko pa se boš lotu rootanja pa daj zapri in to res zapri (ubij tudi procese) kies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Medion P7332 "hekanje"

Oddelek: Programska oprema
202127 (1003) barracuda
»

Samsung Galaxy S3 - kako prenesti aplikacije na micro SD kartico

Oddelek: Mobilne tehnologije
229932 (9622) Boomer
»

Shranjevanje android app na SD kartico

Oddelek: Mobilne tehnologije
1110785 (10471) Robi :P
»

Povečanje internega prostora telefona (Android)

Oddelek: Mobilne tehnologije
274670 (4028) Pithlit
»

Android 2.3 prispel za HTC Desire (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6016997 (14608) sgdjkdlsugi4

Več podobnih tem