» »

Začasno blokiranje strani

Začasno blokiranje strani

DFujs ::

Pozdravljeni,

imam zakupljeno spletno gostovanje + domeno. Na server sem naložil wordpress ampak težava je v tem, da bi rad blokiral stran da v tem času ko delam spletno stran v wordpressu nebi noben mogel prit na spletno stran razen mene za predogled spletne strani. Naredil sem redirect na imemojedomene/mapa vse lepo in prav ampak ko bi pa rad pogledal stran recimo predogled kaj naredim v wordpressu pač grem na imemojedomene.net in me redirecta tja kot sem to želel.. prosim za pomoč, če mi lahko kdo pomaga kako bi začasno blokiral stran za obiskovalce razen kot sem že omenil mene za predogled.. Na serverju je cpanel, če se da mogoče kaj tam rešit. Je pa še tud ena druga opcija samo nevem če bo delovala.. sicer predstavljal sem si da bi na lokalnem računalnuku s programom appserv pregledoval spletno stran, pač bazo bi naredil istooimensko kot na serverju pa me zanima če bi to delovalo?

upam da me razumete :)

lp, Dejan

neoserv ::

Pravzaprav ti sploh ne bi bilo treba prestavljati strani oz. delati redirecta.

V cPanel-u imaš možnost "Mape zaščitene z geslom" oz. "Password protect directories", če imaš cPanel v angleščini.
S tem lahko stran začasno zakleneš na geslo, ki ga poznaš samo ti.
Ko boš stran dokončal, samo geslo umakneš in bo stran vidna vsem obiskovalcem.
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.

Yacked2 ::

Simple rešitev, index fajel premenuj v nekaj drugega in uploadej nov index fajel z "Stran v prenovi!"
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

gregyk ::

Namesti vtičnik: http://wordpress.org/extend/plugins/mai...

In ga seveda vklopi. Potem boš stran videl samo ti, ko boš prijavljen v administracijo, ostali bodo pa videli stran s poljubnim tekstom, ki ga nastaviš v nastavitvah vtičnika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SSL-certifikat (in vpis v administracijo)

Oddelek: Izdelava spletišč
141653 (1198) c3p0
»

301 redirect

Oddelek: Izdelava spletišč
373570 (2345) Netrunner
»

izdelava spletne strani, nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8014829 (8645) Netrunner
»

WORDPRESS.ORG - vzdrževanje strani ?

Oddelek: Izdelava spletišč
111623 (1128) Gandalfar
»

Gostovanje spletne strani + registracija

Oddelek: Pomoč in nasveti
81794 (1624) neoserv

Več podobnih tem