» »

Kateri Volan s tresenjem za 2 leti starega otroka

Kateri Volan s tresenjem za 2 leti starega otroka

umetnic ::

Moj dveletni bodoci G33k je navdusen nad avtomobili...(pravimi, igracami, risankami in igricami)...trenutno se z igricami matrava na Androidu, a imajo le redke prijazen vmesnik itd...tako, da se igranje kaj hitro konca z napacnim pritiskom po zaslonu ali pa mu sam gameplay ni vsec (grafika, zvok, monotonost...)

Sedaj razmisljam, da bi kupil en poceni rabljen Volan za PC (na bolhi jih je malo morje) , pa nimam pojma kaj naj kupim.

Verjetno rabim takega, ki bo imel pedala, ki jih bom upravljal jaz, on bo pa sofiral levo in desno, pri cemer mu bom na zacetku pomagal, dokler ne osvoji ideje samega volana.

Je pomembno se kaj?

Kateri brandi so sploh za kaj, kar se volana tice. Ker verjamem da lahko za 15 eur dobim cisti skart, ali pa cisto spodoben volan?


In ce lahko priporocite se kaksno preprostejso igrico se toliko bolje :)
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

Brane22 ::

Če je tresenje volana zahtevan feature, je IMHO najcenejša opcja kak star Yugo... ;o)

umetnic ::

Brane22, lol, ja trest se mora...ker bo pomojem mulcu še bolj dogajalo...a za jugota nimam placa v sobi ;D
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

TOP ::

Tisti škart je sploh uprašanje če dela.Kupi za 130e od Logitech GT in ga boš mel še za en čas.

jype ::

Enkrat sem dobil Microsoft Sidewinder FF Wheel za 10 evrov v okviru praznenja skladišča Big Bang trgovine.

Pri nas so otroci navdušeni nad LFS.

Če maš ustrezen manjši stol ( IKEA prodaja tole), brez težav urediš tudi to, da dosežejo do pedal.

umetnic ::

@TOP hvala za input, a mislim, da bom za 20 eur dobil cisto spodoben volan..se posebej ker so vecinoma prakticno nerabljeni...oz. da mulc ne bo opazil razlike med tem in tistim za 100+ eur. Preostanek denarja bom dal raj za plenice in to. :D

@jype Go Živa! :)) Hvala za vse linke...pedala pomojem zanj ne pridejo se toliko v postev, saj je se malo premajhen oz. se ne dojema cisto...edino to ve, da mojega telefona in miske ne sme po tleh vrect...vse ostalo pa veselo leti po zraku.

sedaj razmisljam, da v bistvu rabim volan s cimmanj ocitnimi gumbi, oziroma morajo biti programabilni, ce jih bo hotel pritiskat, da ga ne bo ves cas v menuje metalo..

Vecino stvari bom tako ugotovil sele po nakupu, kot je pritrjevanje ipd...

Skratka kolikor vidim nobena znamka ne prednjaci...verjamem pa da bi se bilo Trustu dobro izogniti...
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

umetnic ::

In dalje ugotavljam, da je dobro preverit pri teh cenejsih/starejsih modelih ce je sploh za dobit driverje za recimo win 7 ipd..
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

jype ::

Jaz LFS poganjam v Wine na Linuxu in reč deluje odlično. Na Windows te starejše reči praviloma zelo slabo delujejo.

umetnic ::

Tako...sedaj je moj 2 letnik ponosni lastnik Logitech Formula Force Ex...dobil za 15 eur...mint condition...sedaj pa gledava gameplay filmcek na youtubu....pa bo povedal , kaj bi rad igral ;D Bo pa kar izziv nastelat vse skupaj, da bo se Force Feedback deloval...ker novejse igre se glih ne sekirajo ce ne podpirajo starejsih volanov :D
Hvala vsem za pomoc ;D
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

tjaz051 ::

tale je dober:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tjaz051 ()

Blinder ::

tvoj bodoči g33k te bo stal gore denarja, če boš hotel hranit njegovo strast do dirk. tekmovalni gokart 3000€. kombinezon 150€. štartnina xx€...
pol pri 20ih še rally ..
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

umetnic ::

hehe...ga bom naucu tut ga sluzit...tko da ne bo panike ;D
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

Okapi ::

Poznamo mi take. Volan bo uporabljal fotr, mulc je samo za izgovor.>:D

O.

umetnic ::

:) fotr bi potem verjetno kar takoj posegel po slednjem
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

tomaz- ::

tole pride pa takoj za tem stavkom: Draga, a si vidla, kako najin sin obvlada tehniko.. Iz njega še nekaj bo. .Samo, mislim, da NUJNO potrebuje update zadeve, saj se mu možgani in motorika razvija s svetlobno hitrostjo!!! Draga, najin otrok je genij, si videla?? Nč, šibam v trgovino po nov volan!!!

umetnic ::

Nujno! :D
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Začetnik (igračarski) bi vozil avto

Oddelek: Igre
184401 (3238) Buggy
»

Igre z volanom (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
697979 (7419) Mojchy_3_
»

simulacija vožnje avta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10013923 (11297) Loki
»

Kateri volan?

Oddelek: Kaj kupiti
342326 (1665) LittleDevil
»

Volan

Oddelek: Kaj kupiti
422446 (1979) borchi

Več podobnih tem