» »

Virtual Memory

Virtual Memory

snoop ::

Mi lahko kdo pomaga. Pise mi da je Virtual Memory too low. Kaj to pomeni? Racunalnik mi tezko odpira programe in igrce.

AngelOfDeath ::

keri os ?

snoop ::

Kaj si hotu s tem povedat? Sej ni vazen. Dej povej keri windowsi so najboljsi, da bi jih dal na novo gor?

Dead_Eye ::

1. nabavi več RAM-a
2. poglej kolko prostora še imaš na disku - imej vsaj enih 500MB - pa preglej nastavitve swap file-a

aja - najboljši so seveda XP
The one and only

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dead_Eye ()

blue96 ::

ni ideala (še).
.

AngelOfDeath ::

s tem sem hotel povedat da se virtual memory pri vsakih winsih nastavlja drugje tko da ti ne morem pomagat če nič ne poveš.

snoop ::

Dej povej mi kje se nastavlja virtual memory? Povej kaksne nastavitve bi bile dobre.

snoop ::

Aja pozabu sem ti povedat da mam AMD 2100XP, 256DDR 333 in geforce 4, windows 2000.

snoop ::

Zdej sm pogledu in opazu da mam virtual memory nastiman samo na d pogonu (384-768), na c pogonu, kjer so igrce, pa nc. A nardim tud na c pogonu?

root987 ::

ne rabis. me prav zanima kk bi bvo ce bi dav swamp na loceno particijo(kot ma linux). ve kdo??
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

darh ::

že ko začne mašina swapat si v p***i.... žrtvuj 10k pa kupi ram..
Excuses are useless! Results are priceless!

the_unborn ::

ja, ko zacne swapat je konec, lahko malo povecas virtual memory size da ti ne bo metalo tistega sporocila v glavo, sicer pa se ene 256 rama gor pa bi moglo delat

BaRtMaN ::

Hja, men se kar pogosto dogaja, da se mi kej obesi in pol požre ves RAM in pol začnejo WinXP kao povečevat Swap File (nastavil sem ga na 512-512). Imam sicer samo 256 SDRja, ampak mam povečini polovico ali pa vsaj 100 MB frej, če gre verjeti RAM Optimizerju.

gumby ::

root987: prej bodo svinje začele leteti, kot pa bodo okna podpirala swap direktno na particijo...>:D

the_unborn ::

t.g : ne vem, pri nas svinje ze letijo:D

gumby ::

lol, ej
:D

root987 ::

WINDOWSI SO ZAČELI PODPIRAT POSEBNO SWAMP PARTICIJO!!!! :D ups, kaj je to??? zrušitev sistema?? blue screen??? format??? kaj se dogaja???:D :D :D :D
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

BaRtMaN ::

swaMp

LOL! Sicer pa re lahko ustavriš eno particijo veliko 512 MB in nanjo flikneš swap.

gumby ::

BaRtMaN: ja, lahko, samo bo swap še vedno datoteka na normalnem datotečnem sistemu...

BaRtMaN ::

Res je, ampak kej več z Winsi ne moreš nardit.

root987 ::

glih zato je škoda da je m$ tko len.... samo a je če je swap( se opravicujem za prej :\ ) na svoji particiji??
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

CaqKa ::

če pubecu že svetujete naj več rama kupi, nebi bilo ptoem pametno da ga prej pobarate kaj sploh dela z računalnikom?
mogoče dela kakšen video editin, rendering ali pa kaj z fotošopom. nemara pa rabi samo za igrce. ali pa celo samo za office delo. v zadnjem primeru mu jaz nebi priporočal novega rama, ampak pač naj enostavno ignorira tisto bedasto sporočilo.
navsezadnje pa še to, snoop kolikokrat se ti pojavi tole sporočilo?

btw: bartman, root987 in t.g spravite se na zasebna. tole več ni debata za tukaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

root987 ::

ok tata :D
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Swap ali pagefile?

Oddelek: Operacijski sistemi
493393 (2195) MrStein
»

Virtual memory izkljopljen - zatikanje v igrah?

Oddelek: Pomoč in nasveti
171590 (1378) Mavrik
»

Virtual memory????

Oddelek: Pomoč in nasveti
71192 (1081) Kekec
»

kako optimizirati winxp pro za 512+ rama?

Oddelek: Operacijski sistemi
131341 (1140) bastadu
»

Pomen odstranjevalne datoteke - swap filea? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
556701 (5675) andrej

Več podobnih tem