» »

PS4

PS4

««
159 / 162
»»

Badwolff ::

Ampak mal je vseen kiks zdele kupvat ps4. V ceni ni hude razlike, na petki lahko igraš igre od štirke. Mal počak. Moj je čist razumel, da najbrž ne bo pod smrekco.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: yayo ()

dvihtelic ::

Ok bom poskusil drugače potem.

svecka ::

ps4 slim dobiš tud za 150€ ali manj. Poglej Facebook market.

Kvinta ::

Ja zaklenjenega banned :))
A.C.A.B

easyrider3 ::

Za 200 Eur ne dobiš nikjer rabljene PS4 Pro in trenutno je najcenejša varianta na GAMESCENTER za 350 Eur PRO verzija. V tujini tudi nikjer ni zaslediti da bi se cene vrtele izpod 350 Eur. Novo PS5 pa itak še lep čas ne bi za dobiti pa tudi bolje je počakati in videti kako se bo kaj obnesla

Reaper ::

Če imaš neučakane otroke kupi najcenejši PS4, ki ga lahko dobiš, kasneje pa migriraš na PS5, ko bo ta na voljo.

easyrider3 ::

Brez veze takoj riniti na PS5 čez kako dobro leto nič poprej pa še to kakor za koga pri meni bi PS4 PRO lahko ostal 10 let brez kake boljše opreme za tistih par iger ni potrebe in tudi obični PS4 pa ne pride v poštev ker je slabši in malo cenejši in se ne splača. Jebes 50-100 Eur več ko veš da boš 10 let imel mir ha ha ha

Slopek ::

one quick question.
Sta me danes mala2 zares znervirala in sem dal ps4 na bolho, ker se pač ne držita pravil, itd...pa še skos kreg okoli tega ps4 in igranja. Kdo, kaj, kdaj?
V pol ure, sem dobil dva kupca. Se mi splača tole zares prodati?
https://www.bolha.com/playstation4/ps4-...
Priznam, da sem bolj kot ne, to naredil v afektu, oz. na hitro, ampak mi je prav vseeno, če jima zadevo zares vzamem.
Malo mi je težko edino zaradi nakupa Fall Guys in PS+, kar sta si kupila sama s svojim denarjem par dni nazaj. Igra sama je pa prva, da ob njej uživa cela družina. Bo pa kazen za vse :|

easyrider3 ::

Trenutno se splača vzeti PS4 Pro star 4 mesecev za 280 Eur zraven še 6 iger katerega prodaja nekdo na Facebooku pa se blizu mene stanuje

Reaper ::

Slopek je izjavil:

one quick question.
Sta me danes mala2 zares znervirala in sem dal ps4 na bolho, ker se pač ne držita pravil, itd...pa še skos kreg okoli tega ps4 in igranja. Kdo, kaj, kdaj?
V pol ure, sem dobil dva kupca. Se mi splača tole zares prodati?
https://www.bolha.com/playstation4/ps4-...
Priznam, da sem bolj kot ne, to naredil v afektu, oz. na hitro, ampak mi je prav vseeno, če jima zadevo zares vzamem.
Malo mi je težko edino zaradi nakupa Fall Guys in PS+, kar sta si kupila sama s svojim denarjem par dni nazaj. Igra sama je pa prva, da ob njej uživa cela družina. Bo pa kazen za vse :|


Jaz ne bi prodajal, kaznuj ju tako da jima ga za nekaj časa vzami. Ko bosta prišla k pameti ga dobita nazah, če ne boš čez 1 mesec kupoval drugega in norel od najedanja.

IL_DIAVOLO ::

Je pa pri ps-ju problem, ker talajo bane ko krompir.

Argica ::

December's Plus games have been announced - free PS4 and PS5 titles for Plus members. This months Plus Monthly Games are Just Cause 4 and Rocket Arena on PS4, and Worms Rumble on both PS4 and PS5 - all available from 1st December, 2020.

svecka ::

Kvinta je izjavil:

Ja zaklenjenega banned :))


Jaz sem slim kupil a 80EUR. Prijatelj ga je za 150EUR z igrami (slim). Sodelavec je prodal PS4 za 170EUR z igrami na accountu. Tko da vsi lepo smo lepo igrali online. Ban imaš ti v glavi, samo moraš bit na preži za takimi ponudbami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Kvinta ::

Ban imaš ti v glavi


Bolše to kot pa črva v glavi tak kot ga maš ti.
A.C.A.B

Zvezdica27 ::

ali je to vredno, se sam vprašaj. Jaz bi prodal za to ceno - star in malo zgonjen... čez pol leta kupiš ps5 in je nov in 10 let čudo tehnike ;)

zz

easyrider3 ::

Lep čas ga še ne bo v redni prodaji PS5 zato lahko kar naprej se igrate PS4. Eni pravijo kako super izgleda meni niti ne ker pokončno ga ne bi imel leže pa sploh nikakor ne zgleda .

Slopek ::

Reaper je izjavil:

Slopek je izjavil:

one quick question.
Sta me danes mala2 zares znervirala in sem dal ps4 na bolho, ker se pač ne držita pravil, itd...pa še skos kreg okoli tega ps4 in igranja. Kdo, kaj, kdaj?
V pol ure, sem dobil dva kupca. Se mi splača tole zares prodati?
https://www.bolha.com/playstation4/ps4-...
Priznam, da sem bolj kot ne, to naredil v afektu, oz. na hitro, ampak mi je prav vseeno, če jima zadevo zares vzamem.
Malo mi je težko edino zaradi nakupa Fall Guys in PS+, kar sta si kupila sama s svojim denarjem par dni nazaj. Igra sama je pa prva, da ob njej uživa cela družina. Bo pa kazen za vse :|


Jaz ne bi prodajal, kaznuj ju tako da jima ga za nekaj časa vzami. Ko bosta prišla k pameti ga dobita nazah, če ne boš čez 1 mesec kupoval drugega in norel od najedanja.

Glede na število ponudb, sem se odločil prodati. Obdržal sem samo gt sport.
Z malima sem se pa zmenil takole: 14dni sta brez, potem bosta pa dala vsak 30eur in vzamemo 2 leti starega proja.

rs1975 ::

Slopek je izjavil:

Reaper je izjavil:

Slopek je izjavil:

one quick question.
Sta me danes mala2 zares znervirala in sem dal ps4 na bolho, ker se pač ne držita pravil, itd...pa še skos kreg okoli tega ps4 in igranja. Kdo, kaj, kdaj?
V pol ure, sem dobil dva kupca. Se mi splača tole zares prodati?
https://www.bolha.com/playstation4/ps4-...
Priznam, da sem bolj kot ne, to naredil v afektu, oz. na hitro, ampak mi je prav vseeno, če jima zadevo zares vzamem.
Malo mi je težko edino zaradi nakupa Fall Guys in PS+, kar sta si kupila sama s svojim denarjem par dni nazaj. Igra sama je pa prva, da ob njej uživa cela družina. Bo pa kazen za vse :|


Jaz ne bi prodajal, kaznuj ju tako da jima ga za nekaj časa vzami. Ko bosta prišla k pameti ga dobita nazah, če ne boš čez 1 mesec kupoval drugega in norel od najedanja.

Glede na število ponudb, sem se odločil prodati. Obdržal sem samo gt sport.
Z malima sem se pa zmenil takole: 14dni sta brez, potem bosta pa dala vsak 30eur in vzamemo 2 leti starega proja.


Pa je res Pro toliko boljši, da ima smisel prodat navadnega? Saj grafika je verjetno res nekaj boljša, moja 2 po moje niti ne bi opazila razlike....

easyrider3 ::

PS4 PRO je sigurno boljša konzola ampak ampak kolikšna razlika je pa težko povedati dokaže se že z nekimi primerjavami. Največja fora je v tem,da če imaš doma eno konzolo sploh ni važno katero ker nobene primerjave nimaš kako bi na drugi zgledalo če istočasno jih primerjaš zato ti je po eni strani vseeno saj oči so ti uprte v to kar gledaš v to kar imaš od Playstation. V nekaterih primerjavih med obema PS4 konzoloma je videno majhna zelo majhna razlika https://www.techradar.com/news/gaming/c...
Druga stvar katero nekaj opisujejo je pa ta,da večinoma predlagajo da tisti ki imajo 4K televizor da si izberejo PS4 PRO saj ta podpira 4K HDR itak pa obe konzoli podpirata HDR. KO že nekaj časa gledam da kupim novi Blu-ray predvajalnik mi vsepovsod na vseh forumih povedo da sploh ni važno kakšen prevajalnik imam ali je 4K ali 2K ker če imam 4K televizor bo itak televizor svoje naredil in procesiral sliko v 4K in v večina primerov sigurno bolje kakor 4K Blu-ray predvajalnik. V vsem tem pogledu je potem spet bolj smiseleno kupiti neko PS4 konzolo itak ti televizor 4K bo vse sprocesiral edino PRO verzija sigurno bo v nekih določenih igrah prikazoval boljšo grafiko ampak to sploh ne moreš vedeti če si skoz samo na eni konzoli. Mogoče res bolje da se nabavi cenejša varianta in čez kako leto lahko se prešalta na PS5.
Kaj vem jaz bom sedaj čakal do Black Friday kaj se bo dogajalo drugače pa šel na Ebay gledat in kaj najti rabljenga. Verjetno res bolje da dam čim manj denarja za konzolo sploh,ker ne igram igerc ampak ko bom imel čas bom kaj za igral edino mala dva sinova pa bi verjetno igrala seveda pod pogojem če sta pridna drugače odpade.

Zvezdica27 ::

res je, TV je velik faktor. Sploh Sony zame dela čudeže s sliko.
in ker je ps tud Sony...

zz

UganiKdo ::

Blu-ray predvajalnik mi vsepovsod na vseh forumih povedo da sploh ni važno kakšen prevajalnik imam ali je 4K ali 2K ker če imam 4K televizor bo itak televizor svoje naredil in procesiral sliko v 4K in v večina primerov sigurno bolje kakor 4K Blu-ray predvajalnik


Kot ponavadi govoris neumnosti da glava pece. Za 4k rabis tako 4k vir (ps, bluray, whatever) kakor tudi 4k prikazovalnik.

Kakrsenkoli upscaling je crap, ki nima nicesar z 4k.

Slopek ::

rs1975 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Reaper je izjavil:

Slopek je izjavil:

one quick question.
Sta me danes mala2 zares znervirala in sem dal ps4 na bolho, ker se pač ne držita pravil, itd...pa še skos kreg okoli tega ps4 in igranja. Kdo, kaj, kdaj?
V pol ure, sem dobil dva kupca. Se mi splača tole zares prodati?
https://www.bolha.com/playstation4/ps4-...
Priznam, da sem bolj kot ne, to naredil v afektu, oz. na hitro, ampak mi je prav vseeno, če jima zadevo zares vzamem.
Malo mi je težko edino zaradi nakupa Fall Guys in PS+, kar sta si kupila sama s svojim denarjem par dni nazaj. Igra sama je pa prva, da ob njej uživa cela družina. Bo pa kazen za vse :|


Jaz ne bi prodajal, kaznuj ju tako da jima ga za nekaj časa vzami. Ko bosta prišla k pameti ga dobita nazah, če ne boš čez 1 mesec kupoval drugega in norel od najedanja.

Glede na število ponudb, sem se odločil prodati. Obdržal sem samo gt sport.
Z malima sem se pa zmenil takole: 14dni sta brez, potem bosta pa dala vsak 30eur in vzamemo 2 leti starega proja.


Pa je res Pro toliko boljši, da ima smisel prodat navadnega? Saj grafika je verjetno res nekaj boljša, moja 2 po moje niti ne bi opazila razlike....

Ne, da je toliko boljši, ampak je predvsem novejši, pa še tv imam 4k. PS5, bomo vzeli šele čez leto, dve, saj je na ps4, še full iger za preigrat. Pa če štejem še to, da bi ga moral dati čistit nekam, saj je zadaj samo en, oz. sta dva vijaka, in nisem upal sneti pokrova, ker bi 100% nekaj odlomil. Kot sem gledal na yt cleaning tutorial, imajo vsi drugi ps4 tri vijake v liniji in je zadeva easy. Pri mojem ps4, ni bilo tako in res nisem upal sam posegati v te zadeve. Tako, smo že na dodatnem strošku, ki še bolj opraviči nakup proja, ki bo lažje pregural še ene dve leti. Pa še za novega tišjega proja gre. Glasnost trenutne konzole, mi je res parala živce.

easyrider3 ::

A potem zadnje verzije PRO so bolj tihe ???????????

easyrider3 ::

UganiKdo je izjavil:

Blu-ray predvajalnik mi vsepovsod na vseh forumih povedo da sploh ni važno kakšen prevajalnik imam ali je 4K ali 2K ker če imam 4K televizor bo itak televizor svoje naredil in procesiral sliko v 4K in v večina primerov sigurno bolje kakor 4K Blu-ray predvajalnik


Kot ponavadi govoris neumnosti da glava pece. Za 4k rabis tako 4k vir (ps, bluray, whatever) kakor tudi 4k prikazovalnik.

Kakrsenkoli upscaling je crap, ki nima nicesar z 4k.



Lahko ti aparat tudi iz 2K naredi upscaling imaš obični Blu-ray kateri ti naredi upscaling na 4K se pravi ne rabiš imeti zapis v 4K seveda pa kvaliteta slike ne bo ista. To so meni vsi dopovedovali ko sem spraševal za Blu-ray playere. Glede Playstation 4 iger pa sploh ne vem a so vse 4K verjetno samo določene,če so vse potem je sigurno bolje PRO verzija. Sem gledal tudi za Xbox One S pa je tam video resulucija celo samo do 900p katastrofa a vgrajeno ima pa 4K Blu-ray player.

UganiKdo ::

Vse niso. Na ps4 ni nobena, na pro so nekatere.

In se enkrat upscaling ni 4k pa ce ne vema kaj nakladas. Tako da ce imas 4k tv potem rabil imet 4k vir ce hoces dobit 4k in to je to.

Se pregled razlik v spilih med ps4 in ps4 pro:
https://www.google.com/amp/s/www.digita...

IMO nadgradnja ne opravici stroska, ce pa ravno kupujes pa se splaca pogledat pro, pod pogojem da imas 4k tv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Slopek ::

easyrider3 je izjavil:

A potem zadnje verzije PRO so bolj tihe ???????????

Kupil bom serijo CUH-7216B, ki naj bi bila tišja in porabila manj elektrike.

scipascapa ::

Res morate ugodno dobiti PS4, ne biti naivni s kakimi predragimi oglasi.

Slopek ::

scipascapa je izjavil:

Res morate ugodno dobiti PS4, ne biti naivni s kakimi predragimi oglasi.

sam sem ga prodal za 220eur. 2x joypad + 9 iger...obdržal sem samo gt sport in en nov joypad.
Proja bom vzel za 280eur. En joypad z dvojnim polnilcem in 5 iger, ki jih še nimam. Predvsem se mi igra uncharted4 in last of us.
Glede na to, da sem menjal prvi ps4, za še ne dve leti staro konzolo, ki bo tišja in izkoristila 4k tv, se mi zdi to minimalen vložek.

scipascapa ::

za 280€ kar drago, teh 5 iger je vrednih nekaj? da niso igre po 10€ itd....

Slopek ::

scipascapa je izjavil:

za 280€ kar drago, teh 5 iger je vrednih nekaj? da niso igre po 10€ itd....

Saj sem napisal...Uncharted4 je zdaj 10eur, battlefield1 je 20eur, last of us pa trenutno prav tako 10eur. Ostali dve sta ravno tako trenutno 10eur. PS hits v akciji.
Vsaj 2 od teh bi 1x kupil. Svojo staro konzolo, pa sem mislil dati goblinu na čiščenje. Če strošek teh dveh iger in čiščenja + teh 220eur, predstavlja ceno tega proja, se mi zdi povsem ok.

easyrider3 ::

Jaz bom nazadnje mogoče iskal preko eBay na akciji kakega rabljenega vidim da jih je dosti tam.

Zvezdica27 ::

lp,

no, če bo kdo prodajal ps4 se javim, samo da je volan zraven. Če ne bom kar ps5 moral ;)

zz

Slopek ::

Saj bi vsi ps5, ampak za max 500€. Čez leto ali dve, bo ravno pravi čas. Do takrat pa si lahko premislim in takrat vzamem xa ali novega switcha.
Medtem bom pa igral Fall guys, Uncharted4, GoW4, GT sport na ps4pro :P

IL_DIAVOLO ::

Ne razmišljaš narobe :)

easyrider3 ::

Dajte povedat kako sedaj v teh časih z temi ukrepi okrog epidemije lahko nabaviš PS4 kje drugje v Sloveniji ko ne smeš it v druge občine

IL_DIAVOLO ::

Jaz bom počasi igral, ti se pa naročil nisi :D

easyrider3 ::

Super ti samo špilaj eno lahk tud se zame ?. Jaz iščem iščem in gledam gledam kje najti. Sedaj sem se tudi jaz odločil da bi kar rabljeno vzel samo za pametno ceno in da vse dela.

Zvezdica27 ::

saj ps5 bo 500...

ps4 je nebroj, samo pač malo tvegaš, da ni kaj narobe...

zz

IL_DIAVOLO ::

easyrider3 je izjavil:

Super ti samo špilaj eno lahk tud se zame ?. Jaz iščem iščem in gledam gledam kje najti. Sedaj sem se tudi jaz odločil da bi kar rabljeno vzel samo za pametno ceno in da vse dela.


Zakaj se bojis tujine?

easyrider3 ::

Saj se ne bojimo tujine pač treba najti. Včeraj sem enega našel za 212 Eur ima trenutno ceno samo še eden dan akcije . Je pa letos ji model

IL_DIAVOLO ::

"pac treba najti"

trololol, ce bi zelel bi ze zdavnaj nasel in kupil. Bolj poceni, kot bos iskal, večji je riziko, da bos dobil konzolo v slabem stanju.

Pac treba najti govori folk, ki nima namena kupiti, ampak gleda pa vseeno. Gleding mislim, da je pravi izraz :D

Argica ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Argica ()

Slopek ::

easyrider3 je izjavil:

Dajte povedat kako sedaj v teh časih z temi ukrepi okrog epidemije lahko nabaviš PS4 kje drugje v Sloveniji ko ne smeš it v druge občine

žena je danes šla službeno v Lj in vmes prodala, nazaj grede je pa na meji s sosednjo občino, vzela proja. Logistika pač ;)
Oglas sem objavil včeraj, ta od katerega sem ga kupil, pa tri dni nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

easyrider3 ::

Kaj pravite na to ponudbo zgleda kar dobro a https://prnt.sc/vqtx7u

rawlit ::

A jutri ni za pričakovat nobene akcije? Jaz sem lani kupil PRO za 299€ v takem času. Slima ohranjenega kot novega (z 2 leti garancije) pa prodal za 150 €. Ni mi jasno kako so danes cene višje, ko pa imam vsaj v teoriji tu že novo generacijo.

easyrider3 ::

rawlit je izjavil:

A jutri ni za pričakovat nobene akcije? Jaz sem lani kupil PRO za 299€ v takem času. Slima ohranjenega kot novega (z 2 leti garancije) pa prodal za 150 €. Ni mi jasno kako so danes cene višje, ko pa imam vsaj v teoriji tu že novo generacijo.


Kje si lani kupil za tak denar PS4 Pro ?? Kakor zgleda letos ne bo niti približno prišlo k tej ceni.

rawlit ::

Sem šel prav pogledat:
09.12.2019 Mimovrste
1 × Sony Sony Playstation 4 Pro igralna konzola, 1 TB, črna + VCH Fortnite,
299,99€

easyrider3 ::

rawlit je izjavil:

Sem šel prav pogledat:
09.12.2019 Mimovrste
1 × Sony Sony Playstation 4 Pro igralna konzola, 1 TB, črna + VCH Fortnite,
299,99€


Se pravi da bo po Black Friday še kakšno znižanje

Reaper ::

Ja, okoli Božiča bo še sigurno kaj znižano, kot vsako leto.

shuttle ::

Jaz sem kupil lani v BB slim 500gb za 180€ :)
««
159 / 162
»»