» »

PS4

PS4

««
158 / 162
»»

ameba ::

Pozna kdo opcijo za kupit ps4s subscription za manjše €?

McClane ::

počakaj 14 dni na BF deale, skoraj vsako leto je cenejši nakup.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Jerry000 ::

Argica je izjavil:

omenjamo opcije.

To ni ocenjevanje, to je posiljevanje

rs1975 ::

A je komu ratal na US account povezat Paypal? Hotel sem sicer za probo kupit za en mesec PS Now. RAčun sem napolnil, vendar me niti ne spusti čez, da bi prišel do plačila, dokler ne vpišem kreditne ali Paypal računa. Če vpišem SLO kreditno ali Paypal (na kateri je ta ista SLO kreditna) me ne spusti čez, javi napako.
Sem za foro probal na SLO accountu linkat Paypal in je šlo. Torej je težava regija, obstaja kakšen trik kako to rešit?

Kvinta ::

Preberi celo temo nekje je to zapisano oz. ziher nekje tu na forumu samo se ne spomnem več kje :)
A.C.A.B

rs1975 ::

Nisem našel nič na to temo. Sem pa medtem izbrskal, da je potrebno pri naročilu 1-mesečne naročnine za PS Now obvezno vpisat keeditno/PayPal. Pri 3 ali 12-mesečni pa tega ni treba. Ista je zgodba tudi če kupiš direkt redeem kodo za PS Now, tudi tam je treba vpisat kreditno/Paypal

Nusi10 ::

Zivjo. Mene zanima imam na ps4 ws-37338-4 ban konzole. A je možno odbanat. Zna kdo. Hvala

yayo ::

Nusi10 je izjavil:

Zivjo. Mene zanima imam na ps4 ws-37338-4 ban konzole. A je možno odbanat. Zna kdo. Hvala

WS-37338-4 je najhujši ban, kolikor razumem. Ni banan uporabniški account ampak prav individualna konzola. Zakaj pa je banana? Če gre za finančni dolg Playstation networku se je verjetno mogoče zmenit, če pa so ugotovili kak jailbreak na konzoli je po mojem fertih. Kliči kak servis (Goblin, Konzolko) pa vprašaj.
WS-37338-4: This PS4 console has been permanently banned from the PlayStation Network
.

riina10 ::

Ubistvu ga je imel nečak neki so mu vdrli u accout baje. Kupil je novega tega sem uzel jaz. Kot vidim se ne da rešit problem. Bi bilo zdaj se najboljše odklenit ps? Drugo ne preostane.

rdecaluc ::

On je že vedu zakaj je kupil novega.

Ne vem ali lahko sploh odkleneš svojega.
Est modus in rebus. ,typos

yayo ::

kot sem napisal pokliči Goblin ali Konzolko pa ti bodo znali svetovati kaj se da narediti. Na netu vidim kar nekaj tutorialov na temo kako rešiti banano konzolo ampak ne morem vedeti, če kateri res reši tvoj konkreten problem.

rs1975 ::

Imam eno vpašanje glede računov. Trenutno je stanje sledeče:
- imam SLO račun + 2 družnska računa za otroka
- ima US račun

V primeru, da vzamem na US računu PS+, ali lahko free igre in MP uporabljam samo na tem US računu ali tudi na preostalih? Je kaj povezano z ureditvijo primarnega računa?
Hvala

rawlit ::

Jaz imam Sl in US račun, PS+ imam urejen v okviru US računa, free igre in online lahko igram v okviru obeh računov. Kaj točno sem za to moral naredit se ne spomnim, ampak mislim, da ni posebnea.

UganiKdo ::

Igre igras lahko na vseh racunih. Pazit moras edino damorebitne dlc kupujes v primarni trgovini.

easyrider3 ::

Drugi teden pričakujem da bi kaj cena PS4 Pro kje dol padla saj rabljene ne mislim kupiti ker ne veš kaj dobiš

Argica ::

PS4 PRO mislim, da se niti ne proizvaja več.

easyrider3 ::

Argica je izjavil:

PS4 PRO mislim, da se niti ne proizvaja več.


Saj ni važno važen da ceno spustijo v tem tednu če ne bom pa itak moral nekako kupit

IL_DIAVOLO ::

Zal je nerealno pričakovat, da bi novim konzolam prejsnje generacije padle cene pred aprilom, ko bo ponudba presegla povpraševanje.

Nekako ni smiselno. Imaš na ebayu pod 250 evrov. Toliko se ne bojo pocenile.

easyrider3 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zal je nerealno pričakovat, da bi novim konzolam prejsnje generacije padle cene pred aprilom, ko bo ponudba presegla povpraševanje.

Nekako ni smiselno. Imaš na ebayu pod 250 evrov. Toliko se ne bojo pocenile.


Novih ni za tak denar stare ne kupim

easyrider3 ::

Mogoče pa bo res za Black Friday cene dol padle bomo videli če pade na 300 Eur Pro verzija ga takoj kupim.


https://globalno-aktualno.com/2019/11/s...

 BLACK FRIDAY

BLACK FRIDAY



Posted on 23/11/2019 by Globalno Aktualno
Na uho nam je prišla informacija, da bodo v Sloveniji na BLACK FRIDAY močno znižane igralne konzole Sony Playstation 4 in Sony Playstation 4 PRO. Akcijo bodo imeli v trgovski verigi HARWEY NORMAN in mogoče tudi pri trgovcih kot so BIG BANG, ACS SONY, GAMECENTER, PLAYGAME in drugih.

Posebne BLACK FRIDAY nižje cene bodo na voljo tudi v PlayStation Store Sony online trgovini, kjer bodo popusti na MPC do 60%.
Igralne konzole Sony Playstation 4 500 GB bodo znižane z 299 EUR na 199 EUR. Močnejše izvedbe z močnejšo grafično kartico in možnostjo poganjanja naslovov v 4K pa bodo na voljo znižane z 399 EUR na 299 EUR. Znižani pa bodo tudi kompleti za virtualno resničnost PLAYSTATION VR in sicer z 299 EUR na 199 EUR, kjer boste v kompletu dobili naglavno 3D čelado, kamero in igro.

Zgodovina sprememb…

filip007 ::

Si opazil datum, je za leto nazaj, konzol ni, več sreče po novem letu.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

easyrider3 ::

filip007 je izjavil:

Si opazil datum, je za leto nazaj, konzol ni, več sreče po novem letu.


o pa res morda pa bo vseeno še kakšni popusti če ne pa bo treba kaj drugega

Zvezdica27 ::

lp,

tja... telekom je začel prodajati ps5, tko da kdor bo zdaj staro zalogo po polni ceni kupoval, je nespameten. Po drugi strani,kot ste že napisali, ker ponudba dosega povpraševanje, ni nujno, da se bo cena nižala.

bomo videli,

zz

easyrider3 ::

Danes sem spet članek na forumu prebral da se je leta 2017 na Black Friday prodajal PS4 Pro za 300 dolarjev a v današnjih časih 3 leta za tem pa ceno imajo še višjo pa naj se gredo nekam solit

zlabra ::

jaz sem kupil 2 leti nazaj 5 kom projev po 299 euro, cyber monday

Kvinta ::

PS4 Pro za 300 dolarjev a v današnjih časih 3 leta za tem pa ceno imajo še višjo pa naj se gredo nekam solit


Dobra cena za nekaj kar lahko začneš takoj igrat.

Za Pc za 300$ ne dobiš niti spodobne grafične kartice.
A.C.A.B

IL_DIAVOLO ::

easyrider3 je izjavil:

Danes sem spet članek na forumu prebral da se je leta 2017 na Black Friday prodajal PS4 Pro za 300 dolarjev a v današnjih časih 3 leta za tem pa ceno imajo še višjo pa naj se gredo nekam solit


Si preveč cheap, to je vse. Za rabljeno si pa prevec fin. Nic ti ni prav.

easyrider3 ::

Ne ni logično da so pred 3 leti za 300 dolarjev se prodajalo sedaj bo pa se dražje kakor takrat kot da je zlato. Seveda sem skeptičen glede rabljene konzole to je isto kot pri avtomobilih nikol ne veš kaj dobiš.

easyrider3 ::

A se splača tolikšno razliko več plačati za PS4 PRO verzijo a je razlika v moči in grafiki toliko očitna. Kakšnih dobrih 300 Eur bi še bila dobra cena za PS4 Pro kako je pa z kontrolerji a neoriginal tudi obstajajo

IL_DIAVOLO ::

Argica ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Argica ()

easyrider3 ::

Argica ::

https://www.gamecenter.si/igralne-konzo...

350e

prodaš igro za 30€

easyrider3 ::

Argica je izjavil:

https://www.gamecenter.si/igralne-konzo...

350e

O ja tole je dobro kaj drugače na splošno med PS4 Pro in Xbox One X. Dost primerjavi sem že pogledal pa eni to hvalijo drugi ono vem to,da večina pravi da Xbox One S je slabši celo od obicnega Slim PS4

prodaš igro za 30€

rawlit ::

Igro jaz kupim za 30€ :)

Argica ::

GregiB ::

Imam vprašanje... s sinom imava vsak svojo konzolo (primary). Imava pa vsak na drugi tudi account (secondary). Če se jaz na svoji konzoli prijavim na sinov account in v PSN Storu kupimo igrico, jo bo lahko sin DL na njegovi konzoli in jo tam tudi igral?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

mile ::

rawlit je izjavil:

Igro jaz kupim za 30€ :)


Jo imas na US Playstoru za 30$ cca 25eur

rawlit ::

mile je izjavil:

rawlit je izjavil:

Igro jaz kupim za 30€ :)


Jo imas na US Playstoru za 30$ cca 25eur

wow, hvala za info!

Mimogrede tisti, ki kupujete igre na US store-u - vas ni nič "strah", da nekega dne Sony odloči, da bomo do tega lahko dostopali samo iz US in ne iz tujine? Jaz zaradi te dileme vedno več nakupov naredim na na SI store-u.

mile ::

Malo že, dvomi pa da si bo Sony plunil v skledo

easyrider3 ::

Mene je lansko leto vedno preusmerilo na slovesnski PlayStation store kako potem lahko iz ameriške strani vzamem igro

scipascapa ::

daš us spredaj ali izbereš državo, še bolje: logiraš na z US računom.

rawlit ::

Jaz se z US računom prijavljam v incognito načinu, sicer tudi mene skoz nekam preusmerja.

Argica ::

GregiB je izjavil:

Imam vprašanje... s sinom imava vsak svojo konzolo (primary). Imava pa vsak na drugi tudi account (secondary). Če se jaz na svoji konzoli prijavim na sinov account in v PSN Storu kupimo igrico, jo bo lahko sin DL na njegovi konzoli in jo tam tudi igral?

da

dokler je vsaka konzola primary.

dvihtelic ::

Kje je najbolje kupiti PS4 (goblin,konzolko,igabiba..)?

IL_DIAVOLO ::

Nic od nastetega.

dvihtelic ::

kje pa? slabe izkušnje?

IL_DIAVOLO ::

Tujec je vcasih bolj fer od prvega soseda. Nove konzole prejsnje generacije se pa itak ne kupuje, ker je cena ista, kot za next gen.

dvihtelic ::

ja novih pa ne bo še dolgo na zalogi, sinovoma pa sem obljubil tako da bom najbrž kar 4

Kvinta ::

Kupiš tam ko je cena dobra malo nazaj maš Ps4 pro 1TB za 350€ normalne so okrog 300€ rabljene z garancijo okrog 200€ če kupiš na bolhi še manj lahko pa kupiš tam mačka v žaklju. Jaz kupim vse v Goblin so se do zdaj izkazali za najbolj resne in hitre.

To je vsa umetnost.
A.C.A.B
««
158 / 162
»»