» »

PS4

PS4

««
25 / 162
»»

dukaric1991 ::

Tut jaz day one ;) me pa zanima ce tisti 10% discount http://blog.us.playstation.com/2015/01/... ki ga dobimo za nakup v psn storu ta vikend velja tut za tiste z UK računi?

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Kje pa boste kupili The Order 1886?

človek zver ::

Najbolš da Zavvi.com preeorder, DANES DO POLNOČI vpišeš PREORDER in maš še dodatnih 10 posto. Jest mam Evolve prednaročen, tole bom pa verjetno kupu v Big bandu al pa igabiba isti dan.

oo7 ::

Kakšna je potem končna cena z poštnino?

Tr0n ::

Na ameriskem PSN. :)

scipascapa ::

zver: evolve bo/je polomija.

Tr0n ::

Pa The Order verjetno ne bo kaj prida. Raje Uncharted 4. :P

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

Pa The Order verjetno ne bo kaj prida. Raje Uncharted 4. :P


Zakaj misliš, da ne bo kaj prida?

Tr0n ::

Saj si videl trailerje. Zelo lep, ampak genericen shooter. :)

Alfa08 ::

Pozdravljeni,

Mene pa zanima ali ste tudi Vi naleteli na kakšno težavo na Amazonu pri plačevanju prepaid kartice PSN za US račun. Namreč generiral sem si account z ameriškim naslovom (alaska) in dodal svojo visa kartico, ampak kljub temu mi nočejo odtegnit denarja oz. stoji naročilo na Open orders?!.
Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alfa08 ()

Alfa08 ::

... Sedaj sem na mail dobil, da so mi začasno zaprli račun na amazonu: Account on Hold: Response Required

Nevem če za to, ker je kartica na moje ime, naslov pa je izmišljen na Alaski? Kako pa ste si ostali uredili accounte na amazonu?

oo7 ::

Ne moreš kupit diretkno preko US Psn brez Amazona?

Alfa08 ::

Koliko jaz vem, če hočeš kupovati na US Psn moraš dat not naslov ki se ujema s tvojo kartico se pravi slovenski naslov, isto je za Paypal (tu pa pride do spora, ker pol vidijo, da nisi iz US).
Ma kdo drugačne izkušnje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alfa08 ()

Tr0n ::

Odvisno od banke. NLB zgleda ne komplicira, ce je drug naslov. Lahko pa probas z Amazon Gift Cards. Glej "Additional tricks" na http://wololo.net/2013/06/27/how-to-pur....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Alfa08 ::

Mogoče ja, ker jaz pa uporabljam NKMB predplačniško Viso.

dukaric1991 ::

Velja samo ta vikend. 10% popusta na PSN.

http://blog.eu.playstation.com/2015/01/...

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

Saj si videl trailerje. Zelo lep, ampak genericen shooter. :)


Mene najbolj skrbi, da bo prekratka.

Tr0n ::

Kje je pa US store discount koda? :)

človek zver ::

scipascapa je izjavil:

zver: evolve bo/je polomija.


nevem no men je ql špil. Sm igrov beto pa mi je blo super. :D

oo7 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Saj si videl trailerje. Zelo lep, ampak genericen shooter. :)


Mene najbolj skrbi, da bo prekratka.



To tud mene......res upam da nebo prekratko....nej bo vsaj 15 ur gameplaya.

Zgodovina sprememb…

Alfa08 ::

Tr0n je izjavil:

Kje je pa US store discount koda? :)


Evo za nas s US accounti sem najdo:
KF56EM5KB3

oo7 ::

človek zver je izjavil:

scipascapa je izjavil:

zver: evolve bo/je polomija.


nevem no men je ql špil. Sm igrov beto pa mi je blo super. :D

oo7 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Saj si videl trailerje. Zelo lep, ampak genericen shooter. :)


Mene najbolj skrbi, da bo prekratka.



To tud mene......res upam da nebo prekratko....nej bo vsaj 15 ur gameplaya.



Rumor: PS4 Exclusive The Order: 1886 Is 10-12 Hour Long
http://www.dualshockers.com/2015/01/18/...

BorutK-73 ::

Če komu tole pomaga glede PSN naročnin
http://www.kinguin.net/psn-cards/?utm_s...

Pesimist ::

Tr0n je izjavil:

Odvisno od banke. NLB zgleda ne komplicira, ce je drug naslov. Lahko pa probas z Amazon Gift Cards. Glej "Additional tricks" na http://wololo.net/2013/06/27/how-to-pur....


NKBM mastercard normalna se mi tudi ni bila nikdar zavrnjena. Ne na amazon, ne na netflix.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

chucki ::

Kode so tudi za 10% popusta za vse igre :) Sem ravnokar kupil Resident Evil
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Likalnik ::

Zdravo,

sem prvič lastnik PS-ja:) in imam par vprašanj...trenutno sem še brez igre...igram lahko samo demote...to je samo par igric v Storu? ali se jih še kje najde...v mojem primeru, če grem pod PS Store, Games, Demos...je mislim, da 12 iger...je to vse?

drugo vprašanje....ko sem iskal demote, sem naložil po nesreči add on in sedaj ga imam v Library pod games...se to da izbrisati ven, poleg demo igric katere sem si naložil je še ta add on s katerim nimam kaj početi...lahko kupim...je pa tudi opcija download...trenutno še ni naložen na PS...rad bi pa ga pa izbrisal, da ni več po Library

hvala

človek zver ::

Imaš na PSN storu pod zavihkom games--->free to play. Maš igre kot so Blacklight retribution in Warframe. Zlo dobri igri zaston pa še PS+ nerabiš da igraš. Stvari brišeš pa na storage manegment pod aplications...

Zgodovina sprememb…

Likalnik ::

Hvala za odgovor sem nasel;)...vendar me pa se vedno zanima kaj je z add on...nikjer ga ni gor....samo pod library v games je notri...pod storage manegment, aplications jo ni...

Pesimist ::

nemores to zbrisat. Its there to stay forever :))

erex ::

Kje bi se dalo dobit trenutno najceneje nov PS4? Pogoj je tudi da je garancija pri uradnemu servisu. Kašni čunga lunga servisi me ne zanimajo.

Goblin ::

Uradnega servisa za Sony PlayStation v Sloveniji ni, vse v garanciji roma v tujino.
http://www.goblin.si

človek zver ::

Jp baje vse pošiljajo v Francijo.

erex ::

Jah, nekateri trgovci(Muller) uporabljajo neke lokalne "servise". In se nočem še enkat zajebat.

altek90x ::

Če koga zanima cod ghosts ( 35€ ), killzone ( 20€ ). okolica ptuja. lahko tudi po pošti na vaše stroške.

manniac ::

Zdravo zanima me če imajo ps4 tudi v intersparu če kdo ve?

abyssus ::

Kolikor jaz vem, ne. Vsaj v Mariboru nisem našel. Niti iger za ps4, so pa za ps3.

ETI3n ::

altek90x je izjavil:

Če koga zanima cod ghosts ( 35€ ), killzone ( 20€ ). okolica ptuja. lahko tudi po pošti na vaše stroške.

Ja ti si pa res en "falot" Ghosts za 35€, a cene se gibljejo do 20€/25€

altek90x ::

saj se da zmenit za ceno, ampak kateri ga dobi ga naj kupi za 20€. vidim da jih je ogromno na bolhi. celo en za 25€. in pol že morejo bit vsi?

ETI3n ::

altek90x je izjavil:

saj se da zmenit za ceno, ampak kateri ga dobi ga naj kupi za 20€. vidim da jih je ogromno na bolhi. celo en za 25€. in pol že morejo bit vsi?

Ti dejansko pricakujes 35€ za 2 leti staro igro (smeh) Good luck haha

Tr0n ::

Pa zraven tega se Ghosts, ki je splosno znan kot najslabsi CoD. :)

Dzombic ::

Ghosts za 35 jaz pa vzel nedavno Unity za isto ceno. Eni res mislijo, da zlate palice prodajajo

abyssus ::

Po dveh tednih sem včeraj naletel na prvo težavo s PS4.

PS4 je bil ugasnjen, aktiven je bil pred kakšno uro in potem kar naenkrat izvrže disk iz pogona. WTF? OK, nadaljuje se tako, da neprestano piska kot da hoče še enkrat izvržt iz pogona. Ga vklopim in poskušam dat not CD pa ga ne sprejme. Nato pa se začne tisti zvok, ko disk potegne v pogon. Počakam in ga potegne not ter vse deluje normalno.

Seveda sem šel googlat in je to common problem veliko lastnikov PS4. Ne vem, kako sem lahko kaj takega spregledal, ko sem kupoval. Veliko jih ima probleme, da jim celo med igro izvrže disk. Zakaj se to dogaja? Teorij je nekaj (statična elektrika, pregrevanje, "zjebana" tipka), še več je načinov, kako to popraviti, deluje pa očitno noben.

Ne razumem pa, kako se lahko UGASNJENA konzola (ne standby!) sama prižge in začne ejectad CD, ki je v pogonu. Še kdo s to težavo in ali je kdo zadevo kako rešil? Zaenkrat se je to zgodilo samo enkrat, sem nato še sinoči igral kakšno uro pa se ni nič zgodilo vendar se bojim, da se bo težava ponovila oziroma ponavljala.

nurmaln ::

sej maš garancijo ne?
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

abyssus ::

Nimam ravno želje že po dveh tednih pošiljati v garancijo + potem čakati mesec dni ali več.

nurmaln ::

to pa zastopm ja, ampak če je več kot 8 dni od nakupa pomoje dost izbire niti nimaš
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

abyssus ::

Zgleda da res ne. Sedaj sem ga vklopil in je kar takoj začel disk notri vlečt. Ko sem pa ga hotel vstavit, pa ga je potegnil pa takoj ven vrgel.

Očitno je to eden tistih nakupov, katerega bom zelo močno obžaloval.

Trupl0 ::

PS4 se ne pošiljajo v tujino temveč se jih menja. Saj je uradna beseda s strani SCEE, da se PS4 ne popravlja ampak se izda credit. Kako imajo to rešeno različni Mueller, ki ima svoj uvoz, ne vem.
V primeru, da ga ima distributer na zalogi ga zamenja skoraj takoj drugače je potrebno počakati na zalogo. Seveda ne dlje kot 45 dni.

@abyssus
Si poskusil postaviti konzolo pokonci oz. ležeče?
Kaj pa fiksi, ki so na youtube?
Meni je sama od sebe pričela to delat ampak se je stanje po 2 dneh normaliziral in tega ne počne več.
Baje je razlog statika, ki se nabira na spodnjem delu ohišja.

Drugače pa kje si kupil zadevo? Nesi prodajalcu in to je to.
V najboljšem primeru dobiš novega.
"šraufat" ti ga ne bo šel nihče...razen kakšni "prinesi k meni pa bomo zrihtal"
If you are going through Hell, keep going !

abyssus ::

Kupil sem ga v bigbang-u. Sem ga izklopil iz elektrike, pustil kakšnih 10 minut in sedaj že kakšno uro igram. Bom poročal, če se pojavi še enkrat.

abyssus ::

Ugasnil sedaj, 5 minut in se je že zgodilo. Očitno bo treba vrnit.

Pesimist ::

ce sumis da je statika kriva daj ps4 na nogice izolacijsko gumo in nasledne parkrat ko koncas igranje polozi roko na ohišje za par sekund. Vbistvu vlaga pomaga, rahlo valazna krpa ali pa kozacerc z malo vode, le ne ga polit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

človek zver ::

Jest sm ga nesu nazaj v merkator ker je bil res glasen pri igranju dolocenih iger....sm v enmu tednu dobil novga. Zdej dela normalno...newem koko sm mogu prej tist poslusat....uglavnem dokler je garancija sam nazaj noste!
««
25 / 162
»»