» »

PS4

PS4

««
26 / 162
»»

Pesimist ::

hm az mam samo fifo in the last of us. Ploščkof pa takaltakne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

dukaric1991 ::

 Popust velja v BigBangu od 26.1. do 22.2

Popust velja v BigBangu od 26.1. do 22.2

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Fixed.

abyssus ::

Danes šel v bigbang po NFS pa ga ni več. Pa mi je preveril še par drugih trgovin pa nič. Ga je kdo dobil?

Pesimist ::

sux, titanfal menda 10$ v storu.

Tr0n ::

Na splosno je drago tole. 30 eur za vec kot leto stare spile je oderusko. :)

McClane ::

Čisto predrago, če si kdo želi NFS je zdajle v akciji na US storu, skupaj z drugimi EA špili.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Tr0n ::

PS plus igre za februar.

PS4

Transistor
Apotheon

PS3

Yakuza 4
Thief

PS4/PS3/PS Vita

Rogue Legacy

PS Vita

Kick & Fennick

scipascapa ::

FIFA 14 se dobi rabljena za 10€.

Alessio983 ::

Pozdrav,

torej pokvarila se mi je ročka za ps4. Na novo čakam že četrti teden, ker jih v Big bangu po sloveniji in na servisu nimajo nikjer, Pri Sonyju oz. uvozniku pa jih za 1x še ne dobijo. Ene ročke ni po celi Slo v big bangu pa sej moraš biti nor ...

Tr0n ::

Rocka? Mislis kontroler?

Pac narocis iz tujine (DE, UK, etc.). :)

St235 ::

zakaj bi naročal iz tujine, če je v garancijske popravilu?

Žal 4 tedne (28 dni) še ni dovolj, da bi lahko zahteval novo.

abyssus ::

Včeraj v Mariboru videl dva kontrolerja, sicer bela. V bigbangu..

Alessio983 ::

Če morda koga zanima menjam ali prodam Killzone shadowfall za 20€ praktično nov brez prask. Igran morda 3x. Najraje menjam za little big planet 3 z doplačilom max 10€

chucki ::

Kontroler črne barve sem danes videl v bigbang Celje :)
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Alessio983 ::

Js sem klical okoli po bigbangih in od MB in Lj ni blo črnega samo beli ... Tudi v poslovalnici so iskali po bazi in menda ni blo kirga črnega v evidenci. Drugače bi ga mi že zamenjali

St235 ::

Ali pa ti pač BB prodaja meglo dokler ne dobi drugega kontrolerja od dobavitelja.

Pesimist ::

nevem od kot ti ideja da ti bojo kr zamenjali kontrolar. BB ziher ma črne v škatlah v trgovinah. Do zdaj sem jih še vedno vido v mbju. Ampak z tem ti pa res ne morajo menjat.

AnWar ::

Lep Pozdrav,..imam eno vprašanje..ali mogoče ve katere igre so /ali obstajajo za ps4 podobno kot world of warcraft ( mmorpg)?

Trenutno vem za Diablo 3,..

Hvala
[Asus ROG Strix SCAR III]

St235 ::

oo7 ::

Tole je obvezen nakup prvi dan:)

Pesimist ::

Zakaj pa? kaj je tak posebnega v tej igri?

btw kaj je tista ko so jo kazali na E3 ko si v nekem dungeonu ko nek zmaj v tebe ujžgne.

človek zver ::

Deep down je to k misls....also a gdo igra dying light? Al pa killzone multiplayer igrov bom tud evolve...igram tud driveclub...me lahk dodate psn id: Clovek_zver

oo7 ::

Pesimist je izjavil:

Zakaj pa? kaj je tak posebnega v tej igri?

btw kaj je tista ko so jo kazali na E3 ko si v nekem dungeonu ko nek zmaj v tebe ujžgne.


To je igra od tistih, ki so naredili Deamon souls in Dark Souls.
Posebnost teh iger je, da so izredno težke, odlično vzdušje, hudi šefovski boji in seveda na ekranu velikokrat piše:))




Pri Dark Souls 2 imam preigranih 205 ur in v igri sem urml, do zdaj 767x. Se pravi če sem zračunal prav sem umrl vsakih 16 minut v tej igri>:D

Pri Bloodborne pa še ščitov ni kar pomeni pri meni najbrž še več You Died:))

oo7 ::

človek zver je izjavil:

Deep down je to k misls....also a gdo igra dying light? Al pa killzone multiplayer igrov bom tud evolve...igram tud driveclub...me lahk dodate psn id: Clovek_zver


Dying light sem naročil za PC mi ne gredo take igre na Gamepadu.
Kakšen je pa kaj driveclub?

človek zver ::

Nikol nism rd vozu prov zlo pa sm ga kupu k je bil znizan pa morm rect d je ena bolsih exkluziv na ps4. Sploh prek neta s folkom dirkat je noro...pa k s frendi cajte postavlas pa se jeziš pa popravlas kroge. Gameplay je neki med arkado pa simulacijo, avtov je velik prog je velik pa se zaston jih pride 5 vsak mesc plus avti...mors met pa ps+ pa grafika je cist huda.

oo7 ::

Če kupim rabljen Drive Club na Bolhi bom lahko igral na internetu?
Ps+ to je za internet?
Ker, do zdaj s svojim PS4 še nisem bil nič na netu sem preigral zaenkrat samo Infamous Second son.

scipascapa ::

da
da

dukaric1991 ::

priporočam ti driveclub ;) ce ga kdo igra me naj doda PSN id: dukaric1991

chucki ::

War thunder igra kdo? :)
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

AnWar ::

Hvala za odgovore... imam še eno vprašanje ali je kdo od vas prikopil Recimo od razer-ja ( firma ) miško ter tipkovnico brezično na usb?

Hvala, lp

Odločil sem se za nakup iger :

- Killin Zone
- Diablo 3
- Drive Club
- Bloodborne...

Malo je MOORPRG iger..Edino je še najbolj bližje Wow ...The elder srcoll online....

SONY PS3 Bluetooth bi delovala tipkovnica na ps4?
[Asus ROG Strix SCAR III]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnWar ()

manniac ::

Bo kdo kupil Project CARS? Zgleda edina dobra simulacija za ps4.

paliskic ::

Jaz jo bom. Kdaj pride že? februarja al marca?

Pesimist ::

nah nimam kam volana dat.

Alessio983 ::

sej lahko voziš z motion senzorjem. Js igram drive club pa moram reči da ni slabo. Edino možnost sem jo imel že igrati (Project CARS Beta) na pcju in mi ni kaj prida

Pesimist ::

aja? ok pol pa bom probo. Kaj driver club je že free verzija? da probam kak se motion obnese ker to poznam samo iz telefonov.
Na stike paenostavno ne moram spilat. Sem probal Forzo 5 in to ni to. Prej sem se navado 3d shootere spilat, avta vozit se pa zaj ne vbistvu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Roke stran od Driveclub. You will thank me. :)

paliskic ::

Če ga dobiš zraven ps4 je kar ok driveclub.

Zviko ::

Jaz se sploh nemorem odločiti katero nextgen konzolo kupiti...Vem, da je to PS4 tema in mi bo večina svetovala PS4. No saj zato sem tu ker se k temu bolj nagibam ampak vseeno,..Mi lahko nekdo, ki ima v lasti obe pove katera se mu zdi boljša? Pa ne mi z ekskluzivi ker me sploh ne zanimajo. ;) Igral bi večinoma Fifo, tu pa tam kakšno streljačino in dirkačino, gta,...Bolj se nagibam k PS4, ampak ker bom večino časa igral Fifo sem v dilemi. Fani Fife boste razumeli zakaj... ;)

MaticKregar ::

Kot je že bilo večkrat napisano, več ljudi ima ps4 in bo multiplayer bolj poln igralcev...

St235 ::

Predvsem pa je že od prejšnje generacije naprej edino omembe vredno merilo za nakup konzole to katere ekskluzive ima. Tako da preglej špile, ki so ali pa bodo v kratkem izšli in se odloči kaj ti bolj leži.

Pesimist ::

Zviko je izjavil:

Jaz se sploh nemorem odločiti katero nextgen konzolo kupiti...Vem, da je to PS4 tema in mi bo večina svetovala PS4. No saj zato sem tu ker se k temu bolj nagibam ampak vseeno,..Mi lahko nekdo, ki ima v lasti obe pove katera se mu zdi boljša? Pa ne mi z ekskluzivi ker me sploh ne zanimajo. ;) Igral bi večinoma Fifo, tu pa tam kakšno streljačino in dirkačino, gta,...Bolj se nagibam k PS4, ampak ker bom večino časa igral Fifo sem v dilemi. Fani Fife boste razumeli zakaj... ;)


Za moje pojme ko imam obe je x1 dosti boljša izkušnja. Za mene mora konzola biti mini PC in ne samo gaming masin. Ce ti to ni pomembno da imas soliden web brskalnik(ps4 out of memory sindrom), kompletno funkcionalen twichtv pa se kaj se najde in pride in je tvoje prizadevanje samo igranje iger, potem dam glas PS4, saj je prodala dosti več konzol. Vendar ne pri eni, ne pri drugi ti nebo zmanjkalo soigralcev to kar verjami.
Ker glih omenjas fifo moram povedat, da se slovenska fifa scena giblje samo na PC in PS4. Če pa si zagret igralec Ultimate Team moda pa ima legende samo X1. Jaz imam fifo na obeh konzolah in je slika na x1 neprimerno ostrejsa.
Racing igre pa ne mislim komentirat na gamepad, vendar zarad motion sensinga verjamem da je boljše na ps4 pač v kolikor sploh igra podpira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Zviko ::

"Če pa si zagret igralec Ultimate Team moda pa ima legende samo X1."

No ravno zaradi tega se ne morem odločit. Če si velik fan Fife in nasploh fucbala te ta stvar kr zasvoji tako da, ja...Nevem, bom probal stvar prespati pa se jutri odločim. Hvala za odgovor. ;)

Pesimist ::

EA ne jemle resno zaščito accounta uporabnika ceprav imajo dvojno zascito ti nic ne pomaga dokler na EA support chatu delajo opice. tako da vsak ki ima nadpovprecno dobre igralce reskira da ga hacnejo. Dovolj je ze da vejo gamertag in malo jokajo na chatu. To sicer velja za vse platforme in Ronaldo takoj tam pri Peleju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Zviko ::

Ja to je res ja. Če gledaš streamere na Twitchu, vsi so začeli skrivat gamertage prav zaradi tega. Samo kaj hočeš, EA je v kurcu, pa vseeno te napizdijo da kupuješ njihove špile. Mi pa nasedamo tem foram. Budale :)

altek90x ::

Če igra kdo cod aw, naj doda Cpt_Alt3k

abyssus ::

V Intersparu imajo baje akcijo za ps4 igre: 2 za ceno ene. Je kdo kaj hodil gledat?

Dzombic ::

AnWar dela tipkovnica za ps3 na ps4 sem sprobal
Abyssus mislim, da je keč v tem da kupis dve pa dobis tretjo najcenejso, naj me nekdo popravi, mislim pa da je neka vloženka

wired ::

Dzombic je izjavil:

AnWar dela tipkovnica za ps3 na ps4 sem sprobal
Abyssus mislim, da je keč v tem da kupis dve pa dobis tretjo najcenejso, naj me nekdo popravi, mislim pa da je neka vloženka

Nope, piše: "Ob nakupu dveh enakih ali različnih izdelkov, je cenejši izdelek gratis. Popust se obračuna pri blagajni."

PS.: Piše pa da samo v megamarketih (in ne hipermarketih) INTERSPAR.

abyssus ::

wired je izjavil:


Nope, piše: "Ob nakupu dveh enakih ali različnih izdelkov, je cenejši izdelek gratis. Popust se obračuna pri blagajni."

PS.: Piše pa da samo v megamarketih (in ne hipermarketih) INTERSPAR.


To drži. Sem ravno preveril na spletni strani, kjer imajo objavljen nov katalog.

Sicer pa sem sedaj gledal nekaj Asassins Creed Unity in Black Flag videe in me mika, da bi nabavil eno od teh. Katera je boljša? Po review-ih gledam, da so očitno nad Unity precej razočarani, ampak ne vem, če zato, ker je za PC bila takšna polomija z bugi. Mnenja?
««
26 / 162
»»