» »

PS4

PS4

««
24 / 162
»»

oo7 ::

Nyko Unveils Data Bank for PS4, Makes 3.5? Hard Drives Compatible as Internal Storage


At the 2015 Consumer Electronics Show (CES) this week, Nyko unveiled a couple of new PlayStation 4 accessories - the Data Bank and Type Pad.


http://www.playstationlifestyle.net/201...

scipascapa ::

bedarija.

Pesimist ::

lol 1.17$ je evro še samo. Vredi gre to dol ni kaj. Na srečo lahko menjam lokacijo na mojem primarnem računu.

Alessio983 ::

Pozdrav,

Kontroler mi neki prekinja in če ga malo bol stresem udarim, se ugasne in izgubi stik. Nesel sem ga pod garancijo nazaj (Big bang) in so rekli da konzole in ostalo pošiljajo v Francijo na uradni servis (LOL). Upam da se moti, da ne bom čakal res 2 mesca na kontroler. Imate kakšne izkušnje s tem ?

BorutK-73 ::

PlayStation 4 na 24 obrokov (16,70€ na mesec) za Telemach naročnike
http://trgovina.telemach.si/#ostalo

ETI3n ::

BorutK-73 je izjavil:

PlayStation 4 na 24 obrokov (16,70€ na mesec) za Telemach naročnike
http://trgovina.telemach.si/#ostalo

Hkrati pa se vezes plus za 2 leti, se ne splaca.

poker93 ::

za 360 evrov dobiš nov ps4 + dodaš še nekaj evrov pa imaš eno igro ali ps+ naročnino za nekaj evrov več kot tukaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poker93 ()

BorutK-73 ::

poker93 je izjavil:

za 360 evrov dobiš nov ps4 + dodaš še nekaj evrov pa imaš eno igro ali ps+ naročnino za nekaj evrov več kot tukaj

Dal sem gor za tiste ki nimajo 360EUR in jim je na obroke lažje.

Za vezavo pa nisem opazil, ki pa tudi ni nek problem za tiste ki so stalno na telemachu.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

The Order: 1886 - 20 Februar 2015



Bloodborne - 24 Marec 2015

marceb ::

ko smo ravno pri cenah PS4, jaz imam svojega namen prodati, ker mi nikakor ne potegne (v primerjavi z PC). Kupil sem ga mesec dni nazaj v paketu z GTA 5. Za koliko mislite da ga lahko realno prodam preko bolhe? Je seveda kot nov.

oo7 ::

marceb je izjavil:

ko smo ravno pri cenah PS4, jaz imam svojega namen prodati, ker mi nikakor ne potegne (v primerjavi z PC). Kupil sem ga mesec dni nazaj v paketu z GTA 5. Za koliko mislite da ga lahko realno prodam preko bolhe? Je seveda kot nov.


PC bo imel vedno lepšo grafiko>:D
Jaz sem Ps4 kupil samo zaradi ekskluziv, ki jih ne bom mogel igrati na Pc- ju.
PS4 ti bo prišel v poštev naslednjih 6-8 let.
Za ceno poglej na Bolho koliko imajo drugi.

scipascapa ::

letos bo ful robe za PS4...še preveč.

RESIDENT EVIL HD
GRIM FANDANGO REMASTERED

samo januarja.

chucki ::

Enako sem naredil jaz, kot @M-power. Škoda, da si sploh kupil, če ne veš zakaj si ga kupil.. :)
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

paliskic ::

Se meni samo zdi al GTA malo šteka na ps4? Imam občutek, da pri vožnji z avti, pri višji hitrosti malo lagga? Možno?

wired ::

paliskic je izjavil:

Se meni samo zdi al GTA malo šteka na ps4? Imam občutek, da pri vožnji z avti, pri višji hitrosti malo lagga? Možno?

Ma jest sem včeraj igral ene 2 uri, pa se mi ni zdelo, da bi se kaj zatikalo. Bom naslednjič bolj pozoren:)

hunter01 ::

Jaz preferiram PS4 pred PC-jem iz dveh razlogov. Ni potrebno non stop kupovat novega hardware-a. Kot je M-Power rekel, PS4 bo za naslednjih 6-8 let. Kot drugo pa ni ga čez izležavanje na kauču in igranje :) Sej še kako igro na PC-ju obrnem kdaj, ampak imam že v službi zadosti sedenja na stolu, da mi ne paše še doma :)

Sem se pa tudi sam moral navadit najprej, sploh glede na to, da sem šele lani prvič igral neko igro na konzoli.

libreus ::

Kako vam uspe na joystick igrat igre, kot so: Cod, Hitman, ... skratka streljačine, kjer je pomembna natančnost pri streljanju? Nikakor mi ne uspe natančnosti kot z miško.

chucki ::

Jih ne
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

dukaric1991 ::

Se navadiš in se mi zdi isto kot z miško al pa vsaj zelo podobna natančnost :) in ja gta V malo šteka pri vlkih hitrostih z avtom, sploh v tistem predelu ko je franklin doma ;)

suhi ::

Navadiš se že, to se strinjam, isto pa nikakor ni in ne more bit, razen če uporabljaš auto-aim za korekcije.

hunter01 ::

libreus je izjavil:

Kako vam uspe na joystick igrat igre, kot so: Cod, Hitman, ... skratka streljačine, kjer je pomembna natančnost pri streljanju? Nikakor mi ne uspe natančnosti kot z miško.


V prvi vrsti "odmisli", da moraš biti natančen kot z miško.

Jaz se enostavno prepustim igri in jo igram brez nekih predsodkov, kako bi se streljačina "morala" igrati. Itak so tudi nasprotniki prilagojeni temu, da nimaš miške v roki ampak controller. Ko sem igral Destiny se mi je zdelo čist fajn (pa sem prvič igral streljačino na konzoli). Tudi nekaj kolegov, ki so probali so rekli, da so se čist navadili in da jim je bila igralnost super. En kolega, ki sem mu posodil PS4 in je po 30 min obupal, da to ni kot PC in miška in ni hotel več igrat. Meni se to bolj zdi kot en predsodek, kako nekaj mora biti, potem si pa razočaran, ko ni to tako.

3furious ::

Se strinjam z hunterjem, gre za malenkost drugačno izkušnjo. Na konzolah je manj sovražnikov, ampak jih je težje zadeti. Če ni edino merilo za dobro igro število mrtvih na minuto, je igra na obeh platformah zabavna.
Se pa zadeva obrne pri drugih žanrih, npr. pri dirkačinah na tipkovnici ne moreš biti natančen pri dodajanju gasa, imaš samo dve možnosti: 0% ali 100%. Isto velja za zaviranje in zavijanje.
In the age of information, ignorance is a choice.

libreus ::

Ponavadi je "headshot" takojšnja smrt. Na joysticku je to praktično nemogoče oz. zelo težko točno zadet glavo od daleč.

cordoba ::

Sem probal povezavo preko androida za remote play, pa sem ponesreči izbral slovenski acc. hotel sem pa ameriškega. A to zdaj ne morem nikakor spremenit??

chucki ::

Novega moraš ustvariti.
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

MaticKregar ::

Sem zrihtal, ni treba novega, ampak v remote play apk zbrises acc., pa das drugega...

chucki ::

Če si ga zbrisal pomeni, da si ustvaril novega
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

MaticKregar ::

Hehe ti pa si trd. V aplikaciji sem zamenjal račun, da boš lažje razumel ;)

abyssus ::

Torej, kaj je sedaj najboljša in najcenejša opcija za PS+? Ustvariti ameriški račun, ampak potem bi potreboval še ameriško viso? OK, pol predvidevam, da se da to rešit s PayPal-om ampak le-ta mora spet biti ameriški? Malo pomoči rabim tu, da se ne zaje*em :)

Še to, baje imaš najprej na voljo 14-dnevni free trial za PS+. Velja tudi za EU account?

wired ::

abyssus je izjavil:

Torej, kaj je sedaj najboljša in najcenejša opcija za PS+? Ustvariti ameriški račun, ampak potem bi potreboval še ameriško viso? OK, pol predvidevam, da se da to rešit s PayPal-om ampak le-ta mora spet biti ameriški? Malo pomoči rabim tu, da se ne zaje*em :)

Še to, baje imaš najprej na voljo 14-dnevni free trial za PS+. Velja tudi za EU account?

1. Kot si napisal, ustvariš US PSN račun.
2. Na Amazonu kupiš PSN+ 1 letno US kodo, ki jo takoj dobiš na mail. Plačaš s svojo kreditno. Le v Amazonu dodaj še en US naslov za "dostavo", ker drugače ti ne dovoli nakupa.
3. Na PS4 greš na Store na US accountu in tam vneseš kodo.

issak ::

hunter01 je izjavil:

Jaz preferiram PS4 pred PC-jem iz dveh razlogov. Ni potrebno non stop kupovat novega hardware-a. Kot je M-Power rekel, PS4 bo za naslednjih 6-8 let. Kot drugo pa ni ga čez izležavanje na kauču in igranje :) Sej še kako igro na PC-ju obrnem kdaj, ampak imam že v službi zadosti sedenja na stolu, da mi ne paše še doma :)

Sem se pa tudi sam moral navadit najprej, sploh glede na to, da sem šele lani prvič igral neko igro na konzoli.



Sej lahko PC priklopiš na televizor, kupiš Xbox wireless controller za PC, zaženeš steam big picture pa imaš konzolo. Zraven pa kupiš še tisto logitechovo tipkovnico ki ima touchpad noter, pa imaš računalnik iz kavča.

3furious je izjavil:

Se strinjam z hunterjem, gre za malenkost drugačno izkušnjo. Na konzolah je manj sovražnikov, ampak jih je težje zadeti. Če ni edino merilo za dobro igro število mrtvih na minuto, je igra na obeh platformah zabavna.
Se pa zadeva obrne pri drugih žanrih, npr. pri dirkačinah na tipkovnici ne moreš biti natančen pri dodajanju gasa, imaš samo dve možnosti: 0% ali 100%. Isto velja za zaviranje in zavijanje.



Zato imam jaz kontroler priklopljen na PC, ravno za dirkačine. Postopen gas je super, predvsem za driftat :) in zavijanje tudi. Pa igram igre kot so GTA tako, da hodim, streljam ipd. na miš/tipkovnico, avte peljem pa s kontrolerjem. Best of both worlds.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: issak ()

abyssus ::

wired je izjavil:

abyssus je izjavil:

Torej, kaj je sedaj najboljša in najcenejša opcija za PS+? Ustvariti ameriški račun, ampak potem bi potreboval še ameriško viso? OK, pol predvidevam, da se da to rešit s PayPal-om ampak le-ta mora spet biti ameriški? Malo pomoči rabim tu, da se ne zaje*em :)

Še to, baje imaš najprej na voljo 14-dnevni free trial za PS+. Velja tudi za EU account?

1. Kot si napisal, ustvariš US PSN račun.
2. Na Amazonu kupiš PSN+ 1 letno US kodo, ki jo takoj dobiš na mail. Plačaš s svojo kreditno. Le v Amazonu dodaj še en US naslov za "dostavo", ker drugače ti ne dovoli nakupa.
3. Na PS4 greš na Store na US accountu in tam vneseš kodo.


Hvala ti!

abyssus ::

Ker ne morem urejat, postam tukaj: http://www.amazon.com/1-Year-PlayStatio...

Bo to to?

Reaper ::

To je to.

Dzombic ::

Aja, ce je kdo zasledil je ta vikend ps+ zastonj

chucki ::

Hja, prej bi povedal :(
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

scipascapa ::

samo mrežno igranje je zastonj.

nomad_soul ::

Poskušam GTA online pa mi samo teži za ps+, delam kaj narobe?

Dzombic ::

Nomad naredi si brazilski psn account (mail si lahko zmislis) pa mas za 14 dni mir

altek90x ::

če kdo igra cod ghosts na ps4 lahko doda : Cpt_Alt3k :)

manniac ::

Zdravo, kje se da najugodnejše dobit ps4, lahko tudi tujina?
Ali bo v kratkem kakšen popust ali znižanje?
Kdaj se bo najbolj splačalo kupiti konzolo?

scipascapa ::

Tujina je še dražja....ni dovolj poceni že?
Kristalno kroglo poglej, pa malo bolj realna vprašanja postavljaj.

abyssus ::

http://playgame.si/ kolikor sem jaz iskal, trenutno najceneje pri nas, si pa že zamudil 5% popust, ki je trajal do 5. januarja. Kdaj bo spet kaj pa ti težko kdo pove :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

LuGi ::

Svojga ti prodam za 290€, kupljen septembra :)

oo7 ::

The Order 1886 - Story Trailer (PS4)

abyssus ::

Spet jaz. Se vedno nisem izdelal US racuna oz nisem niti poskusal. Sedaj sem se lotil in sem po izboru drzave in datuma rojstvs naletel na home address: vstavim recimo od googla tako kot na amazonu pa je?

oo7 ::



Bo kdo kupil igro takoj ob izidu?
Jaz bom najbrž rabljeno, ko bo na Bolhi.

McClane ::

Ne dajat Googlovih naslovov, ker so vsesplošno znani. Se lahko zgodi kak ban - na Amazonu se je že. Najdi kak drug random naslov, pazi da je iz države brez davka.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

BorutK-73 ::

Jaz kupujem na Amazonu z Googlovim naslovom in do sedaj nobenih problemov.

Če kdo potrebuje fake US naslov
1600 AMPHITHEATRE PKWY
MOUNTAIN VIEW, CA 94043
United States of America

random phone nr:
916-557-0175

Zgodovina sprememb…

človek zver ::

oo7 je izjavil:



Bo kdo kupil igro takoj ob izidu?
Jaz bom najbrž rabljeno, ko bo na Bolhi.


Jest day one!
««
24 / 162
»»