» »

Pošiljka iz Španije

Pošiljka iz Španije

kevaliz ::

Lp

Zanima me, če kdo ve kako naša pošta obravnava pošiljke iz Španije. In sicer me zanima če pri nas odprejo in pregledajo kaj dobiš v pošiljki(škatla). Naročil bom nekaj iz spletne strani, tovarna/pošiljanje pa je iz Španije, pa me zanima če pri nas odprejo pošiljko in pregledajo kaj je notri. Pošiljatelj je pa UPS.

AlphaOne ::

Zakaj te pa tako skrbi, ce pogledajo? Če bos narocil bombe, granate in pol kile koke, potem te lahko upraviceno skrbi.

mr1two ::

Kar je iz EU ne pregledujejo, vsaj kolikor jaz vem. Drugače velja za izdelke, ki se jih naroča izven eu(meni so enga od treh paketov pregledali na carini).
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

kevaliz ::

S punco bova naročila ene "posteljne pripomočke" in ker živim na vasi se bolj kot ne vsi poznamo. Pošto imamo tudi svojo in pač malo bi mi bilo nerodno, če bi mi tam na pošti pregledali kaj sva naročila, glede na to da se poznamo.

darkolord ::

Ne bodo

gendale ::

Načeloma pošilj znotraj EU ne pregleduje nihče. Teoretično je sicer možno, če bi bil osumljenec za preprodajo česa prepovedanega preko pošte. Aja, pa tudi če bi pregledovali, tega ne delajo na tvoji lokalni pošti, ampak se s tem ukvarja carinska pošta.
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

andromedar ::

Ne bodo odprli. Če pa bi naročil iz ne-EU države, pa bi mogoče odprli...ampak ne na vaši vaški Pošti, ampak na carinski pošti v Lj ali na Brniku.
Eh?

#000000 ::

Kaj pa če je blister embalaža :) Nč reč na pošti dej sem to da ugotovim kdo je naroču mamu mi jeb :)

Ponavad so vse te zadeve diskretno pakirane, to napišejo že ob samom oglasu.

Matej_K ::

S katere strani pa naročaš???
... .. .

Opkow ::

Kevaliz

Ce te skrbi, da bo kdo na lokalni posti ugotovil cudne reci... Lahko naredis, da ti posljejo postno lezece. :)

Namesto svojega domacega naslova vpises naslov poste iz Ljubljane, ce si recimo iz Vodic.

Samo v tem primeru, moras vedeti, kdaj priblizno bo prispel paket na doloceno posto, ker te ne bodo obvestili, ko bo prispela posiljka iz Spanije.

Tilen ::

Killer, če ima tracking, bo videl kdaj je pošiljka prispela. Je pa to vsekakor dobra ideja. Za ziher pa daš še "gift wrap" za dodaten dolar/EUR. ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

draciel ::

sicer offtopic, ampak ker OP naročuje posteljne pripomočke, bi rad delil mojo izkušnjo z vami:

Iz neke slovenske strani sem naročil vibrator (pač punca ga je hotla preizkusit - kadar pač jaz nisem bil na voljo ) in pa nekaj stimulatorjev ( španska muha - naročil zaradi radovednosti če res deluje ). Pa pošiljka pride domov in ker je tisti dan lih fotr pričakoval paket, je on odprl vrata poštarju in plačal ( pošiljka ki jo je on pričakoval je imela prb. isto ceno zato se mu ni zdelo čudno ). Sicer gor je bilo moje ime ampak niti ni pogledal, ker je mislil da je za njega.

Tip gre gor v kuhinjo, da paket na mizo in reče mami, glej glej kaj sem naročil ( medtem odpira paket ). Mama pride zraven in reče "kakšno neumnost si spet naročil, pa da vidimo".

Zanimivo je bilo ko je paket dejansko odprl. Mamo je kmalu kap ;(( Fotr pa cel razpizdlen pride v mojo sobo, mi vrže paket in reče "dolžan si mi 35 eur" in zaloputne z vrati. Pa pride še enkrat noter in reče "K sm bu jaz mlad, takih pizdarij nisem potreboval. Ženska je bila vedno zadovoljna, a ti pa rabiš take neumnosti , da zadovoljiš babo. Da te ni sram", in je šel. Še cel teden mu nisem upal pogledati v oči.

Worst day of my life.. :'(

GrimReaper ::

Če bi blo po moje bi moral dat osebno poštarju, ne pa da se kaj takega dogaja.
Sploh GLS-u in TNT-ju ni mar komu izročijo, samo da so se losali paketa.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

alexa-lol ::

@draciel -> pač do so ostareli mastadoni (tvoj oče)... v končni fazi gre za tvoj in za njen užitek in nobeden ti ne more predpisovati v čem uživata.
Ok maš sicer robne pogoje glede starosti, pač 16 ali 18 let v Sloveniji, in pa pač da ne poškoduješ partnerja in pa da je partner/-ka za stvar... vse kar je znotraj teh normativov je OK če je teb OK.

AlphaOne ::

draciel je izjavil:

sicer offtopic, ampak ker OP naročuje posteljne pripomočke, bi rad delil mojo izkušnjo z vami:

Iz neke slovenske strani sem naročil vibrator (pač punca ga je hotla preizkusit - kadar pač jaz nisem bil na voljo ) in pa nekaj stimulatorjev ( španska muha - naročil zaradi radovednosti če res deluje ). Pa pošiljka pride domov in ker je tisti dan lih fotr pričakoval paket, je on odprl vrata poštarju in plačal ( pošiljka ki jo je on pričakoval je imela prb. isto ceno zato se mu ni zdelo čudno ). Sicer gor je bilo moje ime ampak niti ni pogledal, ker je mislil da je za njega.

Tip gre gor v kuhinjo, da paket na mizo in reče mami, glej glej kaj sem naročil ( medtem odpira paket ). Mama pride zraven in reče "kakšno neumnost si spet naročil, pa da vidimo".

Zanimivo je bilo ko je paket dejansko odprl. Mamo je kmalu kap ;(( Fotr pa cel razpizdlen pride v mojo sobo, mi vrže paket in reče "dolžan si mi 35 eur" in zaloputne z vrati. Pa pride še enkrat noter in reče "K sm bu jaz mlad, takih pizdarij nisem potreboval. Ženska je bila vedno zadovoljna, a ti pa rabiš take neumnosti , da zadovoljiš babo. Da te ni sram", in je šel. Še cel teden mu nisem upal pogledati v oči.

Worst day of my life.. :'(

HAHAHHAAAHHAAAA!!!!!:D:D

To je še slabše, kot če te tastari dobijo med onaniranjem (worst day of my life):P

Boone ::

draciel, budi vesel, da ni mislil da je zate.

Redorange ::

@kevaliz
Pošto iz tujih držav pregledujejo v Ljubljani (carina), tako da se ti ni treba bat za tvojo pošto.
Noben drugi kot carinik v LJ ne sme odpret pošiljke.

@GrimReaper Pismonoša lahko izroči pošiljko bližnjim družinskim članom. Če nočeš tega imaš storitev "Osebna vročitev", sicer ne vem kako je s tem če pride iz tujine.

Lp

Ganon ::

draciel je izjavil:

sicer offtopic, ampak ker OP naročuje posteljne pripomočke, bi rad delil mojo izkušnjo z vami:

Iz neke slovenske strani sem naročil vibrator (pač punca ga je hotla preizkusit - kadar pač jaz nisem bil na voljo ) in pa nekaj stimulatorjev ( španska muha - naročil zaradi radovednosti če res deluje ). Pa pošiljka pride domov in ker je tisti dan lih fotr pričakoval paket, je on odprl vrata poštarju in plačal ( pošiljka ki jo je on pričakoval je imela prb. isto ceno zato se mu ni zdelo čudno ). Sicer gor je bilo moje ime ampak niti ni pogledal, ker je mislil da je za njega.

Tip gre gor v kuhinjo, da paket na mizo in reče mami, glej glej kaj sem naročil ( medtem odpira paket ). Mama pride zraven in reče "kakšno neumnost si spet naročil, pa da vidimo".

Zanimivo je bilo ko je paket dejansko odprl. Mamo je kmalu kap ;(( Fotr pa cel razpizdlen pride v mojo sobo, mi vrže paket in reče "dolžan si mi 35 eur" in zaloputne z vrati. Pa pride še enkrat noter in reče "K sm bu jaz mlad, takih pizdarij nisem potreboval. Ženska je bila vedno zadovoljna, a ti pa rabiš take neumnosti , da zadovoljiš babo. Da te ni sram", in je šel. Še cel teden mu nisem upal pogledati v oči.

Worst day of my life.. :'(


Ne verjamem.

mat xxl ::

Ja previnost je mati modrosti ........ drugač raje osebno v trgovino .... Mama je mioslila, da se je foter končno na njo spomnil ........ ampak si nam polepšal dan ......


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste in Pošta Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6017338 (9287) opeter
»

Poštar mi je v kaslcu pustil prazno odprto koverto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8117351 (13566) Janac
»

Posta Slovenije... poden

Oddelek: Loža
254596 (3450) gazibo
»

Kje se izgubljajo poštne pošiljke ???

Oddelek: Loža
364805 (3158) kalko
»

Posiljanje paketa iz ZDA v SLO

Oddelek: Loža
94525 (4249) Jan987

Več podobnih tem