» »

Wireless keyloging

Wireless keyloging

free_k_shot ::

Oi,

tak naslov sem dal ker mislim da gre za neko tako zadevo.
Uglavnem zanima me, kakšen program (kateri) naj uporabim za nadziranje svojih otrok. Doma imam postavljeno wireless povezavo, moj starejši pa ima notebook. Vem da je mogoče, da mu nastavim keylogger na računalnik ampak bi rajši naredil to brez da bi bilo karkoli sumljivo. Fant ima že nekaj pameti ampak vseeno uporablja internet preko (wirelles) "home1", ki pa je v bistvu hotspot iz mojega notesnika.

Kaj sem v bistvu naredil je, da se poveže na net preko mene. Internet teče preko mojega računalnika, ki oddaja wifi "home1" in preko njega se on povezuje v internet. :)

Zdaj pa me zanima s katerim programom bi lahko jaz "čekiral" kaj on gleda oz. vpisuje, ko brska po spletu. Ali tak program sploh obstaja?

Slišal sem že za razne variante kot so router keylogger, ali keylogger (fizično nameščen na njegovem PC) ipd. Res bi rabil pomoč, saj mislim da se zapleta v slabo družbo (sem se že pogovoril z njim) in bi rad to preprečil, pa naj bo še tako grdo od mene da mu vdiram v zasebnost. Konec koncev, sem le odgovoren zanj :8)
Kako deluje wireshark, mi ni čisto jasno saj gre tam za packet sniffer. 8-O

Hvala za kakršnokoli pomoč

popster ::

K9 mu installiraj na njegovem računalniku
http://www1.k9webprotection.com/

z00s ::

Če ima pametni telefon, ga lahko reko neta nadziras tudi tam:P

lp,Z00s

free_k_shot ::

popster je izjavil:

K9 mu installiraj na njegovem računalniku
http://www1.k9webprotection.com/


Točno tega sicer ne poznam. Ampak fora je glih v tem, da ne želim karkoli njemu inštalirat fizično na PC.
Rad bi dobil podatke, ki se vpisujejo, al pa obiskane strani na način;

njegov PC --> Moj PC (aka Hotspot). On dostopa do interneta preko hotspota, ki je dejansko moj PC ki oddaja WiFi.
od mene naprej gre internet na router isto WiFi. Jst sm kot nek posrednik za internet. In zdaj še enkrat vprašanje;

Ali lahko kontroliram vpisovanje, in brskanje z podatki ki letijo od PC tamalga --- preko mene --- na internet.
Upam da je razumljivo.
Fizični keyloggerji ne pridejo v upoštev. Oz. jih ne želim inštalirat.

Furbo ::

Le zakaj je način kako prideš do njih pomemben? Razen če morda situacija ni povsem takšna, kot jo opisuješ?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

free_k_shot ::

Furbo je izjavil:

Le zakaj je način kako prideš do njih pomemben? Razen če morda situacija ni povsem takšna, kot jo opisuješ?


zadeva je povsem takšna kot jo opisujem. Ne vem pa kaj je fora, da če nekdo prosi za pomoč, je vedno na črni listi in se ga sprašuje podobno kot si vprašal ti. :/ wtf? Ja, na tak način bom oropal vlado :| ... kr neki.

Če ima kdo kkšn pametn odgovor in pozna rešitev super. Drgač pa nj se to zaklene in basta.

Ko greš kupt avto ga tut kupiš pod določenimi pogoji. Ali ti ravnaš tako, da poveš znamko in ime plačaš polno dobiš pa kar ti dajo ;((, zraven te pa še mal povprašajo po zdravju. c c c

Lonsarg ::

Furbo je izjavil:

Le zakaj je način kako prideš do njih pomemben? Razen če morda situacija ni povsem takšna, kot jo opisuješ?


Ker je napisal v prvem postu, da noče, da ga kaj sumi?

Drgač za prestrezat podatke lahko uporabiš poljuben packer sniffer, recimo WireShark, ampak kar boš dobil je mozga enih podatkov iz kjer boš težko našel ven kar želiš ročno, oziroma bo trajalo.

free_k_shot ::

Furbo je izjavil:



Ker je napisal v prvem postu, da noče, da ga kaj sumi?

Drgač za prestrezat podatke lahko uporabiš poljuben packer sniffer, recimo WireShark, ampak kar boš dobil je mozga enih podatkov iz kjer boš težko našel ven kar želiš ročno, oziroma bo trajalo.


Hvala Azgard.

Ja tale wireShark sm že enkrat nekaj probaval in res je... en kup podatkov, ki jih je potrebno razbrat, dešifrirat al kaj jst vem kaj. Tko, ni glih user friendly. Verjamem pa da je uporaben če ga obvladaš. Mogoče kkšna druga zadeva, ki je mal bolj prijazna? ;((

Samson ::

Na router das tomato mod in noter se belezijo obiskane strani za vsak IP posebej.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

tony1 ::

a) Ne vem zakaj bi normalen starš to počel. Te niso naučili, da se tega ne počne?

b) Res misliš, da imaš čas preklikati vse kilometre naslovov, ki jih mularija posrfa? Meni bi se zrolalo že, če bi moral poklikati ves browsing history za samim sabo... :|

b) Če je mulc star cca. 5-10 let, mu internet (močno?) omeji s parental controlom, pa bo problem rešen. To se mi zdi veliko boljše kot pa neskončni nadzor nad njegovim življenjem.

c) Če je star 10 let ali več, pa so vsi tvoji napori že bolj ali manj bob ob steno, ker jih bo pohekal ta prvi dan, ko bodo ta stari v službi... ;)

draciel ::

@tony1

Glede a) točke. Če imamo nekoga radi bomo za njega naredili vse. Če je pa to še nekdo ki je naše krvi, je še toliko huje. OP je vsaj skrben oče, ki želi svojemu sinu preprečiti slabo družbo. Če nimaš kaj pametnega povedat prosim se ne oglašaj.

Glede točke c). Če je vse "silent" ni nujno da bo pohekal, zato pa OP sprašuje kako uporabiti tak način da bo vidno z njegovega računalnika, brez da bi na sinovega kaj nameščal.

Avtor teme: A ti bi točno rad videl katere strani sin obiskuje? Ali kaj si po npr FB piše z družbo?

Robi :P ::

Enkrat sm iz radovednosti sprobal Ardmax KeyLoger in sicer ti da podatke kaj se je pisalo na kateri strani link strani in geslo ( če se je na tej strani vpisal...) Je pa res da ga je treba namestiti na pc ki ga kontroliraš (se da skrit da laufa nevidno ) in na tistem PCju tudi kontrolirat....
Ampak sam kot 17 letnik ti lahko povem da tut če pade v slabo družbo in če ga boš takole nazdoroval bo veliko vroče krvi ko te bo pogruntal da si ga "snifal" in vrjetno bo namesto PC-ja z njimi kontaktrial v živo ( če mu ne boš pustil ti bo ušel ) Najboljš je en "prijateljski" povogovr samo med vama brez kake mame tete ipd... Pa ne mu rečt prit neki se morma zmenit ... Počaki na pravi cajt pa pust mu tolk da se sam odloči če se bo narobe pa ne sili preveč vanj...

draciel ::

Ubistvu je res da tudi če boš pogruntal kaj on dela in s kom se zapleta, boš to težko preprečil. V šolo itak mora hoditi in tam se bo dobil z njimi.. Preprečit mu tega ne moreš.

Moja teta je dala pekel skozi , ker je njen sin ( moj bratranec ) hodil domov zadet in popolnoma zjeban u glavo. Sam glej, 3 leta po tem se je vse rešilo. Tip je čist, študira, dela. Vsaka mu čast. Je pa seveda imela veliko vlogo tukaj mama.

tony1 ::

Ko boš teto naslednjič videl, ji povej, da vsega tega pekla ne bi bilo, če bi pravi čas naštimala spy-ware na mulčev računalnik. 8-O

draciel ::

tony1 je izjavil:

Ko boš teto naslednjič videl, ji povej, da vsega tega pekla ne bi bilo, če bi pravi čas naštimala spy-ware na mulčev računalnik. 8-O


ne. "mulo" je z njimi komuniciral preko telefona. nikoli prek računalnika.

Robi :P ::

ne vem tile spyware-i so men čist brezveze če imaš starša ki mu lahko zaupaš ( vsaj z enemu ) mu poveš čist use...In zna ti odgovorit brez jeze brez kakršnekoli panike da boš zašel na slabo pot ampak use lepo mirno na način da razumeš in to kar ti povedo spoštuješ ...

tony1 ::

draciel je izjavil:

tony1 je izjavil:

Ko boš teto naslednjič videl, ji povej, da vsega tega pekla ne bi bilo, če bi pravi čas naštimala spy-ware na mulčev računalnik. 8-O


ne. "mulo" je z njimi komuniciral preko telefona. nikoli prek računalnika.


Bravo. Zdaj pa razmišljaj še malo!

Naj pomagam? Otroka imaš lahko zaprtega v kleti, za tremi zaklenjenimi vrati, pa se ti kljub temu lahko zgodi, da ti bo nekega dne ušel na svobodo... Čudno, kajne?

Robi :P ::

tony1 je izjavil:

draciel je izjavil:

tony1 je izjavil:

Ko boš teto naslednjič videl, ji povej, da vsega tega pekla ne bi bilo, če bi pravi čas naštimala spy-ware na mulčev računalnik. 8-O


ne. "mulo" je z njimi komuniciral preko telefona. nikoli prek računalnika.


Bravo. Zdaj pa razmišljaj še malo!

Naj pomagam? Otroka imaš lahko zaprtega v kleti, za tremi zaklenjenimi vrati, pa se ti kljub temu lahko zgodi, da ti bo nekega dne ušel na svobodo... Čudno, kajne?

Ne bo postal neciviliziran divjak....

ABX ::

Robi :P je izjavil:

ne vem tile spyware-i so men čist brezveze če imaš starša ki mu lahko zaupaš ( vsaj z enemu ) mu poveš čist use...In zna ti odgovorit brez jeze brez kakršnekoli panike da boš zašel na slabo pot ampak use lepo mirno na način da razumeš in to kar ti povedo spoštuješ ...


Predpogoj je oseba ki zna poslušat in trezno razmišljat.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Robi :P ::

ABX je izjavil:

Robi :P je izjavil:

ne vem tile spyware-i so men čist brezveze če imaš starša ki mu lahko zaupaš ( vsaj z enemu ) mu poveš čist use...In zna ti odgovorit brez jeze brez kakršnekoli panike da boš zašel na slabo pot ampak use lepo mirno na način da razumeš in to kar ti povedo spoštuješ ...


Predpogoj je oseba ki zna poslušat in trezno razmišljat.

+1 To je res !
Ampak če ga bo hotel "prevzgojiti" bo pač moral začet poslušat.... Zaupanje pa si bo bolj težko pridobil....

free_k_shot ::

Enim hvala bolj, drugim malo manj :).

draciel ja, na FB se marsikaj zve. Drugače pa smo zadevo rešili na drugačen način glede na to kaj se je začelo dogajati. Morda komu kdaj to prav pride;

Mulo je star 14 let. Kar naenkrat je postal bolj tih, se začel zapirat v sobo, vedno več pa hodil ponoči ven. No vsaj želel si je... Ampak OK. Pač je glih taka starost, puberteta. Potem pa je doma izginila malo večja vsota denarja. In nihče ni vedel kje hudiča je oz. kdo bi jo vzel. Luka je zatrdil da on nič ne ve.
Po nekem času spremljanja sem se odločil pisati tukaj na Slo-tech, ker se mi je zdelo da fant tone v slabo družbo.

No včeraj pa smo temu prišli do dna. Poklical sem kolega, ki dela kot policaj in ga prosil, če bi lahko prišel k nam v uniformi, in mu povedal kakšna je situacija. Seveda mi je ustregel in vse skupaj se je izkazalo, da ni bil problem slaba družba, ampak njegova radovednost in puberteta. Vseeno je kaznovan ker je on vzel tisti denar (ga bo tudi vrnil, nekoč). S tem ko je policaj nastopil uradno, se je Luka ustrašil in vse vrgel na plano :). Mislim da je bila lekcija kar huda in si jo bo zapomnil za kar nekaj časa. Seveda še zmeraj ne ve da je Robi(policaj) moj kolega ;).

shadeX ::

Odlična fora. Jaz bi se kot mulo tudi posral v hlače , če bi me na domu obiskal policaj :))

[D]emon ::

Vsekakor neprimerno boljsa varianta, kot pa spijoniranje.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

bdoxx ::

lahko poveš za kakšne stvari je porabil €
:D ?

free_k_shot ::

Ne vem za kakšne stvari... predvidevam da brezvezne. Hvala bogu ni vsega porabil. 8-O Kot je sam rekel, da si je kupil bombone, pa neke slušalke ... BV stvari. Upam da se ga bo lekcija prijela.:D

Robi :P ::

bombone :D ta je bla Fa1l! Slušalke pa vrjmam da si je kake razerke al pa beats by dr. dree prvošču ampak to ni več kot 150€ ... :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spy android?

Oddelek: Pomoč in nasveti
278385 (4667) Saul Goodman
»

Ventilacijska pečica dela slabo

Oddelek: Loža
374223 (3417) feryz
»

Windows 10 na 300 milijonih naprav (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
541139096 (127472) japol
»

Brezplačen program za spremljanje prometa na switchu!

Oddelek: Omrežja in internet
51576 (1452) Invictus
»

Napaka pri TCP Hanshake-u

Oddelek: Omrežja in internet
121856 (1486) AndrejO

Več podobnih tem