» »

Samsung galaxy S4

Samsung galaxy S4

««
12 / 15
»»

FlyingBee ::

mjolnir je izjavil:

zastonj je, beta

What?

recimo win ni zastonj pa so skoz problemi, kaj šele s "beta" googlovimi šroti, tako da to je mišljeno

kar pa se S4 tiče je stvar 3c bolj napredna bila za tisti čas, kot je zdaj S5, ne samo po dizajnu ... bom pa moral za final osebni verdict na Mobitelu sprobat S5 in zraven S4

ivanuscha ::

Res je, že S4 je bil malo borderline glede inovacij, pri S5 pa so povsem razočarali. Pomoje se bo tudi precej poznalo na prodaji.

Alpseb ::

Zdravo
Meni pa po updatu ki ga imam že kak teden, vsaki dan zmrzne zvonenje. Mašina laufa, vse normalno sam zvonit noče več. Niti budilka, sms-i, zvonenje glasba... Ko ga ponovno zaženem spet dela normalno par ur pol spet crkne. Vsak dan okrog 17.00 mi vrže or da je na voljo posodobitev za varnostni pravilnik. Ko kliknem za posodobitev mi pa vrže da je že vse posodobljeno...A mi lahko kdo pomaga prosim.
Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alpseb ()

mjolnir ::

recimo win ni zastonj pa so skoz problemi, kaj šele s "beta" googlovimi šroti, tako da to je mišljeno

Samsung šroti, ne od googla. Kaj je zate beta google šrot? Stock 4.4.2 na nexus 7 'leti' in se mi še ni naredilo, da bi mi kaj zaštekal/freezal. Touchwiz je pa zelo predelan/bloatan in večino napak prinese notri samsung in ne google.

Siddh ::

@mjolnir +1

Imam nexusa 7 2013 z najnovejšim kitkatom, nekaj sošolcev pa ima nove S4-ke in pa tiste LG G2 karkoli so že. Pa so se enkrat hvalili kateremu telefon dela hitreje, boljše, blablabla, pa sem jaz v debato porinil nexusa in po minuti brskanja so vprašali če mam gor cyanogen rom ali kateri drug. Ko sem povedal, da je original ROM gor mi sploh niso verjeli.
Je pa res, da se včasih zgodi, da ima najnovejši update kakšen bug, ampak do zdaj se je to popravilo v roku nekaj dni.


mjolnir ::

Yes, pure google leti.

Jerry000 ::

KK leti ko strela, butter smooth:).

RejZoR ::

ivanuscha je izjavil:

Res je, že S4 je bil malo borderline glede inovacij, pri S5 pa so povsem razočarali. Pomoje se bo tudi precej poznalo na prodaji.


Če smo realni, kaj pa lahko še dodajo kot neko "veliko" inovacijo?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

Boljšo baterijo..
#brezpodpisa

Milanista ::

Mene pa vedno ko kdo kliče piše da je neznano, kak se da to rešit?

katimm ::

Danes bom poslal svoj telefon na garancijo. in sicer imam probleme s črnim screenom ekrana vklop/izklop. galerija mi zamrzne ko hočem odpreti in nikakor ne morem poslati maila in pa seveda občutno štekanje ki mi nikakor ni všeč. bom videl kaj bodo pogruntali na servisu in vam poročam

hojnikb ::

rajš ko da ga nosiš na servis, raj naredi factory reset...
#brezpodpisa

katimm ::

hojnikb je izjavil:

rajš ko da ga nosiš na servis, raj naredi factory reset...


Sem že 3x. kot sem opisal par postov nazaj. nič bolje še vedno... ne pomaga nič

hojnikb ::

Servis then :)
#brezpodpisa

blindb ::

Samo v vednost... danes sem prejel iz DXa 2 NFC obeska. Z SGS4 mi ne delata "This tag is not supported", google vrne:
Samsung's flagship smartphone Galaxy S4 has been incompatible with the first generation TecTiles Near Field Communication tags. Now the company quietly plans to push the TecTiles 2 NFC Tags. :(

SGS3 jih lepo prebere.
Mislim da bi morali uvesti davek na idiotizem.

katimm ::

hojnikb je izjavil:

Servis then :)



Evo telefon prišel s servisa. Sicer sem ga oddal malo kasneje kolkr sm pa napisal in je bil zrihtan v 4ih delovnih dneh. Dobil novo baterijo in nov firmware 4.4.2 kitkat. Zaenkrat dela vse ok.

Map ::

A se da kako snemat slow motion posnetke v kaki boljši kvaliteti?

Jerry000 ::

Map je izjavil:

A se da kako snemat slow motion posnetke v kaki boljši kvaliteti?

Kako se pa da snemat slow motion sploh? Je kak app za to?

Map ::

Ne. Odpreš fotoaparat in klikneš na vrhu zobnik s puščico. Tam klikneš kamero in izbereš počasen posnetek in hitrost.

Jerry000 ::

Nimam samsunga, zato sprasujem:)

Map ::

Potem pa ne vem. Je pa verjetno kak app v marketu za to.

Egidij88 ::

LP, si sposodim temo za S4 Active. Enostavno ne morem vklopiti wifi, klikaj kolikor hočeš. Ne iz nastavitev, ne iz tega notification menuja. Še kakšna druga ideja, razen nesti telefon nazaj na Telekom?

klinker ::

Reboot sklepam da si poskusu. Drugace pa reset na tovarniske nastavitve. Ce se to ne pomaga pa kar garancijo uveljavit.

Pesimist ::

foter ma s4 mini pa se ekran ne izklopi ob polnjenju. Je to bug al kaki feature?

slotech5 ::

to je samsung :)

Pesimist ::

mah bi lahko isto za nexus oz lg reko. Tak da mi ne z takimi.

jasmin42 ::

Čisto tako informativno,galaxy s4 ekran se je razlil po 4ih tednih,servis noče uveljaviti garancije,po vašem mnenju ali lahko garancijo uveljavim v Austriji?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jasmin42 ()

r3dkv1c4 ::

MacGyver141 je izjavil:

Če jaz prov vem, bo imel 4x A7 jedra + 4x A15 jedra.

Od 100 uporabnikov jih 100 niti 1x tega ne izkoristi.
Marketinško pranje možganov smartphone freak-om.

Največja bedarija vsega skupaj pa je, da si ljudje, ki kupujejo take telefone nabijajo ego z njimi.
Žalostno.

jasmin42 je izjavil:

Čisto tako informativno,galaxy s4 ekran se je razlil po 4ih tednih,servis noče uveljaviti garancije,po vašem mnenju ali lahko garancijo uveljavim v Austriji?

Pravilno si se obrnil..ST ti bo v roku 8 dni dostavil nov telefon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

nUUb ::

Pesimist je izjavil:

foter ma s4 mini pa se ekran ne izklopi ob polnjenju. Je to bug al kaki feature?

Settings/developer options/odkljukaj stay awake. Sicer pa pogoogli kako priti do dev optionov.
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

jasmin42 ::

Kaj je S T ?

FlyingBee ::

Slo-Tech

arc-x ::

Živjo! Jaz pa imam težave s kamerami na S4 in me zanima vaš nasvet, preden (ne)pravilno ukrepam. Zadnja kamera ob fotografiranju namreč deluje pravilno, ob snemnju pa dobim obvestilo o napaki 'snemanje ni uspelo/camera failed'. Enako se zgodi, kadar preklopim na sprednjo kamero. Težave ne odpravim niti clear data/cache v app manegerju, ampak zadevo rešim z 'factory reset'. Sklepam, da je zagotovo kriva sistemska napaka.
Kamere ne uporabljam tako pogosto, ampak se mi zdi povsem nesmiselno ponavljat factory reset, kadar kamero res potrebujem. Torej, a se da zadevo uštimat doma ali pa vsaj v na kakšnem servisu? Vsak nasvet dobrodošel ;) Thnks!

FireSnake ::

Zadnja uradna nadgranja mi na S4 povzročila to, da se "resetira".

Sicer ne popolnoma, ker PINa pa ni treba ponovno vtipkat.

Prej je več, kot leto delal BP ... to se zgodi tudi po večkrat na dan.

Še kdo s takim problemom preden ga vržem v steno?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

roCkY ::

Kak app se je začel hecat.
Sam OS verjetno ni kriv saj večini deluje OK. Vsaj kakih večjih negodovanj ni zaslediti. Na mojem je OK.

seminal ::

Moja punca ima enak problem... Random reset večkrat na dan popizdiš jebeni Samsung.. Morem zaj enkrat backup naredit slik p vsega pa Factory reset naredit da vidimo če bo enako

FireSnake ::

Sicer nikomur ne zelim nesreče, a sem vesel, da nisem edini.

Sporoči, prosim, kako je šlo ...

Po S2, S3, in zdaj S4 bo treba presedlat, zgleda :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

katimm ::

Meni po tem update-u dela veliko bolj tekoče kot prej in zaenkrat še ni bil problema :)

FireSnake ::

seminal: si rešil zadevo?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

barossa45 ::

Se še komu po upadte-u bolj prazne baterija?
Pri meni je občutno hitreje zmanjka.

retard ::

berem poste zadnji 2 strani pa vidim sam negativne izkušnje... zanima me ali so napake pri tem telefonu pogoste ali so to le slučaji? kajti trenutno kupujem nov telefon in se še odločam med nexus 5 in s4 pa nevem... glede na to temo zgleda da s4 ne deluje ravno brezhibno..., katerega svetujete? če ima še kdo kakšno negativno ali pozitivno izkušno bi jo rad slišal...

Egidij88 ::

Pred letom in pol sem se odločal med Nexus 4 in S3. Hvala bogu sem izbral N4.

Jerry000 ::

Js tut :)

retard ::

a pol se bol splača nexusa kupit?

Vajenc ::

retard je izjavil:

a pol se bol splača nexusa kupit?

Splača se bolj, SGS4 je pa boljši.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Jerry000 ::

Vajenc je izjavil:

retard je izjavil:

a pol se bol splača nexusa kupit?

Splača se bolj, SGS4 je pa boljši.

Po čem je boljši?

Vajenc ::

Jerry000 je izjavil:

Vajenc je izjavil:

retard je izjavil:

a pol se bol splača nexusa kupit?

Splača se bolj, SGS4 je pa boljši.

Po čem je boljši?

Ups, sem mislil, da govorimo o SGS5. SGS4 je bolj izenačen z nexus5.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

vilonja ::

Baterija je pri s4 res dobra, vsaj tako reviewi kažejo.

retard ::

pa še nekaj me zanima... opazil sem da obstajata dve verziji s4. in sicer i9500 in i9505. zdaj me pa zanima kakšne so razlike... ker ponekod piše da eden ne podpira LTE... katerega prodajajo v sloveniji (Tušmobil)

logit ::

I9505 je LTE verzija. Sestra ima omenjenega in je zelo zadovoljna. Tudi sam sem pozitivno presenečen nad S4, drugače sem lastnik HTC one M8. S4 je še vedno in bo še kar nekaj časa top end telefon.

retard ::

potem verjetno v sloveniji prodajajo i9505 se pravi LTE model?
««
12 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Galaxy S4 se dobro prodaja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
14928646 (23078) FlyingBee
»

Sony Xperia Z ali S4 ali ...

Oddelek: Mobilne tehnologije
343580 (2824) Halfdead987

Več podobnih tem