» »

Samsung galaxy S4

Samsung galaxy S4

««
15 / 15
»
»»

hojnikb ::

Yo, a se kirmu na s4 z 5.0 GPe romom tut dogaja to, da ko dobi MMS, nardi Messenger app nov thread z pošiljateljem in tabo (kar pomeni, da če pošlješ spet odgovor, dobi on in ti še enkrat) ???
#brezpodpisa

PINki ::

Se mi dogaja na Nexus 5. Bedarija by Google.

lovro535v2 ::

Men se isto to dogaja na oneplus one in tudi na nexus 4 z cm13.1 je pa zelo nadležno.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

barossa45 ::

Je kdo že kdaj gledal kje bi lahko dobil najceneje zaslon ? Lahko tudi kitajska, saj ni problema čakat 1 mesec +

hojnikb ::

kupi drugega rabljenga..
#brezpodpisa

Mare2 ::

barossa45 je izjavil:

Je kdo že kdaj gledal kje bi lahko dobil najceneje zaslon ? Lahko tudi kitajska, saj ni problema čakat 1 mesec +


Ebay

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=ga...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Bellzmet ::

Včeraj mi je na S4 na Mobitelu naredilo OTA upadate cca. 400mb. Telefon se je ugasnil, na novo instaliral potem je potekala "optimizacija programov".

Se že mislil, da sem dobil Android 6, samo še vedno je 5.0.1 in brez opaznih sprememb.

Kdo ve, čemu je bil namenjen update? Se mi zdi, da prvi po 2 letih.

lp

Bellzmet ::

Hm zgleda je update že od novembra gor, samo sem imel izklopljen auto-update.

D3m ::

Bellzmet je izjavil:

Včeraj mi je na S4 na Mobitelu naredilo OTA upadate cca. 400mb. Telefon se je ugasnil, na novo instaliral potem je potekala "optimizacija programov".

Se že mislil, da sem dobil Android 6, samo še vedno je 5.0.1 in brez opaznih sprememb.

Kdo ve, čemu je bil namenjen update? Se mi zdi, da prvi po 2 letih.

lp


To je hotfix.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Bellzmet ::

No jaz čakam na Android 6 (pa vem, da je 1% verjetnosti, da ga na uradni verziji dočakam), pa vidim, da je na voljo CM14 na osnovni Android 7.

Menite, da se splača iti čez celoten postopek odklepa telefona in namestitve CM14, da bi imel Android 7? Telefon je ravno ven iz garancije.

lp

Dr-4Skull ::

Ali vse Android igre delujejo na Samsung Galaxy S4 I9505 in Sony PSP Emulator?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dr-4Skull ()

Dr-4Skull ::

Kako to, da Doom 1 počasi deluje v DOSBox Turbo na Galaxy S4? Vse DOS igre počasi delujejo. Na YouTube eden igra DOS igre na Galaxy S1.
««
15 / 15
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Galaxy S4 se dobro prodaja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
14928892 (23324) FlyingBee
»

Sony Xperia Z ali S4 ali ...

Oddelek: Mobilne tehnologije
343603 (2847) Halfdead987

Več podobnih tem